Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ircios napisał:

Możesz być i od początku istnienia C+. Nie ma takiej możliwości już. Nie dają samej karty. Pobudka.

 

Widać kolega nie zrozumiał więc nakreślę bardziej zrozumiale. W 2008 r podpisałem umowę na kartę z dekoderem i w momencie gdy C+ przechodziła na S2 MPG4 miałem już własny odbiornik HD. Od tamtej pory w systemie widnieje Sama karta i przy prawie każdej rozmowie z konsultantem słyszę, że jak nie ma problemów z odboirem kanałów to nie ma potrzeby jej wymieniać. Nawet pomimo pozostaowinia czystej nagry 1813 i rezygnacji z seca 0100 karta działa w czytniku kart dekodera 4K i będzie świecić aż do rezygnacji z cmeleonów przez operatora jak kiedyś z szachownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że  nie wydają samej karty i tak jest. 

Chcesz aneksować z samą kartą. To jest różnica. 

Masz w systemie gołą kartę, więc przy aneksowaniu będzie wymiana karty i wydanie do niej sprzętu, czyli dekoder lub moduł CI+ ECP. Inaczej by było gdybyś miał w systemie od nich dekoder. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, czerstwy said:

Różnica to tylko dwa kanały?😂Jak tak to nie mam pytań.

Nieee no więcej kanałów jest różnicy 😂animal planet, jakieś niszowe filmowe, ale nie bardzo mnie interesują jako ze tylko sport oglądam, wiec te 2 kanały dla mnie daje różnice. Choć chyba nie za duża patrząc na zawartość programowa tych kanałów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, malyszadam napisał:

Widać kolega nie zrozumiał więc nakreślę bardziej zrozumiale. W 2008 r podpisałem umowę na kartę z dekoderem i w momencie gdy C+ przechodziła na S2 MPG4 miałem już własny odbiornik HD. Od tamtej pory w systemie widnieje Sama karta i przy prawie każdej rozmowie z konsultantem słyszę, że jak nie ma problemów z odboirem kanałów to nie ma potrzeby jej wymieniać. Nawet pomimo pozostaowinia czystej nagry 1813 i rezygnacji z seca 0100 karta działa w czytniku kart dekodera 4K i będzie świecić aż do rezygnacji z cmeleonów przez operatora jak kiedyś z szachownicy.

nieważne co masz w szafie a to co w umowie, jeśli nie masz dekodera w umowie pozostaje ci umowa na czas nieokreślony, nowa oferta wyłącznie z wymianą karty+ tuner/cam, to nie wyklucza przymusowych wymian grupami abonentów aby podnieść security.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Simi90 napisał:

Optimum+ 24.99zł. MP 5 zł, Canal+ 19,99, Eleven 11,90 

Całość: 61,88zł

Nie musisz czekać, bez problemu już teraz wynegocjujesz. Ja dostałem to co chciałem ok. 1,5 miesiąca przed końcem

Otrzymałem dziś ofertę: Optimum+ 39,99 , MP 10 zł, C+ 19,99, Eleven 11,90, dekoder 4k z dyskiem 5 zł, w sumie niecałe 87 zł/miesiąc. Możliwa była negocjacja tylko 5 zł w dół... Grzecznie podziękowałem, może coś jeszcze uda się wynegocjować w ostatnich dniach stycznia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

Napisałem, że  nie wydają samej karty i tak jest. 

Chcesz aneksować z samą kartą. To jest różnica. 

Masz w systemie gołą kartę, więc przy aneksowaniu będzie wymiana karty i wydanie do niej sprzętu, czyli dekoder lub moduł CI+ ECP. Inaczej by było gdybyś miał w systemie od nich dekoder. 

Przy mr na 2 camelach nawet jakby zrobili tak by dekodery musiały się widzieć w sieci albo przekładanie kart w celu odblokowania dekodera dodatkowego to jakiś kolega z sąsiedniej wioski włożył by kartę w dekoder z wolnego rynku i nadal ludzie płaciliby na spółkę abo co jest nie na rękę operatorowi. Natomiast po usunięciu seca i pozostawieniu czystej nagry 1813 trudniej jest przełożyć kartę w czytnik innego niededykowanego dekodera i potrzeba nielada wiedzy więc nie mają potrzeby wymieniać kart czego konsultanci nie proponują.

1 godzinę temu, LorDx napisał:

nieważne co masz w szafie a to co w umowie, jeśli nie masz dekodera w umowie pozostaje ci umowa na czas nieokreślony, nowa oferta wyłącznie z wymianą karty+ tuner/cam, to nie wyklucza przymusowych wymian grupami abonentów aby podnieść security.

No w szafie mam 2x nbox z wolnego rynku i ferdka z kondensatorami w sekcji zasilania do wymiany ale one nie odpalą samej karty. Na chwilę obecną proponują mi ofertę bez wymiany/dobierania sprzętu. Twierdzą, że jak działa to i niech tak zostanie a jak zgaśnie to zapraszają po moduł, który również będzie mi we własnym sprzęcie działać. Za dużo ich kosztowało zabezpieczenie cameleona więc globalnej wymiany nie będzie. Bynajmniej nie w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiany nie będzie. Takiej wielkiej wymiany, bo taka mała  i cicha ma się dobrze. Z dnia na dzień coraz to mniej Cameleonów. Trochę dziwne. Wszystkim odbierają przy aneksowaniu gołe Cameleony, a Tobie nie. Ciężko w to uwierzyć. 

Coś tu jest nie tak. Najpierw pytasz czy można z samą kartą aneksować,  a teraz piszesz, ze pozwalają  :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry forumowiczom!

 

Dostałem ofertę (bez wypowiedzenia, mam czas do maja):

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Najem mediaBox+10zł dla Abonentów

Czas trwania umowy 24 mies.

 

Ale w rozmowie konsultantka twierdzi że dostane nowy dekoder 4K z dyskiem - czy można ufać z takim wpisem jak wyżej? . Coś mi tu śmierdzi, bo jak chciałem wymienić to zawsze mówili że bedzie drogo (dziś płace za powyższe 87 + 3z mediaboxem z dyskiem).   I w ogóle to pytanie, jaką cenę na powyższe wynegocjowaliście?
 

Dzięki, Kuba


 

Edytowane przez kszmigie
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kszmigie napisał:

 Coś mi tu śmierdzi, bo jak chciałem wymienić to zawsze mówili że bedzie drogo...

I jest drogo. Za dekoder 10 zł? :-D

Max to 5. 

Reszta jest ok. 79,99 za to co wymieniłeś to atrakcyjna cena.

Wynegocjuj 5 za dekoder i bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc. Kilka stron temu miałem parę pytań na które otrzymałem odpowiedź i dzięki temu dziś mogłem przedłużyć umowę.

Do końca stycznia posiadałem extra+ z dekoderem wifipremium box+ z dyskiem 500GB w cenie 44,99zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłane i dziś z własnej inicjatywy zadzwoniłem do DUK.

 

Po rozmowie bez żadnych negocjacji otrzymałem w umowie na 24 miesiące ( taką długość chciałem ) :

Optimum 24,99zł

Canal+ 24,99zł

Canal+ 4K 0zł

Dekoder 4K 0zł

Dysk do dekodera 0zł

HBO 2m za 0zł potem do wyłączenia

 

Całość wyniosła mnie 49,98zł miesięcznie przez 24 miesiące 

 

Uprzedzając pytania dlaczego canal+ 5zł więcej. Otóż konsultant w rozmowie poinformował mnie, że canal+ mogę mieć za 19,90zł, ale wtedy dekoder z dyskiem będzie mnie kosztował 5zł miesięcznie. Różnica to 9groszy na całości a wyszedłem z założenia, że lepiej dopłacać co miesiąc 9groszy a mieć dekoder za darmo i w przyszłości ewentualnie do nowej umowy negocjować Canal+ za niższą kwotę. 

 

 

Mam jeszcze jedną wątpliwość. Otóż w umowie i ofercie do akceptacji nigdzie nie było napisane, że mam dekoder 4K tylko to co do tej pory czyli wifipremiumbox. Dzwoniłem ponownie do DUK to poinformowali mnie, że tak jest napisane ale normalnie będę mógł wymienić w punkcie. No cóż, liczę, że mówią prawdę. 

 

Pozdrawiam

A dopełnienia do extra za 10zł niestety nie mam na koncie ICA i nie wiem czy będę miał. Jest standardowe dopełnienie za 20zł. Jak nie będę miał dopełnienia do extra za 10zł to trudno zostanę z optimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kszmigie napisał:

Dzień dobry forumowiczom!

 

Dostałem ofertę (bez wypowiedzenia, mam czas do maja):

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Najem mediaBox+10zł dla Abonentów

Czas trwania umowy 24 mies.

 

Ale w rozmowie konsultantka twierdzi że dostane nowy dekoder 4K z dyskiem - czy można ufać z takim wpisem jak wyżej? . Coś mi tu śmierdzi, bo jak chciałem wymienić to zawsze mówili że bedzie drogo (dziś płace za powyższe 87 + 3z mediaboxem z dyskiem).   I w ogóle to pytanie, jaką cenę na powyższe wynegocjowaliście?
 

Dzięki, Kuba


 

Dekoder 4k 0-5 zł i oferta spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ircios napisał:

Wymiany nie będzie. Takiej wielkiej wymiany, bo taka mała  i cicha ma się dobrze. Z dnia na dzień coraz to mniej Cameleonów. Trochę dziwne. Wszystkim odbierają przy aneksowaniu gołe Cameleony, a Tobie nie. Ciężko w to uwierzyć. 

Coś tu jest nie tak. Najpierw pytasz czy można z samą kartą aneksować,  a teraz piszesz, ze pozwalają  :-D

Globalna miałem na myśli, że wszystkie cameleony a nie ilośc ich na rynku. Mnie nie proponują wymiany sprzętu na dekoder czy moduł choc pare lat temu proponowali dobranie dekodera, ale nie skorzystałem. Teraz tylko mówią, że jakby karta zgasła to mogę dobrać w APS sprzęt wymieniając kartę na cayman z nagra1884. Chodzi mi o to jaką najlepszą ofertę można wyrwać z tym co mam czyli superpremium 4K z netflix na samej karcie, której jak na razie nie muszę wymieniać. Jeśli wcześniejsze wypowiedzi były niejasne to przepraszam będę starać się pisać precyzyjniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego 2022. Obecnie posiadam:

 

-pakiet superpremium 4k

-mistrzowska piłka

-dekoder 4k 

 

Za całość płacę 119,99 zł/m

 

Jaką ofertę moge wywalczyć? Chcę zachować to co mam za mniejszą kwotę (utrata praw sportowych) lub w tej cenie zyskać jeszcze coś nowego. 

Jest jakaś szansa? Do tej pory oferują mi co dzień to samo za tą sama kwotę.

 

PS: Czy jesli mając w umowie dostęp do HBO Go po zmianie serwisu na HBO Max bedziemy miec do niego dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna pruba ze strony c+ Tym razem nie superpremium 4K a extra z netflix 4K do tego mistrzowska piłka, eleveny, HBO, filmbox, nat geo play, foxplay i movies fun. Przez pierwsze 3m-ce 89zł a kolejne 21m-cy 158,89. Cena uwzględnia rabat za zgody marketingowe. Zastanawiam się czy da się coś lepiej ugrać czy to max przy tym pakiecie w obecnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...