Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Optimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, Dop. do Extra+ dla Optimum+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD

Wybrane promocje

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów,

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

 

Optimum+ Opłata miesięczna Data 24,99 zł Od 01/01/2022 do 31/12/2023 28,99 zł Od 01/01/2024 do czasu dezaktywacji usług

CANAL+ Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2022 do 31/03/2022 30,00 zł Od 01/04/2022 do czasu dezaktywacji usługi

HBO Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2022 do 28/02/2022 20,00 zł Od 01/03/2022 do czasu dezaktywacji usługi

CANAL+ Family Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2022 do 31/12/2023 0,00 zł Od 01/01/2024 do czasu dezaktywacji usługi

Dop. do Extra+ dla Optimum+ Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2022 do 31/01/2022

HBO GO Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2022 do 28/02/2022 5,00 zł Od 01/03/2022 do czasu dezaktywacji

usługi MULTIROOM STANDARD Opłata miesięczna Data 10,00 zł Od 01/01/2022 do czasu dezaktywacji usługi

 

Jeszcze wymiana dekodera na wifi premiumbox za 0 zł tylko podobno s

Jeszcze wymiana dekodera na wifi premiumbox za 0 zł tylko podobno są problemy z wymianą ( brak w salonach) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie z DUK taką ofertę wynegocjowałem, która mi odpowiada.

 

Wybrane usługiPakiet

Extra+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje

Extra+ 44,99 zł 12 m i 48,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

Początek okresu oznaczonego01-01-2022

Koniec okresu oznaczonego31-12-2022

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,89  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gadi napisał:

Rezygnację złożyłem dopiero dzisiaj z rana w punkcie. 

@gadi Do 24 godzin powinna rezygnacja pojawić Ci się na umowie. Będziesz to wiedział po tym jak w Strefie CANAL+ w zakładce "Szczegóły mojej oferty/Moja obecna oferta" pojawi się czerwony przycisk "Wycofaj rezygnację", tak jak na screenie poniżej.

wycof_rez1.png?h=355&w=800&hash=89B2156E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa powinna mi się skończyć 30.11.21. Wypowiedzenie wysłałem 15.11. Dostałem informację, że potwierdzają przyjęcie i umowa obowiązywać będzie do 31.12 a dzis zonk, komunikat w tv "aktualnie nie posiadasz uprawnień do ogladania tego kanału". Ponowiłem uprawnienia, ale po 3godz bez zmian.

Wracają do tematu o co mogę walczyć mając ofertę na:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów 2 x cameleon

Edytowane przez taba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taba

Jak chcesz to samo to Superpremium 4k z MR w sieci. A jak nie chcesz w sieci MR to 2 umowy. Jak to wyglada? Na kilku stronach do tyłu są przedstawione oferty. Nie masz odbioru, bo pewnie wygasili Ci MR. Odbiór powinien być tylko na głównym dekoderze.

 

@czerstwy

Nie można pożartować? Odrazu się jeżysz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ircios napisał:

 

 

@czerstwy

Nie można pożartować? Odrazu się jeżysz ;-)

Nie jeżę się tylko wypisujesz że nie mogę dostać oferty gdy ja umowę przedłużyłem już ponad miesiac temu. A i z tego co słyszałem DUK dzwoni często z komórek tylko u mnie to zawsze było 5.... i z tego typu telefonu dostałem ofertę . A dodatkowo miałem w ten sam dzień telefon z 12.... od tej samej konsultantki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

Na szczęście się udało 2 razy bez problemu teraz jestem w stanie dopłacić im do najbiższej możliwej cent 5zł więcej nie :D

Nie ważne ile razy, ale żeby się udało wynegocjować jak najlepsze warunki.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ gdzie Ci się spieszy? Im później tym lepiej. Ja też mam drugą umowę do końca grudnia. Wypowiedzenie wysłane. Póki co propozycja podwyżki o 15zł. Podziękowałem i skończyłem rozmowę. 

Nie ma sensu się nad tym głowić. I tak prędzej czy później zadzwonią i dostaniesz ofertę jaką chcesz. Po ich ostatnich ruchach ewidentnie widać,  że każda umowa jest dla nich "na wagę złota". 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, taba napisał:

Witam, umowa powinna mi się skończyć 30.11.21. Wypowiedzenie wysłałem 15.11. Dostałem informację, że potwierdzają przyjęcie i umowa obowiązywać będzie do 31.12 a dzis zonk, komunikat w tv "aktualnie nie posiadasz uprawnień do ogladania tego kanału". Ponowiłem uprawnienia, ale po 3godz bez zmian.

Wracają do tematu o co mogę walczyć mając ofertę na:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów 2 x cameleon

@taba Sprawdź, czy druga karta Cameleon Ci działa, bo może też tak być, że odłączyli Ci jedną tylko kartę z niezależnego Multiroom. Pakiet na głównej umowie ten co wymieniłeś powinieneś móc utrzymać do kolejnego przedłużenia umowy.

Natomiast jeśli chodzi o rozwiązania sprzętowe jakie są wymagane do przedłużenia umowy dla Abonentów starego niezależnego Multiroom post Cyfra+, to są one następujące:

  • Przedłużenie obecnej umowy z przejściem bez dodatkowych opłat na nowy łączony typ usługi Multiroom Standard świadczony tylko na dekoderach. Wtedy dostaje się wymianę głównego dekodera na dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free bez opłat miesięcznych. Jest też możliwość negocjacji o wymianę na główny dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB za 5 zł/m. Natomiast jako dodatkowy w MR na tą chwilę wydawany jest tylko dekoder WiFiBox+ bez opłat miesięcznych jako pierwszy sprzęt uzupełniający. (Do dwóch miesięcy mają się pojawić dla stałych Abonentów także możliwości WiFi PremiumBoxa+ bez dysku i 4K UltraBoxa+ bez dysku jako sprzętu uzupełniającego w MR, tylko nie wiem jeszcze, czy będą wydawane za free te lepsze dekodery na pierwszy sprzęt uzupełniający w zamian za stary Multiroom). Do tego ewentualnie jest możliwość zawarcia także umowy dodatkowej niezależnej na specjalnie przygotowanych mocno zrabatowanych warunkach, o których w punkcie poniżej.
  • Dla Abonentów korzystających z dekoderów w dwóch różnych lokalizacjach lub chcących mieć nadal niezależność, to przygotowana została możliwość zawarcia osobnej dodatkowej umowy na specjalnych mocno zrabatowanych warunkach z pakietem Extra+ za 10 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m. Do tej specjalnej osobnej niezależnej umowy można dostać dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free lub moduł CAM CI+ ECP za free, albo opcja dekodera 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB w płatnym najmie 10 zł/m.
  • Ewentualnie przedłużenie umowy tylko na sprzęcie głównym z rezygnacją całkowitą z usługi Multiroom. Do tego ewentualnie możliwość zawarcia umowy dodatkowej na specjalnych warunkach, o których w punkcie powyżej.
Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, _Artek_ napisał:

Obawiam się że do 75 mi nie zejdą chyba że zacznę z nimi rozmawiać że chce tylko taki pakiet tylko w takiej cenie albo taniej :D

Czytałeś wczorajszą ofertę jednego usera, czy tylko siedzisz, klepiesz w koło to samo i marudzisz. Wszyscy Ci piszą w koło to samo, podają oferty co Ty powinieneś też dostać,  a Ty marudzisz. Wyłącz forum do świąt.  Zacznij negocjacje po świętach. Następny i ostatni twój wpis ma być z ostateczną ofertą. Biadolenie nic Ci nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór. Majstry od kilku tygodni siedzę i studiuję już forum i przyszedł czas na mnie. Mam superpremium i jakieś duperele do tego na które w ogóle nie patrzę i powiedźcie czy za pakiet extra plus Man Pack i plus Canal plus 4k cena 98 bodajże jest ok czy olać ich? Nie potrzebuje MP, HBO cinemaxów czy elevenów bo w ogóle nie oglądam tego. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca stycznia. Dekoder 4K z dyskiem. 

----

Dzień dobry wieczór. Majstry od kilku tygodni czytam forum i przyszła pora na moje negocjacje. Aktualnie superpremium z jakimiś dodatkowymi opcjami na które w ogóle nie patrzę ora multiroom. Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane. Chciałbym pakiet extra z C+ oraz man packiem bez multiroom. Dekoder 4 k na stanie już jest. Dziś padła pierwsza propozycja to co chcę czyli extra plus c+ i man Pack za 98 PLN na. 24 miesiące. Olać ich i czekać dalej czy to przyzwoita cena? Dzwonili już z DUK z numeru 503200111

Przepraszam za bajzel, ale coś z rejestracją się popierniczyło i z dwóch adrsaow różnych pisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...