Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mógłbym prosić o radę?

 

obecnie 111,89 zł:

  • Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
  • Eleven Sports

  • MISTRZOWSKA PIŁKA

  • Multiroom: WiFi PremiumBox+ + 3x WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74

Przedstawiono mi ofertę: to samo + dopełnienie do wszystkich kanałów Canal+ za 106 pln (wypowiedzenie złozone, koniec abonamentu 31.10)

 

Ile można z tego wyciągnąć?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z uwagi na "szpitalne" perypetie nie mogłem wcześniej zająć się umową kończącą się 31.10
Umowa jest z bezpłatnym MR. Chciałem zrezygnować z MR i przejść na trochę niższą ofertę niż mam.

Konsultantce szkoda było czasu na rozmowy ze mną :(

 

Czy w związku ze zmianami oferty MR mogę jeszcze zakończyć tę umowę ważną do końca miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz rezygnować? Wyślij wypowiedzenie i wtedy rozmawiaj z nimi. Jeśli zechcesz jednak zakończyć umowę a nie wysłałeś jeszcze wypowiedzenia to je wyślij teraz a umowa zakończy się z końcem listopada z tym że w listopadzie zapłacisz nieco więcej, tak jak masz zapisane w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, connor07 napisał:

Dlaczego chcesz rezygnować? Wyślij wypowiedzenie i wtedy rozmawiaj z nimi. Jeśli zechcesz jednak zakończyć umowę a nie wysłałeś jeszcze wypowiedzenia to je wyślij teraz a umowa zakończy się z końcem listopada z tym że w listopadzie zapłacisz nieco więcej, tak jak masz zapisane w umowie.

Nie koniecznie zrezygnować  co trochę zmodyfikować ofertę (z Extra+ na Komfort+). Konsultantka jak tylko usłyszała że chciałbym zmodyfikować ofertę zakończyła rozmowę standardowym "nie to nie" nawet mnie nie wysłuchawszy. Po prostu fantastyczna obsługa "nastoletniego" Klienta. Złożę wypowiedzenie jeszcze dziś i zobaczymy co to zmieni. Dziękuje za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pietrula napisał:

......Przedstawiono mi ofertę: to samo + dopełnienie do wszystkich kanałów Canal+ za 106 pln (wypowiedzenie złozone, koniec abonamentu 31.10)

 

Ile można z tego wyciągnąć?

 

Pozdrawiam :)

Totalne zero. Samo E+ z C+ to 79,99.

 

@jackq a co masz w podpisie? Nie każdy widzi, bo nie każdy korzysta z pełnej wersji przeglądarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam multiroom cameleony place za wynajem 10zl. Umowa do lipca. Uzywalem astoncrypt modul ale po zakupie nowego telewizora przestal mi dzialac i musze niestety uzywac dekodera. Bardzo bym chcial miec znowu modul cam , czy jest taka mozliwosc nawet za doplata dla c+? Czy tylko wymiana na ultraboxy 4k? 

 

Czy nalezy odac swoje stare dekodery SAGEMCOM DSI83(S) (MR) oraz PVR PACE? Nie mieszkam w polsce i latwiej mi by bylo same karte wyslac 

Edytowane przez zaplutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zaplutek napisał:

...Bardzo bym chcial miec znowu modul cam , czy jest taka mozliwosc nawet za doplata dla c+? Czy tylko wymiana na ultraboxy 4k?...

Jest taka możliwość...

 

Godzinę temu, zaplutek napisał:

....Czy nalezy odac swoje stare dekodery SAGEMCOM DSI83(S) (MR) oraz PVR PACE? Nie mieszkam w polsce i latwiej mi by bylo same karte wyslac 

Jak są  Twoje na własność to nie oddajesz dekoderów. 

Tak czy siak i tak musisz przyjechać. Kartę zdajesz osobiście,  chyba, że dałeś komuś pełne upoważnienie. 

Jeśli Ci pozwolą na wymianę na moduł to zdajesz sprzęt wraz z Cameleonami.

Tu by musiał chyba pomóc Ci kolega @lukx95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Totalne zero. Samo E+ z C+ to 79,99.

 

@jackq a co masz w podpisie? Nie każdy widzi, bo nie każdy korzysta z pełnej wersji przeglądarki. 

Comfort+, Canal+ full, HBO + HBO GO, MR standard, PVR = 71,50zł

 

stara oferta, mr też na starych zasadach, 1 camel i 1 cayman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 09:20, PawelTSW napisał:

Wymiana na ultrabox 4k ale za dopłatą. 

A dopłatą jednorazowo aktywacja czy co?i dojdzie jakiś koszt wynajmu miesięczny?

Koledzy podpowie ktoś mam teraz WiFi boxa nic za niego nie płacę do końca umowy jakieś 10 miesięcy a chciałbym zmienić na dekoder który da się użytkować z VOD bo ten obecny to porażka wiem już że najlepszy będzie ultra box 4K jak wygląda procedura zmiany i jakie wiążą się z tym koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamSzeląg 99 aktywacja i pewnie 5 zł lub 10 czynsz. Ja bym poczekał 4 miesiące i przedłużył umowę, wtedy aktywacja 0 i opłata miesięczna od 0 do 5.

Zawsze możesz do c+ i spytać co oferują a nie na forum oczekujesz odp. 

Nie trzeba było brać tego dekodera na początku to już byś miał spokój

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 12 m i 26,50 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

 

Czy to jest na tyle atrakcyjna oferta żeby ją akceptować na 24 msc czy lepiej na 12 bo mam dwie możliwości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 31.12.2021, wypowiedzenie złożone, oferta z dziś z nr 530:

 

pakiet Nowy Comfort+ 22,50

Canal+ 19,90

MR 10 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł

 

ewentualnie wymiana mediaboxa na dekoder4K (5 zł/m najem) i gratis Canal+4K

umowa 24m

 

dotychczas miałem/mam Comfort+Canal+MR za 57,50 miesięcznie

Proszę o radę. Brać czy czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do portfela lub na konto, będziesz wiedział czy brać. Masz tutaj też podane oferty, które inni dostali,  a Ty zadajesz matczyne pytanie.

Na bank taniej nie dostaniesz. I oddaj tego starego dziadka i bierz 4k

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mirco napisał:

umowa do 31.12.2021, wypowiedzenie złożone, oferta z dziś z nr 530:

 

pakiet Nowy Comfort+ 22,50

Canal+ 19,90

MR 10 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł

 

ewentualnie wymiana mediaboxa na dekoder4K (5 zł/m najem) i gratis Canal+4K

umowa 24m

 

dotychczas miałem/mam Comfort+Canal+MR za 57,50 miesięcznie

Proszę o radę. Brać czy czekać?

@mirco Oferta według mnie bardzo dobra tym bardziej, że dostajesz Mistrzowską Piłkę za free przy tym pakiecie co jest rzadkością. Ewentualnie możesz poprosić o zmianę w tej ofercie głównego pakietu Nowy Comfort+ za 22,50 zł/m na pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m. W pakiecie Optimum+ zyskujesz dodatkowe 10 kanałów, takich jak Animal Planet HD, TNT HD(od 23 października pod nową nazwą Warner TV HD), Comedy Central HD, FOX Comedy HD, Baby TV, Biznes24 HD, MTV 00s, Eurosport 2 HD, Eleven Sports 4 HD, FightKlub HD. Ewentualnie potem w trakcie umowy przy pakiecie Optimum+ możesz dobrać opcję dodatkową Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m. Co do dekodera, to jeśli chcesz szybszy z Wi-Fi dekoder 4K UltraBox+ z większym dyskiem 1 TB, to już decyzja do Ciebie należy. W dekoderze 4K UltraBox+ nie będziesz miał jedynie wyświetlacza, więc jak zależy Ci na wyświetlaczu w dekoderze, to zostaw sobie dekoder mediaBox+.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirco napisał:

umowa do 31.12.2021, wypowiedzenie złożone, oferta z dziś z nr 530:

 

pakiet Nowy Comfort+ 22,50

Canal+ 19,90

MR 10 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł

 

ewentualnie wymiana mediaboxa na dekoder4K (5 zł/m najem) i gratis Canal+4K

umowa 24m

 

dotychczas miałem/mam Comfort+Canal+MR za 57,50 miesięcznie

Proszę o radę. Brać czy czekać?

No popatrz a mi z tych na 500 dziś np 519 tłumaczą że za to co mam obecnie moga dać dużą podwyżke😂I ciągle cisną bym wycofał rezygnacje.Stwierdziłem że jak będę miał taki kaprys to sam to zrobię i nie musza do mnie dzwonić w takich sprawach. Gościa mocno zagotowałem tym stwierdzeniem i szybko zakończył rozmowę😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...