Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.09.2021 o 09:51, erp. napisał:

Witam.

Obecnie posiadam pakiet SUPERPREMIUM+ ( do 31.10.2021 ) za 104,99 PLN w tym multiroom standard, działam na:

WiFi Premiumbox oraz Ultrabox PVR Pace karty cameleon i cayman

Filmbox pack - 5zł

Fox play - 0zł

Nat geo play - 0zł

Mistrzowska piłka - 0zł

Mulitiroom standard - 0zł

PVR Pace najem - 0zł

WiFi Premiumbox najem - 0zł

 

Czy jest opcja pozostania na takim sprzęcie i multiroomie z podobną ofertą ( cena może być ciut wyższa )? Czy już pisać wypowiedzenie i czekać co zaoferują? Czytałem dyskusje na forum informacji o podobnym temacie nie znalazłem.

Na moim przykladzie 

Dostaniesz to na starych zasadach i cenie jesli przedluzysz nie skladajac wypowiedzenia.Jesli ze zlozysz moga wymienic dekoder od MR.Przerabialem to tydz temu .Dostalem to co chcialem ale musialem wycofac wypowiedzenie bo system blokowal moja umowe,a ona dopiero sie konczyla w styczniu 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytałem poprzednie posty ale nadal nie jestem w stanie stwierdzić  czy pakiet poniżej za 74,99 na 24m to dobra oferta czy jest co negocjować?

 

- Nowy Comfort +

- Pakiet Canal+

- Mistrzowska Pilka 

 

Wypowiedzenie wysłane 2 tygodnie temu.

 

Dodatkowo Ultrabox 4k za 5zl/miesiecznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do 30 września, wypowiedzenie złożone. Chcę zejść z Superpremium na Optimum. Przy wcześniejszych telefonach (od maja) nie było takiej możliwości. Wczoraj okazało się, że mogę jednak dostać Optimum, ale oczywiście za 49,99 zł. Dodatkowo pani doliczyła 10 zł za najem sprzętu, który do tej pory miałem za darmo (wifi premiumbox i wifibox) i oczywiście 10 zł za multiroom, czyli razem 69,99 zł. Odpowiedziałem grzecznie, aby nie kpiła ze mnie i że niestety po 18 latach rozstanę się z nimi bez żalu. Taka oferta dla starego stażem abonenta - nich się wypchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zadzwoniłem sam na numer krakowski, aby dowiedzieć się, co są w stanie mi zaproponować. Przełączali mnie chyba z 4 razy tylko po to, aby dostać super ofertę. Posiadam 2x Pace z pakietem Superpremium, Fox play, Nat geo play, MP, HBO Go za 99.99. Umowa kończy się 30.XI.2021.

Pierwsza propozycja to rozdzielenie na dwie niezależne umowy z dekoderami WiFi Premium i dyskiem 500 GB.

Pierwsza umowa będzie na to co mam obecnie w cenie 99.99 PLN, a druga za 25 PLN za pakiet Extra z C+ (tylko nie wiem czy okrojony, czy pełny). Obie umowy na kolejny okres 24 miesięcy.

Druga propozycja to wymiana na 4K ULTRABOX+ i Wifi premium bez dysku. Brak opłat za aktywację i miesięczna opłata za dekoder 10 PLN, MR za 0.

Zastanawiam się nad pierwszą opcją, z późniejszą rezygnacją z jednej umowy za 99.99 PLN i pozostawieniem tej drugiej, nieźle rabatowanej. Pytanie na które pewnie teraz nikt nie zna odpowiedzi, w jakiej cenie będzie można przedłużać umowę, za kolejne 24 miesiące.

 

Rozumiem, że przy tej drugiej opcji mogę próbować jedynie ugrać rabat z 10 do 5 PLN za najem dekodera głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2021 o 06:45, maks27 napisał:

W Entry+ jest u mnie w strefie C+ możliwość dopełnienia do Relax+ za 10 z zobowiązaniem do końca umowy. Aktualnie Entry+ za 9,99. 

 

Czy ktoś posiadający Entry+ Film mógłby sprawdzić czy u niego także dostępne jest dopełnienie do Relax+ za 10zł?
W moim przypadku negocjacje ciężko idą więc chyba zejdę do takiego pakietu, tylko nie chciałbym później zostać bez TVN-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 13:41, igal napisał:
Ja z kolei zadzwoniłem sam na numer krakowski, aby dowiedzieć się, co są w stanie mi zaproponować. Przełączali mnie chyba z 4 razy tylko po to, aby dostać super ofertę. Posiadam 2x Pace z pakietem Superpremium, Fox play, Nat geo play, MP, HBO Go za 99.99. Umowa kończy się 30.XI.2021.
Pierwsza propozycja to rozdzielenie na dwie niezależne umowy z dekoderami WiFi Premium i dyskiem 500 GB.
Pierwsza umowa będzie na to co mam obecnie w cenie 99.99 PLN, a druga za 25 PLN za pakiet Extra z C+ (tylko nie wiem czy okrojony, czy pełny). Obie umowy na kolejny okres 24 miesięcy.
Druga propozycja to wymiana na 4K ULTRABOX+ i Wifi premium bez dysku. Brak opłat za aktywację i miesięczna opłata za dekoder 10 PLN, MR za 0.
Zastanawiam się nad pierwszą opcją, z późniejszą rezygnacją z jednej umowy za 99.99 PLN i pozostawieniem tej drugiej, nieźle rabatowanej. Pytanie na które pewnie teraz nikt nie zna odpowiedzi, w jakiej cenie będzie można przedłużać umowę, za kolejne 24 miesiące.
 
Rozumiem, że przy tej drugiej opcji mogę próbować jedynie ugrać rabat z 10 do 5 PLN za najem dekodera głównego.


Ja mam taki pakiet tzn :
1. Pakiet SuperPremium 4K za 129,99 w tym dzierżawa Ultraboxa z dyskiem .
2. Pakiet Extra z Canal + i MP za 25 zł pełny dodatkowo wziąłem HBO z HBO GO, Hi H2 , Filmbox , Eleven, Adventure HD, SportKlub… i za to wszystko niecałe 66,96 zł po zakończeniu pokazuje mi że będzie to kosztować 82,96.
Dodatkowo WiFi premium z dyskiem za 0 zł. Może coś pomogłem .

 

W dniu 10.09.2021 o 23:05, Marcin7602 napisał:


Ja mam taki pakiet tzn :
1. Pakiet SuperPremium 4K za 129,99 w tym dzierżawa Ultraboxa z dyskiem .
2. Pakiet Extra z Canal + i MP za 25 zł pełny dodatkowo wziąłem HBO z HBO GO, Hi H2 , Filmbox , Eleven, Adventure HD, SportKlub… i za to wszystko niecałe 66,96 zł po zakończeniu pokazuje mi że będzie to kosztować 82,96.
Dodatkowo WiFi premium z dyskiem za 0 zł. Może coś pomogłem .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marcin7602 napisał:


Ja mam taki pakiet tzn :
1. Pakiet SuperPremium 4K za 129,99 w tym dzierżawa Ultraboxa z dyskiem .

Strasznie drogo. No ale jak stać....

 

9 godzin temu, Marcin7602 napisał:

 Może coś pomogłem .

Napewno przestrzegłeś, aby nie pakować się w tak drogi pakiet,  który jest za 109,99 + max 5 zeta za dekoder, a dla byłego Cyfrowicza może i za 0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomek960 napisał:

Czy ktoś posiadający Entry+ Film mógłby sprawdzić czy u niego także dostępne jest dopełnienie do Relax+ za 10zł?
 

U mnie nie ma. Mam dopełnienie do Netflix za 38PLN. 

Na Relax+ mam tylko ofertę za 19,99PLN do końca okresu oznaczonego i 24,99PLN dalej (Entry+ mam  w tej chwili za 4,99PLN)

Edytowane przez dvbx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

obecnie korzystam z oferty Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE + H/H2 za 2 zł + dekoder 4K ULTRABOX+ za 10 zł miesięcznie. Całość wynosi mnie niecałe 73 zł.

Przy przedłużeniu, chciałbym pakiet Extra+ z Canal+ do tego H/H2 za 2 zł i dekoder 4K ULTRABOX+ za 10 zł miesięcznie.

Czy taka oferta w kwocie 73 zł byłaby realna? 😉

Edytowane przez EDK42
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam ofertę:

Pakiet: Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE - 59,99zł

Opcje dodatkowe:

- CANAL+4K ULTRA HD - 0zł

- Eleven Sports -11.90

- MISTRZOWSKA PIŁKA - 0zł

Najem dekodera  5zł

Razem: 76,89zł

Umowa do końca 10.2021r.

 

Oferta to samo tylko pakiet Exstra + 8c+ cena ta sama 76,89!!

Myślicie że jest szansa na coś lepszego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcik13 napisał:

Witam,

Obecnie posiadam ofertę:

Pakiet: Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE - 59,99zł

Opcje dodatkowe:

- CANAL+4K ULTRA HD - 0zł

- Eleven Sports -11.90

- MISTRZOWSKA PIŁKA - 0zł

Najem dekodera  5zł

Razem: 76,89zł

Umowa do końca 10.2021r.

 

Oferta to samo tylko pakiet Exstra + 8c+ cena ta sama 76,89!!

Myślicie że jest szansa na coś lepszego?

 

 

Umowa na 12 czy 24m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 23:05, Marcin7602 napisał:

2. Pakiet Extra z Canal + i MP za 25 zł pełny dodatkowo wziąłem HBO z HBO GO, Hi H2 , Filmbox , Eleven, Adventure HD, SportKlub… i za to wszystko niecałe 66,96 zł po zakończeniu pokazuje mi że będzie to kosztować 82,96.

@Marcin7602 Zaintrygowałeś mnie tą ofertą. Dobrze rozumiem, że za pakiet Ekstra+ z Canal+, Mistrzowską Piłką, HBO (z HBO GO), dwoma kanałami History, Filmboxami, Eleven, Adventure HD, Sportklubem płacisz 66,96 zł, a po przejściu na czas nieokreślony będziesz płacił 82,96 zł?? Przecież to jest znakomita oferta i jedyne pytanie jakie mi się nasuwa to, jak to zrobiłeś? :-)

Drugie pytanie, czy masz umowę na 24 czy 12 miesięcy? Wychodzi na to, że w "składaku" masz lepsze warunki, niż w pakiecie Superpremium+4K, który nie zawiera sam w sobie tych kilku opcji dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego zestawu w tej cenie. To jest dodatkowa umowa za niezależny MR, który mu odebrano. Dostał tak niska cenę,  aby nie stracić abonenta. Normalnie nikt takiego zestawu nie dostaje.

Więc nie podniecaj się.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a jak myślicie, czy przejdzie taka opcja. Przechodzę ze swojej umowy z 2x Pace Superpremium na dwie niezależne umowy, Superpremium i Extra. Do tej drugiej dobieram MR, nawet po standardowych kosztach, a następnie odstępuję od umowy na pakiet za 105 PLN, w terminie, do 14 dni. Przecież, mam prawo odstąpić od umowy, zawartej na odległość ? Druga, tańsza umowa leci swoim, niezależnym biegiem.

 

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...