Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8C+ też na bank nie dostanie za 25zl... CanalPremium, Canalplus1, , CanalplusFilm, canalplusFamily , CanalplusDokument, CanalplusSeriale, CanalplusSport, CanalplusSport2, CanalplusSport3, CanalplusSport4,CanalplusNow już prędzej 😁 11 ktoś da więcej? Niektórzy w tej cenie dostają też 12 canalplus4k

Edytowane przez Reri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

proszę o poradę, umowa do 06.2020. Obecnie comfort + i opcja c+ razem 47,50 zł. W nc+ oglądam praktycznie tylko ligę angielską / kolarstwo w eurosporcie i tylko dla tych treści mam abonament . Z tego co wiem nc+ do ligi angielskiej ma prawa do 2022, więc nowa dwuletnia umowa mi się nie uśmiecha, bo nie wiem co będzie od sezonu 22/23.

 

Co robić? Chciałbym utrzymać to co mam w obecnej cenie ale na rok, ewentualnie taniej :) Jest szansa, czy nie bardzo? 

 

Czy może nie składać wypowiedzenia, rachunek skacze o kilka złotych i czekam z tym co mam na wiadomości co z prawami na kolejny okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reritylko tą opcję właśnie nazywamy 8C+ bo gdy napisze C+ to zaraz połowa nie będzie wiedziała o co chodzi. Kiedyś było to 8C+a wiadomo że C+ Ekstraklasa są w tym pakiecie. W regulaminach opcji nigdzie nie ma czegoś takiego jak  11 C+😉Jest 6C+,C+,C+2,C+Sport3-4,C+4K i niektóre z tych opcji  z dodatkiem Live.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 14:46, czerstwy napisał:

Powiedz że się namyśliłes ale z dekoderem 4K ale za free😉 Inni maja bez opłat  w Start czy Comfort a Ty masz płacić przy Superpremium?

Dziś kolejny telefon z Krakowa i za grzyba nie chcą zejść z czynszu za deka 😖 Argumenty z ich strony skoro dają C+4K i HBO GO za 0 zł to czego chcę więcej...

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sam z siebie konsultant powiedział że napisze że dzwonić tylko z oferta nie gorszą niż jest i dzwonią o np 10zł droższą😉 Ja to już tylko ich słucham dla zabawy niech sie produkuja. Ale jeszcze jedna dwie rozmowy z denna ofertą i numer będzie zablokowany.Choć chyba juz sobie raczej odpuścili a ja nie mam żadego ciśnienia na przedłużanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie tu nie było.....

Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane w styczniu. W tej chwili start,  C+(bez 4k) ,3x eleven, mistrzowska piłka ostatnie miesiące do zapłaty 83,89. Kilka telefonów z ich strony propozycje głownie optimum ,C+, 3 x eleven i mistrzowska piłka za około 89 zł. Odmawiałem. W piątek telefon gość przedstawia się że dzwoni z DUK propozycja: start, C+ (chyba 11 kanałów bo z canal plus 3 i 4 , bez 4k) i eleven 3 kanały za (9,99+25+11,99) 46,98zł umowa na 24 miesiące. Chciałem mistrzowską piłkę za free odmówił chciał coś około 20 zł. Czekam na kolejne propozycję z tego co mówią to na Polsacie tylko liga mistrzów ma być bo LE i LC wygrał jakiś Skandynaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, behaton napisał:

Witam dawno mnie tu nie było.....

Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane w styczniu. W tej chwili start,  C+(bez 4k) ,3x eleven, mistrzowska piłka ostatnie miesiące do zapłaty 83,89. Kilka telefonów z ich strony propozycje głownie optimum ,C+, 3 x eleven i mistrzowska piłka za około 89 zł. Odmawiałem. W piątek telefon gość przedstawia się że dzwoni z DUK propozycja: start, C+ (chyba 11 kanałów bo z canal plus 3 i 4 , bez 4k) i eleven 3 kanały za (9,99+25+11,99) 46,98zł umowa na 24 miesiące. Chciałem mistrzowską piłkę za free odmówił chciał coś około 20 zł. Czekam na kolejne propozycję z tego co mówią to na Polsacie tylko liga mistrzów ma być bo LE i LC wygrał jakiś Skandynaw.

 

 

ciekawa sprawa z LM, C+ dalej w ofercie pisze ze gwarancja MP do 6.02021 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Undertakerthe napisał:

Pakiet Extra+

Canal + 

Eleven Sports

Najem UltraBox+

Multiroom

 

Umowa do końca lipca 96.89zł, tak wiem, że to nie Polsat gdzie nowe umowy są rok przed końcem poprzedniej ale czy aktualnie mam dobrą w waszej opinii opcje? Czy można coś tutaj negocjować?

 

 

 

 

 

Tylko HBO na 5m za free 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Undertakerthe napisał:

Pakiet Extra+

Canal + 

Eleven Sports

Najem UltraBox+

Multiroom

 

Umowa do końca lipca 96.89zł, tak wiem, że to nie Polsat gdzie nowe umowy są rok przed końcem poprzedniej ale czy aktualnie mam dobrą w waszej opinii opcje? Czy można coś tutaj negocjować?

 

 

 

 

 

Nie rok tylko 6 miesięcy lub 4 czy 3 jak zmniejszasz zobowiazanie. W PC+ jest podobnie czyli oferty na 6 miesiecy przed końcem. Możesz sprawdzić nawet w Strefie abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...