Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, czerstwy napisał:

Kolejny raz dzwonili?😃Ja bym dla zasady odrzucił opłata za sprzęt i dodatkowo podstawa droższa niż do tej pory a inni dostają taniej.Za co ten pierwszy rachunek taki drogi?

Za MR 2 dychy w marcu, bo nie mam gdzie sprzętu już zdać w lutym. Ostateczna kwota to 62,50 od kwietnia.

 

9 minut temu, Reri napisał:

Chcą żebyś placil haracz za dekoder :)

 

Chcą i nie było mowy nawet o zejsciu na 0. 

Najgorsze, że na nieokreślonym czasie nie mogę zdać dekodera od MR i będę musiał płacić 2 dychy za coś  co nie będzie używane.

 

@Pawel Wiem,że prawie standardowa oferta, ale przy Comforcie raczej szanse dopełnienia do E+ za 10, są na dzień dzisiejszy zerowe.

 

@czerstwy Mi niepotrzebne jest HBO w gratisie.  Nawet na 1 dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale innym doradzałeś że moga to dostać i nie pytałeś czy im to potrzebne czy jakieś śmieszne serwisy internetowe😃Jak to mówią od przybytku głowa nie boli😉Chodziło mi o to że oferta prawie standardowa opłaty za sprzęt i praktycznie zoro gratisów😉Ale faktycznie tu ten MR i dodatkowe 20 zeta zmienia sprawę. Ja na czas nieokreślony tylko +4 zeta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz dwa wyjścia albo bardzo szybko wypowiedzenie by tylko za miesiac zapłacić za te MR albo zatwierdzić umowę. Bo  oferta na meilu to już dzis nie zadzwonia z kolejną. W sumie to i tak już chyba niedługo będa kończyć prace z tego co pamiętam to w soboty 17-18 jak się nic nie zmienilo.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłużej pracują, przed chwilą Pani mi mówiła że do 19 jest. 

Mi zaproponowali  Extra+ z Canal+ (6) + Elvenen za + mistrzowska piłka 81.99 czyli to samo co miałem, tyle ze LM gwarancja do 06.2021 (Polsat ma do 6.2021) a potem mogą wyłączyć kanały wiec znów przycięta oferta - wcześniej przy przedlyzeniu była gwarANCJA LM NA 24 MIESIACE , eleven od nowego sezony tez nie będzie miał pewnie Bundesligi .... bo. kupił to inny dostęp 

Mają dziś ostatni dzień bo jutro nie pracują a wypo wysłane w tamtym mc - powiedziałem ze albo dorzucą wszystkie C+ albo dziękuje nie przedłużam ;)

 

Edytowane przez pjetia84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ale wiesz skoro ci mowia ze dają za free do umowy to ma być to wartość dodana jak 2 lata temu ;) bez MP dostałbym wszystkie c+ + eleven za te 81.98, wiec tak nie do końca za free :)

bo oferty byly 

 Extra+ z Canal+ (6) + mistrzowska piłka - 69.99

Extra+ z Canal+ (6) + Elvenen  + mistrzowska piłka 81.99

 Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za  81.99

 Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za + mistrzowska piłka 91.99

wiec dziwna troche polityka skoro wiedza ze MP jest gwarantowana do 6.2021

Edytowane przez pjetia84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptowac czy nie ?

 

Niby drogi Extra+ bo 94 a nie 79.99 ale za to hbo za free. Kwota ogólna jest okej ? czy powinno być taniej ?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 94,99 zł 24 m, a po tym okresie 103,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pjetia84 napisał:

jasne ale wiesz skoro ci mowia ze dają za free do umowy to ma być to wartość dodana jak 2 lata temu ;) bez MP dostałbym wszystkie c+ + eleven za te 81.98, wiec tak nie do końca za free :)

bo oferty byly 

 Extra+ z Canal+ (6) + mistrzowska piłka - 69.99

Extra+ z Canal+ (6) + Elvenen  + mistrzowska piłka 81.99

 Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za  81.99

 Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za + mistrzowska piłka 91.99

wiec dziwna troche polityka skoro wiedza ze MP jest gwarantowana do 6.2021

Masz w regulaminie,że w przypadku jak Polsat będzie miał dalej prawa do LM to polsaty zostają Ci w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pjetia84 napisał:

jasne ale wiesz skoro ci mowia ze dają za free do umowy to ma być to wartość dodana jak 2 lata temu ;) bez MP dostałbym wszystkie c+ + eleven za te 81.98, wiec tak nie do końca za free :)

bo oferty byly 

 Extra+ z Canal+ (6) + mistrzowska piłka - 69.99

Extra+ z Canal+ (6) + Elvenen  + mistrzowska piłka 81.99

 Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za  81.99

 Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za + mistrzowska piłka 91.99

wiec dziwna troche polityka skoro wiedza ze MP jest gwarantowana do 6.2021

Bo 3 i 4 oferta to składak i Extra+C+ w podstawie i tu moga dodać np MP.Oferta 1 i 2 to tylko różnica w Eleven i opłatach za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reri napisał:

Masz w regulaminie,że w przypadku jak Polsat będzie miał dalej prawa do LM to polsaty zostają Ci w ofercie.

 oczywiście ze jest, ale nikt ci nie da pewności ze będzie miał :) wiec co ci z tego ? a liczą na całą umowe + 10 zł/mc tak jakby ( tak wiem wiem za darmo ;d)

wychodzi 240 zł za 3 mc gwarancji a później może będzie może nie ;) 

 

Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za  81.99

 Extra+ z Canal+ (11) + Elvenen za + mistrzowska piłka 91.99

 

NENT Group  kupili bundeslige i o LM też bić się będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...