Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extra plus paczka canal plus za 69.99zl. Na co mozna liczyć. Interesuje mnie tylko najniższy start HD. Alternatywa jest rezygnacja bądź Polsat za 20 zł. Czy jest co ugrać za mniej niż 19.99zl co do nowych abonentow jest proponowane. 

Ewentualnie start plus paczka canal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (w tym C+ VOD)
HBO (ale bez HBO GO)
Mistrzowska Piłka
NatGeo Play
FOX Play

Liczba kanałów: 233

79,99zł + 20zł Multiroom Premium = 99,99zł całość

Dekodery to TurboBox + mydelniczka więc ze względu ma Multiroom Premium wymiana na nowsze nie wchodzi w rachubę, bo nie obsługują

 

Co jest aktualnym odpowiednikiem tych pakietów?

Przedłużał ktoś ostatnio taki zestaw?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Idąc twoim tokiem myślenia to po dłuższym namyślunku jakbym wziął Nowy Comfort+/Optimum+ to cena za to 22,50/24,99 dodatkowo paczkę Canal+ 25 to wyszło by około 50 złotych. I teraz nie jestem pewien czy dostałbym Canal+4k za zero ale nawet jakby to braknie mi Mistrzowskiej piłki i dekodera 4k z dyskiem i doliczając że za MP policzą 20 zł i dekoder najmniej 5 zł to ostatecznie wyjdzie na jedno bo cena będzie się wachać w granicach 72,5 zł lub 75 zł. Dobrze to policzyłem? Czy w ogóle do gołego Comfortu lub Optimum dostał ktoś dekoder z dyskiem i mistrzowską piłkę za 0 zł to realne czy raczej bajki?
Ja dostałem to co w stopce. Tyle, że podnosiłem abo z gołego Start+ za 9,99 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Freddie napisał:

...Co jest aktualnym odpowiednikiem tych pakietów?

Przedłużał ktoś ostatnio taki zestaw?

To co masz w tej samej cenie i ani grosza mniej.  

 

@torre24całkowicie zapomniałem o Twojej ofercie.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

To co masz w tej samej cenie i ani grosza mniej.  

Dzięki.

 

Przynajmniej raz nie muszę się doktoryzować.

Jutro składam wypowiedzenie i czekam a zadzwoni DUK Kraków, bo najpierw będzie nawałnica telefonów z wszelkich infolinii (z nimi nie ma co dyskutować..)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, torre24 napisał:
4 godziny temu, Raver napisał:
@ircios Idąc twoim tokiem myślenia to po dłuższym namyślunku jakbym wziął Nowy Comfort+/Optimum+ to cena za to 22,50/24,99 dodatkowo paczkę Canal+ 25 to wyszło by około 50 złotych. I teraz nie jestem pewien czy dostałbym Canal+4k za zero ale nawet jakby to braknie mi Mistrzowskiej piłki i dekodera 4k z dyskiem i doliczając że za MP policzą 20 zł i dekoder najmniej 5 zł to ostatecznie wyjdzie na jedno bo cena będzie się wachać w granicach 72,5 zł lub 75 zł. Dobrze to policzyłem? Czy w ogóle do gołego Comfortu lub Optimum dostał ktoś dekoder z dyskiem i mistrzowską piłkę za 0 zł to realne czy raczej bajki?

Ja dostałem to co w stopce. Tyle, że podnosiłem abo z gołego Start+ za 9,99 zł.

Dekoder 4k miałeś z dyskiem czy bez i czy miałeś go wcześniej przy start+ czy z opłatą? Kiedy uzyskałeś tą ofertę w ostatni dzień umowy a może a black friday. Może to były oferty jednodniowe. Swoją drogą to nie widać twojej stopki u mnie. Możesz ja przytoczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, torre24 napisał:

Umowę miałem do końca kwietnia 2021, niewypowiedzianą. Dekodera 4K też nie było tylko WiFiBox. Przedłużyłem 27.11, ofertę aktywowałem linkiem z maila 1.12.

Czyli Black Friday tak jak przypuszczałem. Teraz pewnie nie ma takich bo taką ściemę będą walić. Oprócz ciebie to nie wiem czy na palcach 1 ręki można policzyć taką ofertę. Myślę ze to łut szczęścia czego ci gratuluję.

Swoją drogą taka oferta bez wypowiedzenia i 5 miesięcy przed końcem to jakaś magia tutaj....

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Optimum za 25 zł + C+za 25 zł to nic nadzwyczajnego.Tylko ten dekoder za free i MP przy składaku

Otóż to chodzi zasadniczo o dekoder 4k z dyskiem i Mistrzowską Piłką przy składaku. Oczywiście będą mówić ze ten co to napisał to kłamie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał:

Rozdają? Na takich zasadach to dopiero jedna osoba się pochwaliła. W sumie to nawet nie sprawdzałem czy są gwarantowane czy nie.

Właśnie sprawdziłem i nie ma przy Polsat Sport Premium 1 i 2 żadnej cyferki czyli są gwarantowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie są gwarantowane, to opcja dodatkowa 

Na rozpisce kanałów nie ma takiej informacji jak to przy innych nie gwarantowanych z liczbą 1 że kanały promocyjnie świadczone. Jeśli masz taki zapis gdzieś to go tu z łaski swojej wklej bo sam jestem tym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...