Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Raver

Syperpremium 4k za 109,99 z MP i C+4k za 0. MR za 0. Bez Cinemax. Ewentualnie +8 zeta, a jak trafisz na ogarniętego konsula to na kilka m za 0.

Netflix przez pół roku za free. 

Oferta osiągalna na koniec lutego lub w marcu. Z wysłanym wypowiedzeniem.  Oferty które są SC+ potraktuj z przymrużeniem oka.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ircios napisał:

@Raver

Syperpremium 4k za 109,99 z MP i C+4k za 0. MR za 0. Bez Cinemax. Ewentualnie +8 zeta, a jak trafisz na ogarniętego konsula to na kilka m za 0.

Netflix przez pół roku za free. 

Oferta osiągalna na koniec lutego lub w marcu. Z wysłanym wypowiedzeniem.  Oferty które są SC+ potraktuj z przymrużeniem oka.

Ale mnie nie interesuje większa oferta cenowa 80 zł to maks co chce dać. Dodatkowo za dekoder 4k z dyskiem nie dostaniesz za 0.

PS. Czemu piszesz o ofertach które były 9 miesięcy temu.?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ircios napisał:

E+ z C+ 79,99, HBO 20 ewentualnie zrezygnować z HBO i wziąć na 5 m za 0. Potem dobrać w promocji lub w w/w za średnio 15 m.

No dobra, a jest opcja zbicia ceny Extra z C+?

Czy te 79.99 to ostateczność?

To jedno, a druga sprawa to jak myślisz czy jakbym chciał na osobną umowę wziąźć moduł dla C+ 4K + najtańszy pakiet jakby to wyszło?

Wiesz czasem mam schizę na mecze PL w 4K i jestem gotów nawet na taką głupotę jak osobna umowa na moduł.?

I teraz ją mam.

Daliby moduł z najtańszym pakietem + C+ 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra z c+ za 79, 99 zawiera mistrzowską piłkę (w tym można wyrwać c+4k za 0 zł)

 

Samo extra można mieć za ok. 45 zł + paczkę C+ za 25 zł co daje 70 zł. 

 

Moduł dają chyba do każdego pakietu tylko C+4k za 10 zł byś dostał. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raver

Dostają dekoder 4k za 0 z dyskiem zazwyczaj do droższych pakietów. 

Nowy Comfort 22,50

Potem bierzesz dopełnienie do E+ za 10 lub 15 zeta.

Dobierasz C+ za 25, chyba, że odrazu Ci dadzą. 

MR tak jak do tej pory.

Dekoder 4k 5 zeta z dyskiem. C+ 4k za 0

Netflix sam sobie wykupujesz. Chyba, że im zasugerujesz, ze chcesz na 6 m za free, a potem normalna opłata. To jak się zgodzą to może i dekoder za 0 będzie.

Na dzień dzisiejszy daj sobie spokój. Dobre ofertyvwpadaja na sam koniec umowy, ewentualnie w ciągu 2 tygodni po zakończeniu.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tracer10 napisał:

No dobra, a jest opcja zbicia ceny Extra z C+?

Czy te 79.99 to ostateczność?

To jedno, a druga sprawa to jak myślisz czy jakbym chciał na osobną umowę wziąźć moduł dla C+ 4K + najtańszy pakiet jakby to wyszło?

Wiesz czasem mam schizę na mecze PL w 4K i jestem gotów nawet na taką głupotę jak osobna umowa na moduł.?

I teraz ją mam.

Daliby moduł z najtańszym pakietem + C+ 4K?

Ostateczność to zejście do samego Comfort i dobieranie wszystkiego. Tak jak pisałem wcześniej. Co do modułu... to musisz przy aneksowaniu zapytać o druga umowę.  Wtedy Comfort można dostać w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

@Raver

Dostają dekoder 4k za 0 z dyskiem zazwyczaj do droższych pakietów. 

Nowy Comfort 22,50

Potem bierzesz dopełnienie do E+ za 10 lub 15 zeta.

Dobierasz C+ za 25, chyba, że odrazu Ci dadzą. 

MR tak jak do tej pory.

Dekoder 4k 5 zeta z dyskiem. C+ 4k za 0

Netflix sam sobie wykupujesz. Chyba, że im zasugerujesz, ze chcesz na 6 m za free, a potem normalna opłata. To jak się zgodzą to może i dekoder za 0 będzie.

Na dzień dzisiejszy daj sobie spokój. Dobre ofertyvwpadaja na sam koniec umowy, ewentualnie w ciągu 2 tygodni po zakończeniu.

 

@irciosNie rozumiesz ja wypowiedzenie złożyłem w listopadzie na koniec grudnia i wycofałem po przedstawieniu tej oferty którą widziałeś to jak mam sobie dać spokój nie rozumiem twojego ostatniego zdania. Ty chyba nie czytałeś moich postów dekoder zawsze mi proponowano z dyskiem i była to cena 5 lub 10 zazwyczaj 5 i to np przy przy propozycjach Extra+6C+ lub Extra+10C+ lub Superpremium 4k zawsze cena za dekoder z dyskiem była 10 lub 5 a ty piszesz że do Comfortu mi ktoś da dekoder 4k z dyskiem za 0 bo tak cię zrozumiałem?. Jeśli zaś chodzi o Netflix to masz na myśli że są oferty 6 m-cy za free a potem bez obowiązku płacenia za 18 miesięcy bo takich nie widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, PawelTSW napisał:

@irciosnie dostanie w takim składaki c+4k za 0.  Nie widziałem żeby ktoś dostał kupując paczkę c+ za 25.

Dokładnie masz rację nie ma szans. Chociaź tu jakis kolega chyba @Rloxna poprzedniej stronie pisał, że dostał za 0 C+4k do gołego Comfortu.

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Raver napisał:

@irciosNie rozumiesz ja wypowiedzenie złożyłem w listopadzie na koniec grudnia i wycofałem po przedstawieniu tej oferty którą widziałeś to jak mam sobie dać spokój nie rozumiem twojego ostatniego zdania. Ty chyba nie czytałeś moich postów dekoder zawsze mi proponowano z dyskiem i była to cena 5 lub 10 zazwyczaj 5 i to np przy przy propozycjach Extra+6C+ lub Extra+10C+ lub Superpremium 4k zawsze cena za dekoder z dyskiem była 10 lub 5 a ty piszesz że do Comfortu mi ktoś da dekoder 4k z dyskiem za 0 bo tak cię zrozumiałem?. Jeśli zaś chodzi o Netflix to masz na myśli że są oferty 6 m-cy za free a potem bez obowiązku płacenia za 18 miesięcy bo takich nie widziałem?

Nie. To Ty nie rozumiesz.  Czytałem. Odrzuciłeś ofertę,  a co za tym idzie musisz ponownie złożyć wypowiedzenie.  Za prawie 4 miesiące Ci się umowa kończy. Prawie nikt nigdy nie dostaje dobrej oferty na tyle czasu przed końcem. Dlatego daj sobie spokój teraz i zacznij rozmowy za 2 miesiace. Wiec kto tu nie rozumie?

A to, że Ci proponowano teraz dekoder za 10 zata to normalne. Bo jelenia szukają.  Mi też proponowano za 10 a nawet za 15. To było 2xmiesiace temu. Dzisiaj już za 0 proponują.  Więc Czekaj cierpliwie. 

Skoro nie odpowiada Ci moja porada to pytaj kogoś innego. Dostaniesz podobna odpowiedź. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał:

Ta zapewne do gołego Comforu dostał C+4K?Radzę sprawdzić regulamin tej opcji.

Po co miałby kłamać jak byk napisał że za 0 :)

6 minut temu, ircios napisał:

Nie. To Ty nie rozumiesz.  Czytałem. Odrzuciłeś ofertę,  a co za tym idzie musisz ponownie złożyć wypowiedzenie.  Za prawie 4 miesiące Ci się umowa kończy. Prawie nikt nigdy niecdostaje dobrej oferty na tyle czasu przed końcem. Dlatego daj sobie spokój teraz i zacznij rozmowy za 2 miesiace. Wiec kto tu nie rozumie?

A to, że Ci proponowano teraz dekoder za 10 zata to normalne. Bo jelenia szukają   Mi też proponowano za 10 a nawet za 15. To było 2xmiesiace temu. Dzisiaj już za 0 proponują.  Więc Czekaj cierpliwie. 

Jak byk piszę że mam cały czas umowę na czas nieokreślony a tu mi piszesz że moja umowa się kończy za 4 miesiące. Wypowiedzenie składane w listopadzie skutkowało na koniec grudnia tego roku ofertę przyjąłem ale na ten moment nie zaakceptowałem więc umową nadal idzie starym tokiem na czasie nieoznaczony. Chyba masz dziś kiepski dzień albo mnie z kimś innym mylisz heh bo piszę o tym już chyba 3 raz że umowa jest na czas nieoznaczony a ty wyskakujesz mi z jakimiś terminami :D

PS. Chyba sobie odpuszczę z tobą dalszą dyskusje bo ty wszystko mylisz co napisałem tutaj. Wróc jeszcze raz i przeczytaj to to może ci się rozjaśni a nie będziesz pisał coś czego nie ma....

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raver Nie mam kiepskiego dnia. Wskoczył mi  inny post z tym marcem. Sorki. Reszta to tak jak pisałem. Wypowiedzenie i negocjuj. Na kilka dni przed końcem umowy powinieneś dostać to co pisałem lub bardzo podobnie. Chyba, że trafisz na konsula beton,  to wtedy będzie inna historia.

Nie ma takiej oferty z Netflix.  Napisałem Ci, że masz sam o ten dodatek poprosić na 6m. za free. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Raver napisał:

Dokładnie masz rację nie ma szans. Chociaź tu jakis kolega chyba @Rloxna poprzedniej stronie pisał, że dostał za 0 C+4k do gołego Comfortu.

Dostałem C+ 4k za 0 zł do Comfortu z dodatkową opcja Canal+ za 25 zł. Składak. 

Edytowane przez Rlox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tracer10 napisał:

Dlaczego na stronie PC+ nie ma słowa o pakiecie Comfort czy jak tam on się teraz zwie?

Ani o modułach.

Bo Comfort już nie ma. Zapomniałem o tym i pisałem Ci o Comfort. Do drugiej umowy Optimum możesz wyrwać. Comfort został dla abonentów co mają go i mogą przedłużyć umowę.  Moduł jest dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wymieniał może ostatnio dekoder w ramach istniejącej (i nadal ważnej) umowy?

Mam Pace'a na wynajmie 0zł, Multiroom też za 0zł, 2 karty Cameleon i starego Sagemcoma który przestał działać.

Mogę oczywiście kupić drugiego Pace'a na Allegro i dalej ciągnąć to co mam, ale boje się że Pace za chwilę też przestanie działać bo coś tam i zostanę znowu z dekoderem w plecy.

Zastanawiam się co mogą mi zaproponować w ramach wymiany dekodera (i najmu drugiego?), a przede wszystkim jak to wpłynie na Multiroom.

Może ktoś ostatnio przechodził taką operację i może się podzielić wrażeniami z oferty i poradą co wybrać?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...