Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może źle może dobrze ale przyjąłem taka ofertę ( nie będę w styczniu się bil o przysłowiowe 5zl albo dwa kanały więcej których i tak nie oglądam) myślałem nad startem plus to co mam ale dwie córki małe i bajek w starcie jaj na lekarstwo.

Extra 10c+

HBO I HBO GO na 24 miesiące

Mistrzowska Piłka za 0 zł do końca umowy 

3 kolekcję Vod- Fox, Discovery, paramount Play.

Dekoder Wifi Premium box

Razem co miesiąc 84.99zl. Dzięki za pomoc koledzy i powodzenia w negocjacjach. To co chciałem mam i w kwocie którą Max mogę dac za tv :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w strefie abonenta oferte na pakiet Superpremium 4k... teraz pytanie, gdzie można sprawdzić szczegóły tej oferty. Jest tylko cena, okres do kiedy będzie obowiązywać. Nie ma nigdzie szczegółów typu... czy multiroom w cenie, czy Canal+ 4k w cenie. Dodam tylko, że mam jeszcze ważną umowę przez 10 miesięcy na Nowy Start+, a do tego pełny pakiet Canal+, HBO z GO, Eleven i Mistrzowska Piłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z ofertą, to w szczegółach płatności jest 5 zł więcej miesięcznie. No i druga sprawa, domyślam się że jeden dekoder będzie 4k, a drugi HD i oba na caymanach. Multiroom też inaczej działa chyba? Bo po sieci tak? Teraz to nie problem, bo oba dekodery są w jednym domu. Ewentualny problem będzie za miesiąc, jak jeden dekoder wezmę do nowego domu. Gdyby multiroom działał po sieci, to chyba leże


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogromna prośba o pomoc. Kończy mi się obecnie Cyfrowy Polsat i mój mały pakiet Canal+. Chciałbym pozostać z Canal+, ale czy ktoś mi powie na co w ogóle mogę liczyć?

Obecnie mam Canal+ z pakietem za 10zł :) Wypowiedzenie wysłane.

 

Co bym chciał:

Extra+ Canal+

Eleven Sport

Mistrzowska Piłka

Do tego chciałbym dobrać dekoder Ultrabox z dyskiem + 2x multiroom z wifi.

 

Czy będzie taki mili i podacie na jaką kwotę mogę liczyć i czy np. jest opcja otrzymania dodatkowo HBO?

 

To co wyliczyłem na stronie to wychodzi mi kwota Abonament miesięczny: - 141,89zł, Abonament promocyjny: 131,89zł.

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o opinię. Mam w tej chwili pakiet Extra+ za 49,99 zł + Ultrabox 4K z dyskiem 1 TB za który płacę w tej chwili 1 zł / msc. W tym roku kończy mi się umowa i proponują mi:

kontynuacja Extra+ za 49,99 zł  + Ultrabox z dyskiem za 0 zł lub

Superpremium+ za 99.99 zł + Ultrabox z dyskiem za 0 zł.

 

Takie oferty mam też po zalogowaniu do eBOK.

Czy da radę coś jeszcze ugrać czy brać i nie tracić czasu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez srolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2020 o 19:41, antek_78 napisał:

Witam wszystkich

mam taki abonament umowa kończy się w październiku ale już wydzwaniają

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99 zł

Witam 

Oferta z dzisiaj

 Superpremium+ 4K zostaje wszystko zamiast cinemax filmbox , wymiana mediaboxa na ultraboxa (najem 10)

wszystko 149,99 czy warta uwagi ta oferta czy walczyć z nimi 

 

 

dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojcieszko napisał:

Panowie ogromna prośba o pomoc. Kończy mi się obecnie Cyfrowy Polsat i mój mały pakiet Canal+. Chciałbym pozostać z Canal+, ale czy ktoś mi powie na co w ogóle mogę liczyć?

Obecnie mam Canal+ z pakietem za 10zł :) Wypowiedzenie wysłane.

 

Co bym chciał:

Extra+ Canal+

Eleven Sport

Mistrzowska Piłka

Do tego chciałbym dobrać dekoder Ultrabox z dyskiem + 2x multiroom z wifi.

 

Czy będzie taki mili i podacie na jaką kwotę mogę liczyć i czy np. jest opcja otrzymania dodatkowo HBO?

 

To co wyliczyłem na stronie to wychodzi mi kwota Abonament miesięczny: - 141,89zł, Abonament promocyjny: 131,89zł.

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc.

89,99 to extra z c+

11,90 eleven 

1 multiroom 0 zł przez rok

2 multiroom + 10 od początku 

Hbo można włączyć za 20 i mieć 3 miesiące gratis

131,89 zł + 5 za dekoder główny 

Po roku 141,89 + 5 za dekodery główny 

 

 

Możesz też wziąć superpremium 4k

Dekoder główny masz wtedy za darmo 

139,99 + 10 za multiroom po roku 20

159,99 

 

 

Lub zrobić składaka:

 

Comfort za 9,99 przez 5 miesięcy potem 39,99

Dokupić canal+ za 25 zl 

Dokupić hbo za 20

Dokupić eleven za 11,90

Dokupić Mistrzowska Piłka za 20 lub 30 (wtedy możesz wyłączyć kiedy się skończy Liga mistrzów i(a potem znowu aktywować gdy wróci ) 

Podniesienie do extra za 10 zl

2 multiroom za 10 po roku 20 zł 

Główny dekoder za 5 zł 

 

 

Wtedy gdy gra liga mistrzów:

144,90 po 2 latach 154,90

 

A gdy nie gra liga mistrzów 

114,90 a po 2 latach 124,90 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...