Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie niezle zalatwili podpisalem nowa umowe tydzien temu , zadzwonilem w sprawie wymiany sagecoma na jakis nowy dekoder , to dostalem nowa umowe , udalem sie po wymiane dekodera i sie okazalo ze musze zdac PVR dekoder wraz wyznaczona karta , a sagecom musze nadal uzywac . Dzial techniczny dzis powiedzial ze musze zdac pvr i zostawic sagecoma ( on nadal na cameleonie bedzie dziall , tzn 5 kanalaow bede mial super ) Po co wogole taka wymiana , nie amma nawet kanalu 4k w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, puppets napisał:

taka oferta:

Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów , Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 10 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

134,99  zł

 

Byłem lekko zrobiony i widzę że niestety źle zrobiłem godząc się na takie warunki.

10 lat z nc+ (n, nc+, c)

 Próbowałem za wszelką cenę zejść z opłaty za dekoder - płacę dwa lata i nie widzę sensu tej opłaty - widzę że da się, choć Pani w zaparte że nie ma takiej opcji a warunki wynegocjowałem fantastyczne...  Potem tylko przytakiwałem i kurde poszło. Muszę teraz chyba odstąpić od umowy, czy jednak zostać przy tym?

Za późno zacząłem szukać forum związanego z tematem.

Zrozumcie w końcu jedną bardzo istotną rzecz. Platforma nie bierze pod uwagę tego ile lat kto jest klientem. Nie bierze pod uwagę stażu i takie pojawiające się biadolenie że "jestem klientem od X lat jeszcze za czasów analogowego Canal+ z kluczykiem..." nie ma najmniejszego sensu bo im to i tak nie robi nic. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje. 

Moje pytanie - jak zejść z ceną za dekoder i dysk i od czego to zależy.  Czy aby naprawdę coś ugrać trzeba przejść całą procedurę z wypowiedzeniem itd? 

Czy może jednak oferta jest na tyle akceptowalna i oszczędzić sobie zamieszania i zostawić?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pewnie a na pewno tak jest. Co do otrzymania dobrych warunków przedłużenia umowy wypowiedzenie to absolutna podstawa. Następnie nie kontaktujemy się sami nawet gdy otrzymamy jakąś wiadomość z prośbą o kontakt w celu przedstawienia oferty. W dalszej kolejności to im bliżej końca umowy tym możliwe lepsze oferty. No i na samym końcu trochę szczęścia aby zadzwonił konkretny konsultant. Pamiętajmy że im drożej nam coś sprzeda tym większą prowizje otrzyma więc w jego interesie jest aby nie sprzedać za tanio. To szczęście o którym pisałem może być wówczas gdy konsultant wyrobił sobie już target więc może komuś przedstawić właśnie dobrą ofertę aby być w statystykach jeszcze w skuteczności przedłużania umów. Dodam jeszcze że podczas rozmów telefonicznych należy robić wrażenie że naprawdę nie jesteśmy już zainteresowani być klientem co jest niekiedy trudne do zagrania. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2020 o 13:51, YETI napisał:

Umowa do końca czerwca 2020. Wypowiedzenie złożone dwa dni temu poprzez ICA.

Obecnie:
Pakiet Extra+ 6x CANAL+  69,99
2 x PACE PVR 0 zł
MULTIROOM O zł

 

Nowa umowa 24 m-ce:
Pakiet Extra+ 6x CANAL+, MISTRZOWSKA PIŁKA - 69,99 zł
Wymiana na dekoder 4K 99 zł aktywacja, +5 zł czynsz. konsultant chciał dać za 0 zł +5 zł czynsz. Zależało mi, aby nie było czynszu, więc sam zaproponowałem aktywację - po krótkiej "rozmowie" z kierownikiem przystał na te warunki.
Multiroom dalej na PACE PVR - choć chcieli mi wcisnąć WiFiBoxa

 

Z gratisów do wyłączenia:
HBO + HBO Go na 5 miesięcy - potem 25 zł
Filmbox Pack ma 1 miesiąc - samo się dezaktywuje.

Ogólnie jestem zadowolony, mam 4K + MP w tej samej cenie co dotychczas. Jako ciekawostkę, dodam, iż obsługiwał mnie ten sam konsultant co pół roku temu jak aneksowałem inną umowę.

Mam podobną ofertę.

Dekodery:

TurboBox+ i Box+

Też mi się kończy z końcem czerwca

Ile masz w końcu za dekoder 4k ile aktywacji, ile czynszu?

Dekoder z dyskiem. czy bez?

Wypowiedzenie nie złożone jeszcze, ale codziennie się dobijają

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emarti napisał:

Nie pewnie a na pewno tak jest. Co do otrzymania dobrych warunków przedłużenia umowy wypowiedzenie to absolutna podstawa. Następnie nie kontaktujemy się sami nawet gdy otrzymamy jakąś wiadomość z prośbą o kontakt w celu przedstawienia oferty. W dalszej kolejności to im bliżej końca umowy tym możliwe lepsze oferty. No i na samym końcu trochę szczęścia aby zadzwonił konkretny konsultant. Pamiętajmy że im drożej nam coś sprzeda tym większą prowizje otrzyma więc w jego interesie jest aby nie sprzedać za tanio. To szczęście o którym pisałem może być wówczas gdy konsultant wyrobił sobie już target więc może komuś przedstawić właśnie dobrą ofertę aby być w statystykach jeszcze w skuteczności przedłużania umów. Dodam jeszcze że podczas rozmów telefonicznych należy robić wrażenie że naprawdę nie jesteśmy już zainteresowani być klientem co jest niekiedy trudne do zagrania. 

Ostatnia umowę czyli Comfort+dopełnienie do Extra+pełny C+ dostałem za ok 55 zł na ponad 2 miesięce przed końcem umowy i bez wypowiedzenia.Więc Twoje teorie skomentuje tylko tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, derik napisał:

Mam podobną ofertę.

Dekodery:

TurboBox+ i Box+

Też mi się kończy z końcem czerwca

Ile masz w końcu za dekoder 4k ile aktywacji, ile czynszu?

Dekoder z dyskiem. czy bez? 

Wypowiedzenie nie złożone jeszcze, ale codziennie się dobijają

Pzdr.

Aktywacja 99 zł i 0 zł / mc.

Główny to dekoder 4 K z dyskiem a multiroom to PACE PVR 500GB.

Zwróć uwagę, że jako stary klient Cyfry+ mam nadal darmowy multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Ostatnia umowę czyli Comfort+dopełnienie do Extra+pełny C+ dostałem za ok 55 zł na ponad 2 miesięce przed końcem umowy i bez wypowiedzenia.Więc Twoje teorie skomentuje tylko tak ???

Oczywiście zdarzają się takie przypadki że ma się szczęście trafić na błąd konsultanta który być może z braku doświadczenia rozdaje na prawo i lewo oferty poniżej pasa dla swojej firmy z ucieszą dla klienta by potem ponieść z tego tytułu konsekwencje jednak przyznasz że nie ma tutaj zbyt wiele osób które mogą pochwalić się w dużej ilości czymś podobnym do Twojej oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do  końca maja, wypowiedzenie wysłane, posiadam obecnie pakiet extra, 10C+, HBO/HBO go,MR - 2x Cameleon, dwa dekodery (jeden z nich to PACE 500GB) płace 94,99zł. 

Ostatnia propozycja to to samo, za te same pieniądze, tylko wymienią mi dekoder na 4k. 

Można coś jeszcze urwać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie ma żadnych reguł.Można dostać dobra ofertę 3 miesiące przed końcem umowy i można czekać do ostatniego dnia z wypowiedzeniem i nie otrzymać tego czego się chce.A raz miałem przypadek, że przedobrzyłem, bo nie zgodziłem się na niezłą ofertę właśnie na 3 miechy przed wygaśnięciem, a potem już takiej oferty nie dostałem, bo w międzyczasie zmienili "politykę" przedłużeń.

Co innego przedłużać z niskim pakietem na niski,co innego schodzić z wyższego pakietu na niższy itd. Można sobie układać rożne teorie ale one w jednym przypadku się sprawdza a w drugim nie muszą.Jak w życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, emarti napisał:

Oczywiście zdarzają się takie przypadki że ma się szczęście trafić na błąd konsultanta który być może z braku doświadczenia rozdaje na prawo i lewo oferty poniżej pasa dla swojej firmy z ucieszą dla klienta by potem ponieść z tego tytułu konsekwencje jednak przyznasz że nie ma tutaj zbyt wiele osób które mogą pochwalić się w dużej ilości czymś podobnym do Twojej oferty. 

Jaki niby błąd??Babka dzwoniła do mnie dwa razy z tą ofertą i trzeci dlaczego jej nie aktywuje. Tu nie chodzi nawet o oferte która dla wiekszośći nie jest osiągalna ale propozycja maxa bez wypowiedzenia i na ponad dwa miesięce przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz pewność że nie był to błąd konsultanta? Błędy zdarzają się wszystkim w każdej dziedzinie więc może i tu był błąd z czego musiała się potem tłumaczyć i jak piszesz "dla większości nie była osiągalna..." to może tłumaczyć że nie było to normalne na porządku dziennym skoro za wiele osób nie otrzymało takiej oferty. Cieszę się że dostałeś coś "ponad normę" i sam bym się cieszył gdyby coś podobnego mnie spotkało. No i też zastanawia mnie dlaczego wiedząc że masz to wzięcia coś co jest hitem nie zdecydowałeś się klepnąć tego od razu tylko za trzecim razem po kontakcie tej babki? Chyba nie liczyłeś że JESZCZE coś niżej możesz zejść z ceną? 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał:

Jaki niby błąd??Babka dzwoniła do mnie dwa razy z tą ofertą i trzeci dlaczego jej nie aktywuje. Tu nie chodzi nawet o oferte która dla wiekszośći nie jest osiągalna ale propozycja maxa bez wypowiedzenia i na ponad dwa miesięce przed końcem umowy. 

 

A pochwalisz się za ile miałeś Comfort przed przedłużeniem? Podejrzewam,że jako nieliczny za 14,90+15 dopełnienie +25  C+  co daje niecałe 55...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak miał to nic dziwnego że otrzymał propozycję przedłużenia na tych samych warunkach. Jeśli jednak miał wcześniej abo za ten pakiet za "standardowe" ~80 zł to dalej będę uważał że zejście do poziomu ~55 zł to błąd konsultanta i zapewne tłumaczył się z tego przed przełożonymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerstwy napisał:

Żle podejrzewasz. Comfort za ok 20 zeta i dopełnienie za 10 zeta.

Żle podejrzewasz. Comfort za ok 20 zeta i dopełnienie za 10 zeta. 

Comfort jest za 19,90 i 22,5. Jedno i drugie około 20 zyla. 35,50 płacę bez paczki C+ (jeszcze nie ma co oglądać) za comfort+dopełnienie i MR. A o dopełnieniu za 10 zyla to wspomnienie na teraz chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, YETI napisał:

Aktywacja 99 zł i 0 zł / mc.

Główny to dekoder 4 K z dyskiem a multiroom to PACE PVR 500GB.

Zwróć uwagę, że jako stary klient Cyfry+ mam nadal darmowy multiroom.

Jeszcze jedno, czy jak dostałeś ofertę do zaakceptowania na maila, to miałeś wzmiankę o wymianie dekodera?

Bo właśnie zadzwonili i przedłużyłem umowę, obiecał wymianę dekodera na 4K z dyskiem 2TB za 5zł mc, ale nie mam żadnej informacji w ofercie o wymianie

Nie wiem czy akceptować.

Jak to powinno wyglądać?

dzięki

A to oferta którą ma do zaakceptowania:

wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Ge o Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Ok. czyli 19.90 zł. Co do dopełnienia do Extra wystarczy dokładnie czytać forum że jest. Może nie dla wszystkich ale jest.Zresztą kto ma dobrą ofertę to może zostać na nieokreślonym. Ale nie ma ofert promocyjnych niestety.

Dla bardzo nielicznych jest za/było za 10. Zawsze miałem za 10 do teraz. Dzwoniłem często i nic. 3 miechy za free się udało co w moim przypadku wychodzi 12,95 rocznie. I jak piszesz na nieokreślonym za dużo bonusów przepada. A te do końca czerwca to mi się podobają.? Ale co ja tam wiem. Tylko od grudnia 1999 jestem z tą platformą i jak tam się nazywała wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał:

Ok. czyli 19.90 zł. Co do dopełnienia do Extra wystarczy dokładnie czytać forum że jest. Może nie dla wszystkich ale jest.Zresztą kto ma dobrą ofertę to może zostać na nieokreślonym. Ale nie ma ofert promocyjnych niestety.

Ale też rozumiem że osoba mając Extra nie ma szans na zejście przy przedłużeniu do Comfort z dopełnieniem do Extra bo to by było wbrew logice dla firmy. Taką kombinacje mają osoby które miały z początku Comfort i otrzymały dopełnienie do Extra czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, emarti napisał:

Ale też rozumiem że osoba mając Extra nie ma szans na zejście przy przedłużeniu do Comfort z dopełnieniem do Extra bo to by było wbrew logice dla firmy. Taką kombinacje mają osoby które miały z początku Comfort i otrzymały dopełnienie do Extra czy się mylę?

Mając Extra przy przedłużeniu schodzisz do Comfortu. Dopełnienie dostajesz na miesiąc gratis. Potem walka o dopełnienie w jak najlepszej cenie.Ktoś zapłaci więcej,żeby mógł ktoś zapłacić mniej...

Edytowane przez Stasio777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie trwania właśnie przedłużonej umowy można walczyć o dopełnienie do Extra? Wówczas to chyba tylko z BOK a nie z DUK pozostaje a cała zabawa na całego zacznie się po dwóch latach, tak? A zastanawia mnie to dlaczego mają w ofercie to "dopełnienie" gdzie zawsze wyjdą gorzej dla siebie cenowo niż trzymać w ofercie tylko Extra?

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emarti napisał:

W trakcie trwania właśnie przedłużonej umowy można walczyć o dopełnienie do Extra? Wówczas to chyba tylko z BOK a nie z DUK pozostaje a cała zabawa na całego zacznie się po dwóch latach, tak? 

Jak masz teraz Comfort to walczysz o dopełnienie. Nie wiem ile masz do końca ale była/jest opcja 3m za free,a potem 15 zyla. Chyba,że trafisz za 10. Zostawiasz telefon na stronie C+ i oddzwaniają do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...