Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dostałem na @ taką propozycję. Dzwoniłem dzisiaj do nc+ zapytać czy rezygnacja dotarła, dostałem potwierdzenie i od razu pytanie co mógłby zrobić żebym wycofał wypowiedzenie. Konsultant był bardzo miły i rzeczowy. Powiedziałem mu, że rezygnuję z HBO Go i jak mi zaproponuje Superpremium na obecnych zasadach (multiroom, Pace i Wi-Fi Box) za 99 zł, to biorę od razu (Płaciłem za wszystko 134,90). Stwierdził, że niestety nie może zaproponować za 99,99, powiedział, że może mi dać za 109,99. Próbowałem wyrwać jeszcze Eleveny na 5 miesięcy, poszedł porozmawiać i niestety nie otrzymał zgody. Wstępnie się zgodziłem, ale mogę się jeszcze Wycofać, ponieważ nie akceptowałem jeszcze linku. Czekać czy akceptować?

 

f4480035f1a4a512med.png

Czyli proponują ci superpremium za 109zł  i multiroom za 0zł?  Więc w praktyce wychodzi standardowo superpremium za 99zł i 10zł multiroom.

Czy ten superpremium za 99zł to max co można ugrać? taniej chyba się nie da?  O co mogę powalczyć prócz sportu? skoro multiroomu nie chcą dodać w gratisie?  :-|  Trochę mnie zbili dziś z tropu, ostatnio sporo się nanegocjowałem a teraz  zaproponowali mi od razu najniższą opcję wraz z filmboxami jak za starych czasów   :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już proponują MR i najem za 0 PLN, to walcz o pakiet za 99.99. Ja w zeszłym miesiącu przedłużyłem 2x Pace z pakietem SP i HBO Go za 0 PLN w cenie 99.99, plus trzy miesiące gratis. Właśnie dostałem grudniową fakturę i wszystko jest tak, jak uzgodniłem z konsultantką przez telefon.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty 117,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego(31.01.2018) + 12 mies.(31.01.2019) Wybrane usługi Pakiet Superpremium+( 8C+HBO+HBO-GO), Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD,Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 12 m, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Multiroom Standard C+ 0zł, Najem WifiPremiumBox+PACE PVR HD 0zł dla Abonentów

 

Przyjęte :wink:

Z Canal +( NC+) od 12 lat  :brawo:

Ja tam nigdy nie wybrzydzałem i nie słałem wypowiedzeń,cieszy nawet te najmniejsze,w moim przypadku umowa na 12 miesięcy i przez cały okres Eleveny za 7,95  :lol2:

Edytowane przez vipers33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca kwietnia 2018.

Wypowiedzenie złożone w związku z usunięciem U CH.

Propozycja Extra + 6C+ MR i HBO 6 miesięcy gratis umowa na 24 miesiące za 69.99 została przyjęta.

Dwukrotnie podczas rozmowy zapewniano mnie że 24 miesiące liczą się od teraz, nawet zapytałem czy umowa skończy się 31 grudnia 2019 co konsultant potwierdził.

Po zaakceptowaniu warunków w moje NC+ widnieje koniec okresu minimalnego na 30 kwietnia 2020.

Reklamacja już złożona ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Czy do superpremium za 99zł dostał ktoś za free kanały History? na dwa lata? jest taka możliwość?

Rozumiem że skoro mam umowę do konca marca, lepiej te trzy miesiące zerwać przy podpisywaniu teraz nowej?  Nie ma sensu przedłużać na 27 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem:

Extra, 8xC+, Eleven, Cameleon, dekoder Sagemcon na własność (sprzedany zaraz po otrzymaniu), użytkowałem własny za 95.80 umowa do marca 2018

dostałem: 

Extra +, 6xC+, Eleven (1 miesiąc gratis), HBO (do końca czerwca gratis, później wyłączam) za 81 zł + UltraBox 4K najem 15zł to razem 96zł.

Wypowiedzenie było wysłane ze względu U CH. Jak dla mnie spoko oferta.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O ofercie 4K platformy nc+ oraz module CAM są inne, odpowiednie wątki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie umowa do 31.05.2018 r na Superpremium + 129,90zł  , Man Pak : 5 zł, Filmbox Pack : 5 zł,  HBO GO: Ozł , Najem PVR: 0zł, Multiroom Standard : 0zł . Eleveny włącz/wyłącz po 15,90 zł.  Możliwość  złożenia wypowiedzenia z uwagi na wyłączenie Uniwersalu. Własny dekoder i tak bym chciał nadal ( moduł CI z Polsatu pakiet Rodzinny HD do 08.2018). Można "ugrać" jakąś "konkretną obniżkę" czy czekać do końca umowy ? Może ktoś coś doradzi ?  :roll:    

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem:

Extra, 8xC+, Eleven, Cameleon, dekoder Sagemcon na własność (sprzedany zaraz po otrzymaniu), użytkowałem własny za 95.80 umowa do marca 2018

dostałem: 

Extra +, 6xC+, Eleven (1 miesiąc gratis), HBO (do końca czerwca gratis, później wyłączam) za 81 zł + UltraBox 4K najem 15zł to razem 96zł.

Wypowiedzenie było wysłane ze względu U CH. Jak dla mnie spoko oferta.

 

Czyli wymieniasz kartę na cayman? Rozumiem że nie masz multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się czy jestem w stanie coś obniżyć abonament składając rezygnację, płacę teraz 175,89 za:

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+

HBO GO

nc+go TV

HBO

Eleven Sports

Multi Man Pack

Czynsz najmu sprzętu

 

Da się coś taniej? Cudów się nie spodziewam w sumie to się zastanawiam czy drożej nie będzie z nową umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra z Canal+ to widełki zazwyczaj 79-99 zł, HBO GO 5-10zł, nc+ go TV jest darmowe, HBO 25zł, Eleven Sports 15.90 (promocyjnie 11.90) i Multi Man Pack 20-30zł. Warto coś powalczyć i na pewno coś ugrasz ;)

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca kwietnia 2018.

Wypowiedzenie złożone w związku z usunięciem U CH.

Propozycja Extra + 6C+ MR i HBO 6 miesięcy gratis umowa na 24 miesiące za 69.99 została przyjęta.

Dwukrotnie podczas rozmowy zapewniano mnie że 24 miesiące liczą się od teraz, nawet zapytałem czy umowa skończy się 31 grudnia 2019 co konsultant potwierdził.

Po zaakceptowaniu warunków w moje NC+ widnieje koniec okresu minimalnego na 30 kwietnia 2020.

Reklamacja już złożona ale niesmak pozostał.

Musiałeś trafić na cwaniaka. U mnie Konsultant jak powiedział tak jest bez ściemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 31.03.2018, tymczasem dostaję dzisiaj niespodziewany telefon od konsultanta z informacją, że jest to ostatni moment na przedłużenie umowy. Byłem tym telefonem mocno zdziwiony. Ktoś wie o co chodzi? Zawsze takie telefony były na miesiąc przed końcem umowy.

Pewnie szukał jelenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 31.03.2018, tymczasem dostaję dzisiaj niespodziewany telefon od konsultanta z informacją, że jest to ostatni moment na przedłużenie umowy. Byłem tym telefonem mocno zdziwiony. Ktoś wie o co chodzi?

 

To może zamiast pytać na forum trzeba było zadać pytanie konsultantowi co ma na myśli z tym "ostatnim momentem" skoro umowę masz do końca marca 2018 r. Warto rozmawiać :)

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 31.03.2018, tymczasem dostaję dzisiaj niespodziewany telefon od konsultanta z informacją, że jest to ostatni moment na przedłużenie umowy. Byłem tym telefonem mocno zdziwiony. Ktoś wie o co chodzi? Zawsze takie telefony były na miesiąc przed końcem umowy.

Tez mam umowę do końca marca 2018 i też do mnie dzwonili z ofertą, ale nic nie wspomniała facetka o ostatnim momencie. Tylko podziękowałem za ofertę, bo chcę od teraz tylko pakiet Extra+ z Canal+ a ona chciała mi to wcisnąć za 99 zł. A tak swoją drogą to na ile mogę liczyć za  Extra+Canal+(x6 lub 8 bez różnicy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...