Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO na 6 m-cy za 0 zł z możliwością wyłączenia; ? - bez koniecznosci oplacania przez kolejne 6 mc ?

 

mi tak mowila kobieta na infolinii - max moze mi dac 2 mc za free, a 6 mc za free ale z zobowiazaniem na kolejne 6 mc.

 

czyli mine oczywiscie perfidnie oklamala - dobrze ze jeszcze nie kliknalem akceptacji oferty ..

 

zadzwonie i powiem ze rezygnuje chyba ze dadza te hbo na 6 mc za free

Tak, na pewno możliwość wyłączenia z końcem marca 2018. HBO już świeci, więc de facto będę miał 7 m-cy za darmo, bo wrzesień traktowany jest jako miesiąc niepełny.

 

@posmak77 Multiroom i dekodery zostały takie same jakie miałem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to weźmiesz ale od jutra przed zwrotem sprzętu.

 

Miałeś rację, zadzwonili dzień po zakończeniu umowy. Start+ za 9,9zł/m-c oraz Eleven za 11,9zł.

Dodatkowo do końca października rozszerzenie do Comfort+ oraz 8xC+ za 0zł, później trzeba wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Mam umowę do końca stycznia. Pakiet Extra+6C+ oraz Multiroom po Cyfrze+ (Pace 500 GB oraz Sagemcom). Razem za 69,90 zł. Chciałbym zejść do jak najniższego pakietu, najlepiej do Start+ za 9,90 zł. W związku z tym mam dwa pytania. Czy przy takim pakiecie będę mógł swobodnie dokupować sobie różne opcje dodatkowe (C+, HBO, Cinemax, Eleven) oraz czy po wygaśnięciu umowy i ewentualnym wznowieniu jej w APS-ie zabiorą mi wspomniany multiroom? Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowę do końca grudnia 2017 roku. (umowa była podpisana na 24 miesiące)

 

Mam obecnie:

 

Extra+ z 6C+ za 69,90 zł

Eleven sports za 11,90 zł

Multiroom cameleon (2 karty) za 0 zł

Dwa dekodery Pace PVR i Sagecom DSIW74 za 0 zł

 

razem daje mi to 81,80 zł.

 

Co obecnie da się ugrać z nimi. Cz jest możliwość skrócenia czasu trwania umowy na 12 miesięcy lub 18 miesięcy.

 

Z góry dziękuje za info

 

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do końca listopada mam pakiet Superpremium z 2x Pace 500 i HBO GO w cenie 99,90. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w punkcie i przy okazji dowiedziałem się, że gdybym został bez jakichkolwiek zmian w umowie, to moje zobowiązania wzrosną do 280 PLN za miesiąc. W 'Moich płatnościach' - 'Prognoza płatności' za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego, mam kwotę 114,90. Więc gdybym nie chciał rezygnować i przedłużać umowy na kolejne 15/24 miesiące, to którą kwotę będę opłacać. Przychylam się do tego co mam na stronie internetowej, ale nie powiem, w punkcie gościu lekko mnie przestraszył.

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie złożone. Sam dzisiaj zadzwoniłem, umowa przedłużona na takich samych warunkach, jak miałem, tzn.: Extra+ 49zł, najem dekoderów 0zł. multiroom po NC+ 0zł. Dodatkowo wszystkie Canal+ na 3 miesiące i HBO na 6 miesięcy. Umowa na 24 miesiące. No to mam 2 lata spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowę do końca grudnia 2017 roku. (umowa była podpisana na 24 miesiące)

 

Mam obecnie:

 

Extra+ z 6C+ za 69,90 zł

Eleven sports za 11,90 zł

Multiroom cameleon (2 karty) za 0 zł

Dwa dekodery Pace PVR i Sagecom DSIW74 za 0 zł

 

razem daje mi to 81,80 zł.

 

Co obecnie da się ugrać z nimi. Cz jest możliwość skrócenia czasu trwania umowy na 12 miesięcy lub 18 miesięcy.

 

Z góry dziękuje za info

 

Pozdrawiam

Przeczytaj sobie moje posty chwilę wcześniej, to będziesz wszystko wiedział Miałem dokładnie taką samą sytuację jak Ty, poza tym że do końca umowy masz trochę czasu jeszcze, więc może na razie nie być rewelacji w ofertach dla Ciebie. Powodzenia. Edytowane przez sławek2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon, umowa do końca roku, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. 

Oferty:

1) Comfort+, 6xCanal+, Eleven, Multiroom = 86zł  24mce
2) Extra+, 6x Canal+, Eleven, Multiroom = 101zł   24mce
Powiedziałem wprost że kolejna podwyżka mnie nie interesuje i jezeli nic sie nie zmienic to zakończymy współpracę. Rozmowa z przełożonym i oferta:

1) Comfort+, 6xCanal+, Multiroom , Eleven na 12m za 7,95/ później do wyłączenia, HBO do marca za free z opcją wyłączenia = 82,94zł/ pierwsze 12miesięcy, później 74,99 jeżeli bez Eleven, lub 90,80 z Elevenami,  24mce

 

Pani stwierdziła że z opcją Muliroom nie da się nic zrobić i nadal będzie w cenie 15zł (10+5).

Bez wypowiedzenia raczej nic się nie zwojuje, jednak zapowiedziała już że w przyszłym tygodniu będzie się kontaktować co zdecydowałem.

Ciekawe czy bez wypowiedzenia jestem w stanie ugrać to co kolega wyżej: 

-Extra+ 6xC+ za 72,50 zł;  -Eleven do końca umowy za 11,90 zł;  -HBO na 6 m-cy za 0 zł z możliwością wyłączenia;  -umowa na 15 m-cy;  -średnia miesięczna przez cały okres umowy 73,15 zł. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 84,4 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m i 79,50 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 liczysz razy 14 mc - 2 mc są bezpłatne .. wychodzi średnio 73.85

 

Jeszcze nie potwierdziłem oferty - zastanawiam się czy ktoś dostał coś lepszego .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda, umowę mam już jakiś czas temu przedłużoną do bodaj marca 2019, ale skorzystałem teraz niezależnie z całkiem ok oferty na Eleven eliminującej zabawę we włącz/wyłącz

chyba, że ktoś kocha te grę, 12mies 11,90zł liczone od października. Z czego wrzesień free się nie liczy, 2 mies: X i XI free, płatność 10x11,90zł dla mnie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
a ja zastanawiam się nad przedłużeniem umowy na następujących warunkach.
Superpremium+ 109,99 zł 12 m,
Eleven Sports za 7,95 zł 12 m
Filmbox Pack 5 zł/m
Multiroom Standard C+ 0zł/m

 

cena końcowa 122,94 pln/m - umowa na 12 miesięcy.

 

Co sądzicie o takiej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno któryś z forumowiczów pytał czy przypadkiem nie znalazł się na jakiejś liście jeleni, i dochodzę do wniosku  że ja chyba też się na niej znajduję. Pakiet comfort+6 C+ 79.90 miesięcznie,umowa do końca roku. Wczoraj łaskawcy dzwonią że dadzą dwa C+ i Eleven chyba za 11 czy 12 zł miesięcznie i wszystko to za jedyne chyba 91 miesięcznie.Oczywiście pytanie czy możemy przejść do dalszych kroków. Zdenenerwowany odpowiedziałem, żeby więcej nie dzwonili z takimi ofertami, bo to chyba żarty.Dodałem że jeżeli szukają [beep]ów, którzy mają ratować ich tonącą platformę to nie moim kosztem.Dwa lata temu mając jeszcze ligę mistrzów, oferowali mi takie same ceny jak teraz. Powiedzałem babce że teraz, kiedy polsat ma ligę mistrzów i Eleveny to zawsze jest alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z NC+ jestem od 10 lat najpierw  Nka (swietna była )  teraz to francuskie ...    umowę mam do 30.09.2017  obecnie na wypowiedzeniu  ,obecny pakiet extra +  z HBO za 64zl  czyli klasyka  .

 

Do tej pory oferty typu extra + z HBO za 64 ,extra + z C8 za 84zl  i superpremium za 109zl  i żadnej innej oferty a na moje pytania i sugestie ze chcę goły comfort+  odpowiedz była taka ze nie ma dla mnie takiej możliwości :D  i mogę tylko z ww wybrać .

Kilkanaście tel  w lipcu po 3 razy dziennie potrafili dzwonić  w ostatnich dniach lipca nawet DUK dzwonił  i już nie wytrzymałem  powiedziałem co mi leży i jasno oznajmiłem ze mają nie dzwonić z takimi idiotycznymi ofertami i miałem spokój  do dnia dzisiejszego .

Dzisiaj tel z DUK i  gość  zaczyna gadkę ze niczego mi nie będzie narzucał   ja sam mam powiedzieć co chcę i za ile ... to ja długo nie myśląc  strzeliłem   comfort + za 30zl  lub extra za 49zl  oba na 15 miesięcy   i DUK na to  ok  ale musi  ta ofertę przedstawić kierownikowi  czy może ją zaproponować  dla mnie ale ja muszę się na nią zgodzić    i tu mnie wpienił  bo zaczął  naciskać  i dopytywać  ze zadeklaruje  pozostanie z nimi   przy ww mojej propozycji .

Wyczułem ze to sciema z przełożonym  i na bank by była odp. ze przełożony zgodził się na 49zl za extra + .

A ja ze spokojem odpowiadam ze zadnej decyzji  przed 30.09 nie podejme bo mam czas do zastanowienia  .... i tu gość zaczął sapać ze nie ma czasu i że nie będziemy się o 5zl targować  itp itd , to mi znowu nerwy puściły i powieziałem ze będziemy się targować i bawić  o nawet o 1zl   tak samo jak NC+ bawi się  i wciska ludziom ciemnotę  przy   składaniu ofert i się pożegnaliśmy :)

 

Czy  zadzwonią jeszcze myśle  ze tak a jak nie to mi to wisi mam serdecznie dość  tej ich obłudy  .

 

A teraz pyt   :

 

za ile realnie można dostać  goły  Comfort+   i extra +  ?

 

Interesowała by mnie paczka  comfort+  z  6C  i może Eleverny   na 6 miesięcy za 0zl  lub odpłatnie  na całą umowę

 

 

 

 

Ale widać  ze coś im kolana zaczęły grać bo już dają dla nowych HBO lub Eleveny za free na 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...