Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie cud. Mając umowę extra+ i 2xc+ za 70 zszedł dzisiaj do 49.99 na extra+ i filmboxow. Wiem że są oferty za 44.99 ale to dla osób co miały wcześniej niskie abonamenty.

Teraz jeszcze czeka mnie negocjacja drugiej umowy. Mam prawie wszystko bez xxx i bez eleven z MR premium za 125zl. Chcę zejść do extra+ 8xC+ HBO za 79.99 plus HBO go 5 man's pack 5 i eleven 12.99 i też jedyne co proponują to superpremium +

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie czekałem na tą ofertę co chciałem  :wink:

zadzwoniła dzisiaj do mnie konsultantka i od razu zaproponowała to czego oczekiwałem, czyli

extra+8c za 79,90, hbo za free, eleveny 11,90, do tego dekodery dwa za 15 jak było, umowa na 24 miesiace standardowo, więc na razie spokój z nimi ;)

pozdrawiam i dzięki za porady, i oczywiście powodzenia w negocjacjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet miałeś i ile płaciłeś?

miałem pakiet comfort+ za 29, extra+ za 20, multi+ za 0, premium film za 10, premium sport za 10, hbo za 0, do tego eleveny za 15,90 i dwa dekodery za 15

 

i do tego adventure i h1/h2 czyli 1,99 i 2,99 odpowiednio

Edytowane przez lowcaokazji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie czekałem na tą ofertę co chciałem  :wink:

zadzwoniła dzisiaj do mnie konsultantka i od razu zaproponowała to czego oczekiwałem, czyli

extra+8c za 79,90, hbo za free, eleveny 11,90, do tego dekodery dwa za 15 jak było, umowa na 24 miesiace standardowo, więc na razie spokój z nimi ;)

pozdrawiam i dzięki za porady, i oczywiście powodzenia w negocjacjach :D

 

Jak widzisz dało radę i nawet długo nie czekałeś.

Do tego co nie chcieli dać za 79,90 dorzuciłeś eleven za11,90 i opłaty za sprzęt (15) i masz taką samą kwotę jak płaciłeś. Nikt nie jest stratny.

Można? można.

Gratulacje, bo to jest (niestety) max. co za taki pakiet teraz można ugrać.

Ja też mam problem ze zrozumieniem podejścia nc+ do klienta

Do tej pory:

Comfort+

Extra+

Premium Sport & Film

HBO

HBO GO

VOD+

Cinemax

Eleven Sports

Filmbox

History HD

Redlight HD

Hustler HD

Multiroom Premium

całość 121,79zł

umowa do końca stycznia.

 

Czyli taki standardowy pakiet z przed 2 lat (na bogato ;))

 

Rozumiem że nie jestem w stanie otrzymać wszystkiego w takiej cenie, jestem w stanie z czegoś zrezygnować, ale utrzymując dotychczasową cenę, zdecydowałby się na coś takiego:

 

Extra+ 8C+ HBO (24m) 79,90

MultiManPack                 20,00

HBO GO                          5,00

Multiroom                        10,00

Dekoder                           5,00

 

co daje razem 119,90zł, jestem w stanie dołożyć do tego Eleveny, więc i tak nc+ zarobiłaby więcej niż w tej chwili.

 

 

Więc twardo stój na swoim i nic innego nie akceptuj niż to co napisałeś. Z elevenami za 11,90 wychodzi razem 131,80, więc w końcu Ci dadzą.

Co do ich oferty za 89,90 ( z HBO na 6 mies,), to sprawdź aktualną dla nowych - jest lepsza, bo w tym jest HBO GO, i inne gratisy na 2 mies. + antena z 1zł itp. Więc ich wyśmiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz dało radę i nawet długo nie czekałeś.

Do tego co nie chcieli dać za 79,90 dorzuciłeś eleven za11,90 i opłaty za sprzęt (15) i masz taką samą kwotę jak płaciłeś. Nikt nie jest stratny.

Można? można.

Gratulacje, bo to jest (niestety) max. co za taki pakiet teraz można ugrać.

noo bez kitu. Dlatego wielkie dzięki jeszcze raz za wskazówki, naprawdę były mega pomocne, no i też przede wszystkim fakt, że można negocjować po umowie, do czasu zdania sprzętu też mnie mocno uspokoił, bo myślałem, że czas się kończy, a się okazało, że wcale nie ;) oczywiście dzisiaj standardowa śpiewka, że oferty nie było wcześniej, bo są to oferty jednodniowe i tak dalej była, ale grunt, że płacę tak jak chciałem i mam też to co chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak twardo powiedziałem że extra+ jest wart 50 zł to tyle mniej więcej kosztuje w Polsacie, Pani powiedziała że proszę się nie rozłaczać bo idzie pogadać z szefem. Po minucie lub dwóch wróciła i powiedziała że szef wyjątkowo się zgodził i będzie za 50.

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Za 2 miesiące kończy mi się umowa. Mam Extra+ za 54 zł/mies.

Odbyłem już parę rozmów tel i za każdym razem słyszę jak mantrę, że przedłużenie Extra+ za 55 zł, do tego za darmo HBO na 6 mies i C+ x 6 na 3 mies.

Na forum czytałem, że są osoby które dostały Extra+ za 45zł. Mi póki co nie udało się nic wynegocjować.

Zastanawiam się, czy coś dałoby złożenie wypowiedzenia? Czy wtedy jest szansa na niższą stawkę, ktoś coś uzyskał w ten sposób?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem ze zrozumieniem podejścia nc+ do klienta

Do tej pory:

Comfort+

Extra+

Premium Sport & Film

HBO

HBO GO

VOD+

Cinemax

Eleven Sports

Filmbox

History HD

Redlight HD

Hustler HD

Multiroom Premium

całość 121,79zł

umowa do końca stycznia.

 

Czyli taki standardowy pakiet z przed 2 lat (na bogato ;))

 

Rozumiem że nie jestem w stanie otrzymać wszystkiego w takiej cenie, jestem w stanie z czegoś zrezygnować, ale utrzymując dotychczasową cenę, zdecydowałby się na coś takiego:

 

Extra+ 8C+ HBO (24m) 79,90

MultiManPack                 20,00

HBO GO                          5,00

Multiroom                        10,00

Dekoder                           5,00

 

co daje razem 119,90zł, jestem w stanie dołożyć do tego Eleveny, więc i tak nc+ zarobiłaby więcej niż w tej chwili.

 

Odbyłem już chyba z 15 rozmów od października, za każdym razem odbijam się od ściany na pierwszym punkcie czyli cenie pakietu, bo albo dla mnie nie ma w ogóle Extra+ ale jest superpremium+ za 99,90, albo Extra+ 8C+ z HBO na 6 miesięcy za 89,90zł, bo dla mojego kontraktu nie ma takiej oferty, może niech się wypowiedzą nasi forumowi konsultanci/sprzedawcy jak to tak naprawdę jest, ściema czy faktycznie system blokuje? Czasu coraz mniej, a tu nic do przodu, cały czas jedna i ta sama gadka, "nie bo nie".

 

I druga sprawa, czy w momencie aneksowania jest możliwość zmiany Multiroomu z Premium na Standard? Pytam, bo przy każdej rozmowie dostaję inną wersję, albo nie ma takiej możliwości, albo jest ale trzeba zdać cały sprzęt (Mediabox+mydelniczka) i brać cały srzęt do nowa (jakieś gigantyczne aktywacje), albo wersja z oddaniem mydelniczki i odbiorem nowego dekodera. Ja się już zgubiłem w tej ilości wersji ;)

 

Odbyłeś bardzo dużo rozmów i to dowód, że szanse masz znikome na wywalczenie pakietu, który sam skonstruowałeś. Powód jest prosty- nc+ nie zejdzie do poziomu 79,99 za Extra+ C+ HBO ponieważ wcześniej płaciłeś znacznie więcej. Nie było przypadku na forum by taka sytuacja miała miejsce. Wg moich obserwacji postów kolegów i koleżanek z forum takie oferty są zarezerwowane dla klientów segmentu ARPU 40-65zł.

Moim zdaniem zaproponują maksymalnie Extra+ C+ 79,99; HBO z HBO GO 20; dekoder PVR 5; MR Premium 20.

Co do MR Premium to masz kilka wyjść:

1. Zostawić obecny i bulić 20zł.

2. Wymienić oba na bezprzewodowe: Wifipremiumbox (aktywacja 149 lub 5zł najem mc) i MR Standard Wifibox+ (aktywacja 99 i 10zł najem)

3. Zostawić Mediaboxa w najmie 5zł. Zdać MR Premium w punkcie i dobrać MR Standard 10zł mc w wariancie: a) przewodowy box+ 49zł aktywacja lub B) bezprzewodowy Wifibox+ aktywacja 99zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyłeś bardzo dużo rozmów i to dowód, że szanse masz znikome na wywalczenie pakietu, który sam skonstruowałeś. Powód jest prosty- nc+ nie zejdzie do poziomu 79,99 za Extra+ C+ HBO ponieważ wcześniej płaciłeś znacznie więcej. Nie było przypadku na forum by taka sytuacja miała miejsce. Wg moich obserwacji postów kolegów i koleżanek z forum takie oferty są zarezerwowane dla klientów segmentu ARPU 40-65zł.

Moim zdaniem zaproponują maksymalnie Extra+ C+ 79,99; HBO z HBO GO 20; dekoder PVR 5; MR Premium 20.

 

Przeczytaj dokładnie jego oczekiwania. Wyraźnie napisał, że może dołożyć Eleven, więc wychodzi min. 132zł ( lub 142 - zależy jak ma w umowie MR). A płacił ok.122.

Dostanie to jeśli będzie wytrwały. Musi tylko uciec z oferty Superpremium, argumentując chociażby, że Cinemaxy go nie interesują, bo nie ogląda.

A co do oferty za 79,99, to  nie masz racji, że powyżej 65zł nikt nie dostaje . Aby daleko nie szukać - @lowcaokazji :)

Moja ostatnia umowa to wg ICA (Comfort +, Extra +, HBO, CANAL + VOD, Premium Sport i Film, Multi +, Redlight HD, HBO GO)

Za to wszystko płacę 94,90. 

 

Z tego co napisał Miro777 napisał pakiet Extra 8 C+ i HBO to koszt około 80 zł. Dziwię się, że nie chcą mi utrzymać ceny na poziomie 90zł przecież to 10zł inplus dla nich.

Myślicie, że uda mi się zejść do 80 zł?

 

Na 80zł nie zejdziesz bo płacisz prawie 95. Jak złożysz wypowiedzenie, to, o ile oferty się nie zmienią, możesz przedłużyć umowę za taką samą cenę lub wyższą.

Rozumiem, że nie płacisz za sprzęt, więc walcz o: Extra+ 8xC+ HBO za 79,99zł + HBO GO 5zł +  opcje dodatkowe w cenie min. 10zł - 15zł ( nie wiem co Cię interesuje, możliwości jest wiele, np Eleven za 11,90).

Jeśli możesz wyłączyć jakąś opcję dodatkową pod koniec aktualnej umowy (bez kary) np. HGO GO, to może pomóc, bo zmniejszy wysokość ostatniego rachunku.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania co @turbowizorka, nie widziałem jeszcze osoby na forum która płaciła abonament pokroju 95zł i dostała pakiet Extra z C+ i HBO za 79,90 na 24 miesiące. Taki pakiet dostają przeważnie osoby co płaciły po 50-70zł za pełny pakiet, lub  tez tacy co po 80zł, ale nie więcej. Pojedyncze przypadki się może zdarzały ale wątpię aby komuś się tak udało. Próbować można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Taki pakiet dostają przeważnie osoby co płaciły po 50-70zł za pełny pakiet, lub  tez tacy co po 80zł, ale nie więcej.

 

A widziałeś umowę @fmac? Przecież jak odrzucisz jego opcje dodatkowe + najem / MRP, to za pakiet Extra+C+HBO właśnie tyle wyjdzie, albo mniej. Jak przekroczy sumarycznie w umowie o 5zł ostatni rachunek, to dostanie tę ofertę. Przecież on nie zmniejsza zobowiązania tylko zwiększa. @lowcaokazji dostał tę ofertę dzisiaj przy ostatnim rachunku ok.107zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma mowy o odrzucaniu jakichkolwiek opcji dodatkowych. Wszystkie opcje płatne liczą się do wartości klienta ARPU. Tak jak u operatorów telewizji, internetu i telefonii komórkowej. 

Idąc tym tropem podstawą programową u @fmac mógłby być nawet goły Comfort ( tylko tej opcji nie można odłączyć po okresie zobowiązania gdyby np umowa przeszła na warunki standardowe) za który płaci pewnie 29 lub 39zł. I co od tej kwoty konsule mają liczyć jaki pakiet dopasować? Oczywiście że nie :) 

Pożyjemy zobaczymy co wynegocjuje kolega. Życzę oczywiście by pertraktacje się udały i pojawił się piękny screen z tej batalii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałbym prosić o opinię. Umowa do końca kwietnia. Konsultanci już dzwonią i proponują Superpremium za 99,90 + 10 za Filmboxy .Razem 109,90 zł.

Obecnie płacę tyle samo ale dodatkowo mam H/H2 , Sundance, Adventure oraz Hustler. Dodatkowo przy nowym pakiecie odpadają kanały Zest , Sportklub oraz FighBox . Czy warto to zaakceptować ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z nc+ jestem od 2009r. ostatnia umowa dobiega końca 31.01.2017. Mam aktualnie:

Comfort+, Extra+, Premium Film, Premium Sport, Multi (za 0zł - tego nie zamawiałem ale widnieje w mojej ofercie na stronie nc+), HBO na 2 lata za 0zł. Canal+ (ale nie wiem czy 6 czy 8 tych programów). Za to wszystko płaciłem 74.90zł (ale chyba pierwsze 3 czy 6 miesięcy było mniej ale już nie pamiętam ile).

Teraz wydzwaniają po 3 razy dzienne - na razie proponują to samo ale HBO za 0zł tylko na 6m-cy i drożej - za 79zł. Jeśli do tego dojdzie płatny HBO za 6mcy to bedzie ponad 100PLN - bez sensu. Jest szansa na pozostawienie oferty tak jak była za dotychczasową stawkę 74.90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z nc+ jestem od 2009r. ostatnia umowa dobiega końca 31.01.2017. Mam aktualnie:

Comfort+, Extra+, Premium Film, Premium Sport, Multi (za 0zł - tego nie zamawiałem ale widnieje w mojej ofercie na stronie nc+), HBO na 2 lata za 0zł. Canal+ (ale nie wiem czy 6 czy 8 tych programów). Za to wszystko płaciłem 74.90zł (ale chyba pierwsze 3 czy 6 miesięcy było mniej ale już nie pamiętam ile).

Teraz wydzwaniają po 3 razy dzienne - na razie proponują to samo ale HBO za 0zł tylko na 6m-cy i drożej - za 79zł. Jeśli do tego dojdzie płatny HBO za 6mcy to bedzie ponad 100PLN - bez sensu. Jest szansa na pozostawienie oferty tak jak była za dotychczasową stawkę 74.90zł?

 

Możesz powalczyć o: Extra, 8 Canal+, HBO za 79,90zł na 24 m. Jeżeli płaciłeś 74,90zł - ta oferta jest realna dla Ciebie. Wypowiedzenie złożone?

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że ktoś, kto płacił duże rachunki musi podpisać droższą umowę ja do tej pory płaciłem:

Comfort+, Extra+, Premium Sport & Film, HBO, HBO GO, VOD+, Cinemax, Eleven Sports, Filmbox, History HD, Redlight HD, Hustler HD, Multiroom za całość płaciłem troszkę ponad 120 zł (dokładnej ceny już nie pamiętam) inna inszość co z tego oglądałem z rodziną i tak negocjowałem a raczej cierpliwie wysłuchiwałem różnych ofert opowieści anegdot, które w żaden sposób się nie zbliżały do oferty, jakiej oczekiwałem, czyli 79,90 zł a w niej Extra+, 8xC+, HBO Multiroom standard dwa kodeki po Cyfrze jeden PEACE drugi, Sagemcom DSI83 HD przez cały okres umowy, czyli 24 miesiące. I tak pierwsze telefony zaczęły się już jakieś 3 miesiące przed końcem umowy dzwonili dzwonili i dzwonili z ofertami 100 zł i więcej aż pękłem i jakieś 1, 5 miesiąca przed końcem umowy zastrzegłem, że nie chce kontaktów handlowych z ich strony o dziwo telefony dalej były acz było ich już dużo mniej, ale dalej były i nie zaczynały się od słów, że mam dla pana ofertę tylko czy wie pan jak, w jakim terminie i gdzie zdać sprzęt no i pod sam koniec dyskusji zawsze padało pytanie, czemu odchodzę i czy jednak nie chciałbym wysłuchać ich propozycji cierpliwie słuchałem i odmawiałem. Gdy już zostało 10 dni do końca ponownie włączyłem im możliwość dzwonienia do mnie oczywiście już wtedy nie było żadnego telefonu z ich strony do mnie i tak 1.1.2017 Roku o godzinie 17 z minutami wyłączyli mi sygnał telewizyjny, więc pomyślałem no cóż, jeśli tak to czas pakować sprzęt i oddać, jako że 1 stycznia nie pracowały żadne punkty NC+ postanowiłem, że wszystko załatwię nazajutrz acz wpierw zadzwonię 2 stycznia czy wszystkie koszty mam z nimi uregulowane. I tak jak założyłem zrobiłem, czyli około godziny 10 zadzwoniłem na infolinie a raczej, DUK do Krakowa połączyłem się z konsultantem i pytam czy wszystkie opłaty mam na 0 gdzie mogę oddać sprzęt a pan konsultant grzecznie odpowiedział gdzie sprzęt mogę zdać, że mam wszystko na 0 zł i czy może mi jeszcze zaproponować ostatni raz ofertę zgodziłem się, pomyślałem że może maja płacone od każdej oferty a mnie nie ubędzie tych 4 minut życia no i dziwo zaproponował mi to, na co czekałem na dodatek za 1 miesiąc mam zapłacić tylko 20 zł a nie 79, 90 zł. Zadałem mu pytanie, czemu tak czy nie można było tak od razu jego odpowiedź była rozbrajająca, że oferty się zmieniają rolują i raz jest lepsza raz gorsza, ale KAŻDY, kto jest na wypowiedzeniu może dostać każdą ofertę nie ma tu zależności ile się wcześniej płaciło.

Reasumując cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość proponuje. Ja mam jeszcze przed sobą rozmowę z nimi na dwie inne umowy rodziców i brata i również na nich zamierzam wynegocjować pakiet za 79, 90 zł mimo ze każdy z nich na dzień dzisiejszy płaci więcej niż ta oferta.

Czy się powiedzie ja prawie na 99% jestem pewien, że TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powalczyć o: Extra, 8 Canal+, HBO za 79,90zł na 24 m. Jeżeli płaciłeś 74,90zł - ta oferta jest realna dla Ciebie. Wypowiedzenie złożone?

cięzko będzie zachować to samo za 74,90  za 79,99 też niekoniecznie. Ew możesz zachować 6 Canal + ( tyle ile miales wczesniej) bo C+ seriale i Discovery odblokowano Ci 11 maja w ramach otwartego okna, więc na te kanały umowy nie podpisywałeś...

Czyli Extra + 6C+ 69,99 + HBO 20, albo łamaniec 6_0 i 6_25 po uśrednieniu wyjdzie 12.5 na rok.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomsiop - "Urzekła mnie Twoja historia" :P :P :P Dobrze, że podzieliłeś się z Nami swoją historią z lekką nutą dreszczyku. Ja patrzę realistycznie (w oparciu o posty z forum) i dochodzę do wniosku, że oferty za 79,90zł są tylko dla abonentów, którzy płacili 49,90-59,90zł za pakiety premium. Płacąc 84,90zł - liczyć mogę na 89,90zł?

 

Cytat:

cięzko będzie zachować to samo za 74,90  za 79,99 też niekoniecznie. Ew możesz zachować 6 Canal + ( tyle ile miales wczesniej) bo C+ seriale i Discovery odblokowano Ci 11 maja w ramach otwartego okna, więc na te kanały umowy nie podpisywałeś...
Czyli Extra + 6C+ 69,99 + HBO 20, albo łamaniec 6_0 i 6_25 po uśrednieniu wyjdzie 12.5 na rok.

Pozdrawiam

 

Świeżak1234 - Ta oferta jest przeznaczona dla osób, które płaciły przede wszystkim +60,00-80,00zł. 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...