Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Niestety po miesiącu rozmów zero sukcesu. Pierwszy raz odkąd istnieje enka nie mam przedłużonej oferty na koniec wypowiedzenia. Chyba nastawieni są na zwiększanie zysków lub rzeczywiście wszystko podrożało.

do tej pory miałem

extra+ 3xhbo+ hbogo + 8xC+ w łamańcu 6/18 (0zł/ 70)

 

teraz proponowali extra+ 8xC+ HBOx3 za 79,9 ale dzisiaj tez info ze juz nie ma takiej oferty i teraz za 90?

co proponujecie.

Przeczekać 2 dni bez TV i próbować dzwonić w nowym roku (koniec wypowiedzenia to 31.12)

Poczekaj kilka dni i nie pytaj o ofertę tylko gdzie masz zwrócić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc i to już 2 stycznia pytając o ofertę to od razu pokazujesz że zależy ci na ich ofercie.Może i nic więcej nie zyskasz ale przynajmniej pokarzesz że nie jesteś od nich uzależniony.Jak  zaoferują coś nawet jak będzie to dobra oferta to powiedz że musisz się zastanowić i żeby zadzwonili  póżniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie do końca dnia lub jutro rano uprawnienia zgasną.Ja mam jeden z tycz białych jak to nazwałeś i nie narzekam  spełnia swoje zadania nie zawiesza się ogólnie jest ok.Ale nie wiem czy bym sie na niego zdecydował gdyby chcieli 199 zł aktywacji czy czynsz miesięczny.Już bardziej chyba bym wolał niezależny sprzęt no ale tu trzeba kartę Cameleon lub moduł cam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko #mats20 uprawnienia zgasną na 100% - ja miałem prawie 3 tyg HBO GO aktywne po zakończeniu umowy z NC+ więc ciesz się. Co się odwlecze to nie uciecze ;-) Wszystkim chciałem życzyć w nowym roku wiele radosnych chwil zwłaszcza przy przedłużaniu umowy - Ja zakończyłem współpracę z końcem lipca - mogę tylko podzielić się refleksją, że można obyć się bez ich usług więc jak komuś nie zależy na sporcie może ich spokojnie olać  ;-) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz szczęśliwego Nowego 2017 !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam. Umowa do końca stycznia 2017, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dziś kontakt od nich (chyba czwarty) i takie warunki: extra, C+{8}, HBO, Multiroom po cyfrze (2 karty) i dekoder Pace pvr. Umowa na 24 miesiące, do zapłaty 79.90. Ewentualnie z HBO GO, wtedy łączna cena 84,90. Z tego co czytam, to chyba max. Ale zauważyłem, że chcą bardzo przedłużyć, bo dzwoniła konsultantka i sama to od razu zaproponowała (mam się zastanowić i ona zadzwoni dziś o 18), a 10 minut po niej dzwonił konsultant i dawał to samo.

Paweł

Edytowane przez pablo1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo1974

a to 8C+ i HBO to na cały okres trwania umowy?

Tak na 24 miesiące. Właśnie przedłużyłem umowę z HBO GO. Do stycznia 2019 będę płacił 84,99. W gratisie dorzucili do wyboru na 6 miesięcy: sundance, hustler, lub canal+ seriale extra. Dwa lata z głowy, na obecną chwilę, to chyba max.

I jeszcze jedno, jakby kogoś interesowało, teraz miałem to samo za 59,90.

Edytowane przez pablo1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w lipcu przedłużyłem umowę na 2 lata Extra 8C× HBO pace 500 za 79.90 plus miesiąc paczka Filmbox po wielu telefonach i rozmowach. Teraz w styczniu kończy się umowa druga dekoder posiada tato dzisiaj telefon konkretny gość co pan chce pyta dodam teraz tato ma extra 8c+ HBO Dekoder za 69.99 zł. Ja ze to samo w tej samej cenie mówi ze się nie da ale extra 8C+ plus HBO i deka na 24 miesiące zrobi za 79zł. Wiec dzwonie do ojca on mi na to ze HBO oglądał raz przez dwa lata c+ te dwa nie ogląda i chce extra i 6c+. Wiec umowa przedłużona na warunkach Extra 6C+ HBO 6 miesięcy Kolekcja Kino Świat Dekoder za 69.90 na 24 miesiące. Ojciec zadowolony dwa lata spokoju. Konsul extra 8c+ PLUS HBO na 24 za 79 dawał od razu wiec są takie oferty. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...