Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zaakceptowanie oferty jeżeli była wcześniej złożona rezygnacja.Oferta może ulec zmianie. Odstąpienie od rezygnacji powoduje konieczność wysłania nowego wniosku, w przypadku zainteresowania ponownym rozwiązaniem umowy z miesięcznym wypowiedzeniem, najczęściej już w czasie nieokreślonym z opłatami cennikowymi.

Edytowane przez Alesso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pora juz Ci mija kolego. Czytałeś, czytałeś i co wyczytałes? Możesz jedynie ugrać za to wszystko na dzień dzisiejszy prawie 92 zł/m. Czyaj dalej i znajdziesz podstawę sam.

 

O czymś nie wiem, coś mnie ominęło? :wink: Byłem w szpitalu i nie zaglądałem tutaj... przez kilka dni. Jak to nie ma już oferty, która również i mnie interesuje? 92zł z lekka nie dowierzam, w to co tutaj czytam - panowie podajcie kilka szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą promocją BZWBK? Bo czytam po różnych stronach, że można opłacać nie swój rachunek i otrzymać zwrot. A ja pytam się i na czacie i na infolinii zarówno bzwbk jak i nc+ i odpowiedź jest jedna : "Karta i umowa o telewizję muszą być na tę samą osobę".

 

e: ja nie łapie się na promocję, za to np. osoby w rodzinie już tak. A 20zł piechotą nie chodzi.

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach opisujących jak oszczędzać. 

Przykład: http://zarabiajnabankach.pl/nawet-290-zl-zwrotu-za-oplacanie-telewizji-nc-z-konta-w-bz-wbk/

 

Regulaminy nie precyzują natomiast minimalnej kwoty opłacanego rachunku, nie uzależniają również wysokości nagrody od wysokości rachunku i w żaden sposób nie określają również na kogo muszą być wystawiane opłacane rachunki.

Najwyraźniej wystarczy zatem sam fakt opłacenia rachunku za telewizję nc+ chociażby i za sąsiada.

 

[Aktualizacja 27.08.2016] Potwierdzamy nasze przypuszczenia, działa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od paru lat dzięki czemu mam to co mam, natomiast w tym roku mam dziwna sytuacje wiec postanowiłem się zarejestrować i zapytać. Umowa do końca grudnia aktualnie pakiet comfort za 14.99zł, od września dzwonili z ofertami za 19,99 lub 25zł. Oczywiście nie chciałem płacić więcej więc w listopadzie udałem się do galerii gdzie jest NC+ żeby złożyć rezygnacje i o dziwo tam bez problemu zaproponowali 14,99zł. Ale że się już wybrałem to złożyłem rezygnacje. Od grudnia po 2 telefony dziennie z oferta 14,99zł ale żadnego prezentu poza extra do końca stycznia a liczyłem na HBO tak jak tu dostają na te 6m za 0zł. Takiej opcji niestety nie było, więc stwierdziłem że poczekam do świąt i nie będe odbierał. Wczoraj wkońcu odebrałem, standardowa gatka dlaczego rezygnuje itp po czym oferta za 22,50zł na 24m za to co mam. Ja na to że miałem proponowane 14,99zł na co konsul odparł że wie ale że już tej oferty nie mają bo została wycofana i teraz najmniej to 22,50 24m lub 27,50 15m, potem jeszcze dzwoniła konsultantka i ta sama śpiewka. Dziś byłem na zakupach i wybrałem się na wysepkę NC+ gdzie składałem rezygnacje i gdzie proponowali mi wtedy 14,99 i usłyszałem dokładnie to samo 22,5zł i że tamtych ofert już od dobrych 2 tygodni niema w systemie. Pytanie do Was bo nie widziałem takich dziwnych cen za ten pakiet w tym wątku. Czy ktoś w ciągu ostatnich 2 tygodniu otrzymał Comforta za 14,99 bądz 19,99zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od paru lat dzięki czemu mam to co mam, natomiast w tym roku mam dziwna sytuacje wiec postanowiłem się zarejestrować i zapytać. Umowa do końca grudnia aktualnie pakiet comfort za 14.99zł, od września dzwonili z ofertami za 19,99 lub 25zł. Oczywiście nie chciałem płacić więcej więc w listopadzie udałem się do galerii gdzie jest NC+ żeby złożyć rezygnacje i o dziwo tam bez problemu zaproponowali 14,99zł. Ale że się już wybrałem to złożyłem rezygnacje. Od grudnia po 2 telefony dziennie z oferta 14,99zł ale żadnego prezentu poza extra do końca stycznia a liczyłem na HBO tak jak tu dostają na te 6m za 0zł. Takiej opcji niestety nie było, więc stwierdziłem że poczekam do świąt i nie będe odbierał. Wczoraj wkońcu odebrałem, standardowa gatka dlaczego rezygnuje itp po czym oferta za 22,50zł na 24m za to co mam. Ja na to że miałem proponowane 14,99zł na co konsul odparł że wie ale że już tej oferty nie mają bo została wycofana i teraz najmniej to 22,50 24m lub 27,50 15m, potem jeszcze dzwoniła konsultantka i ta sama śpiewka. Dziś byłem na zakupach i wybrałem się na wysepkę NC+ gdzie składałem rezygnacje i gdzie proponowali mi wtedy 14,99 i usłyszałem dokładnie to samo 22,5zł i że tamtych ofert już od dobrych 2 tygodni niema w systemie. Pytanie do Was bo nie widziałem takich dziwnych cen za ten pakiet w tym wątku. Czy ktoś w ciągu ostatnich 2 tygodniu otrzymał Comforta za 14,99 bądz 19,99zł ??

Mają racje zostały wycofane comfort 14,99 i za 19.99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się kończy w lutym ale już zaczynam się rozglądać. Czy extra+8xC+HBO to jest z HBO go? Men pack + cały czas jest za 5zl? Eleven najtaniej 12zl?po Mam limit 100zl i w tej kwocie muszę wycisnąć ile się da.
Przy okazji negocjuje umowę teściowej. Potrzebuję samo extra+ za ile można to wyciągnąć? 40zl to byłoby OK?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...