Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie już zaczynają denerwować z tymi telefonami. Dzwonią co drugi dzień i cały czas te same propozycje. Oczywiście podwyżka 30-40%. Powiedziałem im że po zakończeniu umowy oddaję dekoder. Druga sprawa, beszczelnie wciskają canal+. Bez pakietu canal+ nie dają żadnych zniżek. Cena jak dla nowego klienta. Dla mnie od wejścia elevenów do Polski sam pakiet 8 kanałów c+ jest niewiele warty, a juź napewno nie 39,99zł.

Edytowane przez tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca stycznia 2017 mam umowę. W ICA powinna mi się pojawić jakaś oferta przedłużeniowa?

Czy nie ma reguły?

 

Ja również jestem z umową do końca stycznia. W październiku pojawiły się 2 opcje przedłużenia, a w listopadzie zmieniły się na 4 opcje (1 z poprzednich zniknęła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79,9 z 8 C+, HBO i MRP w tej cenie...może kiedyś.. o ile za 12 m-cy  drastycznie nic się nie zmieni a operator utrzyma obecne ceny. :wink: (Ciężko będzie zejść z pułapu cenowego 100 zł.)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. 

Jak dadzą Extra+ z C+x6 oraz multiroom za max 80zł to może być nawet na 2 lata.

 

Jeszcze jedno pytanie

 

Posiadam obecnie Multiroom z dekoderami Mediabox z nagrywarką jako główny oraz dekoder multiroom standard.

Czy podczas przedłużania umowy będzie można otrzymać dekoder WIFI Premiumbox+ główny jak i ten dodatkowy? Ile kosztuje taka zabawa z wymianą i dzierżawa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jest ktoś taki co ma Superpemium z MRP ITI w cenie 99zł czy nie? Bo nie wiem czy jest sens sobie nadzieje robić...

Da radę,oferta standard-od marca się nie zmieniła , ale 40% podwyżki :-| Dodatkowo płatny Man Pack-okrojona oferta .Celuj w 79,9 z MR + ewentualnie Cinemaxy z czasowym zobowiązaniem jak ci na nich zależy. :wink:

Pojawiały się takie oferty.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak 40% podwyżki to dużo ale faktem jest, że do tej pory płacę sporo poniżej ceny standardowej.
Zależy mi żeby mieć wszystko to co mam obecnie i zmieścić się w 100zł (obecnie płacę 49,90zł za programy + 20zł za MRP).
Biorąc pod uwagę te programy co mam w podpisie to jest chyba właśnie Superpremium...?
Tylko pytanie co wyjdzie korzystniej Superpremium czy wszystko oddzielnie (Extra+ 8xC+, HBO i Cinemax)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@lukimann ma rację nawet na święta tańszego superpremium się nie spodziewajcie mowa oczywiście o ofertach dla przedłużających umowy bo dla nowych może coś będzie od mikołaja lub pod choinką ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

 

Umowa wiążąca mnie z NC + wygasa 28-02-2017. Korzystam z następujących opcji : Pakiet Comfort + połączony z z Eleven Sports, Extra +, Premium Sport & Film, Multi +. Abonament wynosi 95,80 zł (jeszcze do października 87,85 zł). Według waszej opinii jest szansa na utrzymanie dotychczasowego stanu rzeczy, nie powiększając zbytnio abonamentu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...