Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się ze ludzie lubią scieme walić i przechwalają się nieprawdopodobnymi ofertami :)

Lubią....ale ta oferta jest do wyrwania na co dzień, tylko trudniej z MR Pseudopremium. Ale w 99% z MR po Cyfrze i nawet z dwoma dekoderami PVR

 

No właśnie też mi się tak wydaje ale na forum ncplus ktoś napisał, że to dostał dlatego badam czy nie ściema.

 

"napisał(a) arturbr Zobacz post

superpremium dla abonentów +mp 99 zl 2lata! CZYLI EXTRA ,8 CANAL + ,HBO ,CINEMAX ,NC+ GO ,KINO ŚWIAT,VOD CANAL + ,MR PREMIUM !PODPIS NIEAKTUALNY!"

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pod dłuższej przerwie.Koniec umowy się zbliża koniec stycznia 2017.Do tej pory:Comfort+, Multi+, Premium Film,HBO,Extra+,Premium Sport,MR,- stary sprzęt Cyfry -59,90 zł.Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.Do tej pory żadnego odzewu ze strony NC+. Przeglądając wcześniejsze posty wnioskuję że w to co mam w chwili za 59,90 zł raczej nie wyrwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej, a na pewno nie ugrasz lepszej oferty. Każdy z was chciałby płacić grosze za wypasione pakiety, a i tak połowę z tego się nie ogląda. Kiedyś rozdawali za pół darmo pakiety, a teraz poszli do rozum do głowy i nie ma żadnych rabatów. I bardzo dobrze, kogo stać, ten płaci, kogo nie to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty płacisz dużo? Jeśli reprezentujesz NC+ to pewnie masz za darmo 'wypasiony' pakiet.

Wedle Twojego rozumowania niech firmy chcą jak najwięcej za swoje usługi a ludziki niech płacą ile wlezie.

Jak masz pisać takie [beep]oły to lepiej w ogóle nic nie pisz :evil:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawoo1.
Tyle, że on ma rację więc nie unoś się tutaj. Darmowe oglądanie TV to historia. Takie słowa usłyszałem między innymi od konsultanta nc w ubiegłym tygodniu. Minimum jakie możesz dostać za to co teraz masz to 79,90.

@maniek88. Za mniej niz 111,90 nie dostaniesz. Chyba, że weźmiesz gołe Superpremium za 99,90 z MR i w opcji włącz-wyłącz Eleven, z którymi nie warto wiązać się umową.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michu07

Tu nie oto chodzi że chce płacić grosze i masz racje że połowę tego człowiek nie ogląda jednak dlaczego nie mam walczyć o dogodną dla mnie ofertę za uczciwe pieniądze.Przedtem podpisywało się umowy na mniejsze kwoty i jakoś to się poprzednio canal+ a teraz nc+ opłacało.Nikt tu niczego nie chce za darmo i jednak obniżenie jakości usług (vide sprzedanie hiszpańskiej,włoskiej,francuskiej ligii piłkarskiej do elevenów płatnych dodatkowo )skłania mnie do negocjacji ceny choćby do kwoty która płace teraz(choć to na chwile obecna pewnie niemożliwe)

@ircios

79,90 zł za co to co teraz mam to dobra oferta?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie średnio płacę 59 zł przy założeniu :

umowa 24 m-c

6x 0 zł

18 x 79.90 zł

comfort+multi+ 8xc+,hbo+ MR  cameleon +pace prv500gb

Umowę do 04.2016r

Sledząc forum wiem że obecne minimum to własnie kwota 79,90 czyli podwyżka o 30% w której dodatkowo nie mam ligi hiszpańskiej która była 2 lata temu ,dla której miałem c+, stwierdziłem nie dopłacę kolejnych 15 zł i jakoś żyję bez tej opcji .

Nie wiem czy mi się chce przedłużać  warunki na kolejne 2 lata , jeśli jednak znajdzie się osoba która chciałaby odkupić pakiet na tych warunkach niech napisze na priv do mnie ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...