Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 lat z cyfra,obecnie extra+,c+ x8,hbo  za 59,90zl.Lubie pilke nozna,krajowa i zagraniczna ...  wczoraj oferta : extra+,6x c+ =69,90zl,   extra+,eleven =65zl 

odrzucilem te oferty ,generalnie uwazam ze coraz gorsza zawartosc programowa,coraz wiekszy dostep na necie, i najwazniejsze inflacja na poziomie prawie zerowym ,z jakiej racji oni chca podnosic ceny? za co sie pytam? uwazam ze wydymali nas juz raz tym ze nie walczyli o ligi ktore poszly do eleven,

mysle ze obejde sie  bez c+,bez hbo,  ,bez eleven,   bo nie mam zamiaru placic wiecej niz 60 zl...jak myslicie ile warty jest sam goly extra+? cisnienia nie mam.to im powinno zalezec na moich pieniadzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że jak w ogóle padnie propozycja na pakiet Extra+6C+ to będzie to 79.90- 89.90 zł. Bardziej bym obstawiał, że na siłę będą oferować Superpremium za ponad 100 zł.

 

 

Na siłę to mogę płacić te 80zł, ale niech do tego dodadzą eleven.

 

Czyli:

Extra+ 

C+ 6x

Eleven

Cena: 80zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniła miła i rzeczowa kobita szukająca [beep]i lub głuchych starszych ludzi. Powiedziała że jest nc+. Dzwoniła z nr. 503 228 877( Raczej to nie nr nc). Zaczęła mi mówić, że HBO mam za darmo...tamto i owamto. Że darmowe oglądanie TV się skończyło. Pytam się jak darmowe? Przecież płacę stówkę/m. Czy ona wie ile Polak w PL musi tyrać i urabiać się na tę stówkę? Zapadła cisza...

Umowa moja nr 1 do końca stycznia. Pakiet jaki mam to:
nc+GO nSport
nc+GO Multi+
Najem ultraBOX+
HBO
CANAL+ VOD
Najem PVR (Multiroom) 2x Pejsate
MULTIROOM STANDARD
Redlight HD
Cinemax
HBO GO
EXTRA+
Filmbox
Aktywacja NC+ GO internet
nc+GO CANAL+ Sport
History HD
Premium Sport &Film
Multi+
SunDance HD
Płacę 99,90.... Zaproponował ma za to 170... Oczywiście podwyżka 70% za oglądanie coraz to większej ilości reklam nie wchodzi w grę...co dałem jej do zrozumienia. Moje pytanie.
Ile mogę za to wyciągnąć? Ewentualnie Superpremium z HBO Go.? Wypowiedzenie nie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Damy radę. Jak się nie zgodzą to zerwę umowę i przemęczę się rok na naziemnej telewizji, a mecze czy filmy na necie będziemy oglądać. Jakoś pilnie tej TV od nc+ być nie musi. :)

Jak szybko człowiek zmienia zdanie :lol2: https://forum.satkurier.pl/topic/9779-sport-na-nc/page-739?do=findComment&comment=1059147    A miało być tak https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1423?do=findComment&comment=1116347

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martusia83, prawdopodobieństwo, że tak obniżysz swoje rachunki jest niewielkie. Generalnie Extra z 6xC+ chodzi po 69,99 zł, Eleven na 12 msc 11,90 zł, MR 10 zł = 91,89 zł , chyba że masz MR po Cyfrze, wtedy rachunek będzie niższy o 10 zł. Jeżeli negocjacje się nie powiodą, to musisz wybrać się do APS i wziąć ofertę Extra z 6xC+ za 79,99 zł, do tego dokupujesz MR, Eleven i wychodzi 101,89 zł.

Extra+ 6C za 69,90 to standard ale tylko dla tych co płacili podobną kwotę lub mniej. Ja osobiście płaciłem niemal 120 zeta i na starcie proponowano mi to samo co mam za więcej, a gdy rzekłem, że mnie to nie interesuje bo chcę okroić ofertę i po prostu płacić mniej to minimum dla mnie okazało się Extra+ 6C+ za 89,90.  Przez ostatnie dwa miesiące odebrałem kilkanaście telefonów od rozmaitych konsultantów, najczęściej niegrzecznych by nie określić tego ostrzej, usiłujących mi wepchnąć powyższe. Na moje odmowy reakcją najczęściej jest złość  i głupi koment, że "taniej nie dostanę" (zupełnie jakbym chciał NC+ okraść). Dzisiaj po raz pierwszy od dawna trafił mi się rzeczowy konsultant, który usiłował coś wyskrobać, ale zaproponował mi jedynie Comfort+ 6C za 74,90. Comfort + to programowo za mało, jeśli miałbym pozostać z NC+ więc podziękowałem. Nie widzę powodu by płacić więcej za coś za inni maja taniej. Nie trafiają do mnie argumenty, że abonent abonentowi nierówny. Mam długi staż w NC+, od minimum 4 lat srogo przepłacam za ich usługi i nie będę tego robić ani dnia dłużej. Wtorek święto, więc w środę zapewne się rozstaniemy.  Chyba, że w najbliższych 48 h coś się zmieni, ale wątpię i nie liczę już na to. Umowa z konkurencją podpisana.

 

Wracając do Twych słów - skąd masz takie informacje o ofertach w APS? Mnie w APS zaproponowano dokładnie to samo co na infolinii.

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze sporo czasu bo umowa wygasa z dniem 30/11.

Jeśli nie dostanę Extra+ C+ 6x za max 70zł lub z eleven za 80zł to grzecznie podziękuję i przez rok przeczekam. TV to nie wszystko, a w dobie szybkiego internetu i masy stron z transmisjami HD można spokojnie z niej zrezygnować.

Płaciliśmy ponad 150zł za pakiet VIP+ fakt, ale obecnie mamy inne priorytety. Nowe mieszkanie i przychodzące na świat dziecko. Więc tera więcej niż 80pln za TV płacić nie mamy zamiaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, więc dziwi mnie komentarz, że APS może coś innego niż konsult z infolinii.

A może mają po prostu inną pulę ofert.Ja kiedyś dobrałem obecny dekoder za free w APS a na infolinii twierdzili że nie ma takiej możliwości.Bo po prostu nie ma takich ofert i radzą dobrze sprawdzić warunki udostępnienia tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty sa takie same ale.... Infolinia i APSy maja plany na wyrobienie sredniej podwyzki ARPU na przyklad, wiec jesli jest koniec miesiaca i srednia zmiana ARPU w punkcie z calego miesiaca to +10 zl to spokojnie punkt moze zaoferowac np. zejscie z superpremium za 99 zl na pakiet z C+ za np. 79 zl ale jak srednia od poczatku mies bedzie -2 zl to punkt musi zrobic wszystko zeby kolejne aneksy byly na duzy plus (i nie zaproponuje Wam zadnej oferty z obnizeniem ARPU) bo inaczej APS bedzie mial fige z makiem...

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...