Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i dalej bez zmian

Extra + 8xC HBO 24 m-ce 79,9

obecnie mam jeszcze multiroom premium i go potrzebuję lecz niestety pan konsultant mówi że odchodzą od premium i nowym nie oferują go a tym co przedłużają umowy i chcą to zostawiają ale nie mają żadnej promocji czyli 20 zł m-c.

Na moją próbę że niech pokombinuje tak abym z tym wszystkim zamknął się w 85-90 zł. to odpowiedział HBO za 0 dają gdy przy 79,9 więc jak zejdzie z tego to za HBO dopłacę. Więc zaproponował standard 12x0 12x10 tylko to wymusza na mnie dodatkowe dziury w ścianach ( podłączenie do anteny ) a tego nie chcę

będzie dzwonił w poniedziałek poczekamy zobaczymy mam czas do 31.X br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy pamietam jak na poczatku roku walczylem o podobna oferte. Miałem zbliżoną ale bez szału, była dostępna przy pierwszym kontakcie. Myślałem że uda mi się coś więcej wytargować ale późnej było słabiej. Skończyło sie na:

Comfort+ 39,90 zł 15 m (07) dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

ale tak czy inaczej jak poczytałem kilka stron postów to obecne oferty chyba są lepsze od tych początku roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy można się dodzwonić do działu reklamacji? Jaki to nr?

Niedawno przedłużyłem umowę, warunki okazały się inne od ustalonych i reklamowałem. Efektem reklamacji było cofnięcie aneksu do umowy. Obecna w związku z tym obowiązuje do 31 grudnia. Mogę w związku z zaistniałą sytuacją negocjować kontrakt z działem reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NKa leci sobie nieźle, wysłałem wypowiedzenie dzwonili do tej pory z masakrycznymi ofertami, dzisiaj SMS. Dla stałych abonentów wyższy pakiet w cenie niższego, to dzwonie mówie ostatecznie wezmę Extra+ w cenie Comfortu czyli za 40zł, do tego za 20zł dwa multiroom standard łącznie 65zł gdyż 5zł dzierżawa głównego, dzwonię Pani do mnie że może mi zaoferować Extra + w cenie 59.99zł ja się pytam gdzie ta promocja o której pisali w SMSie, Ona nie ma takiej  Totalna ściema nie telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga umowa przedłużona. Tym razem Comfort+ za 14,99 na 24 m-ce z MR po Cyfrze+ wraz z jedną sztuką Pace PVR (za free dopełnienie do Extra + w październiku i listopadzie, później powrót do Comfort+).

 

Z jakiego pakietu dotąd korzystałeś? Celuję właśnie w Comfort+ w tej samej cenie, ale nie ma dla mnie takiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon i nadal nie ma oferty, która by mnie zadowalała. Proponowali 8xC+,Extra,MR 2 Cameleony, Pace PVR, Eleven i HBO za free na 6 miesięcy, wszystko za 87,85. Umowa na 24 miesiące, z tym że Eleven za 7,95 tylko na rok, a dalej nie wiadomo jaka będzie cena. Jakby w tym dali HBO na całą umowę to bym brał, ale niestety podobno nie ma takich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy można się dodzwonić do działu reklamacji? Jaki to nr?

Niedawno przedłużyłem umowę, warunki okazały się inne od ustalonych i reklamowałem. Efektem reklamacji było cofnięcie aneksu do umowy. Obecna w związku z tym obowiązuje do 31 grudnia. Mogę w związku z zaistniałą sytuacją negocjować kontrakt z działem reklamacji?

Nie da się do nich dodzwonić.Słabo z mini rozmawiałeś ja bym wywalczył te warunki ustalane przez telefon.A Ty widzę dałeś się zbyć.

 

Witam

 

mam takie pytanko można dostać pakiet superpremium + MR + eleven za 100 zł ?? czy najtaniej to 117 zł jak przekonuje mnie konsultant ?

Wszystko zależy od tego jaki ,masz MR i jaki chcesz Superpremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam:

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.
Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
 

Turbodekoder 500GB

Cena 39.90zl. Umowa do końca stycznia 2017. Nie wysłałem jeszcze rezygnacji a zaczynają wydzwaniać od tygodnia. Jak myślicie co mogę ugrać ?? Cena w sumie mogłaby zostać ewentualnie 35zł :) I coś gratis by mogli dodać. Może HBO GO. W sumie taki pakiet mi wystarcza co mam bo ogólnie nie chce płacić więcej niż 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego pakietu dotąd korzystałeś? Celuję właśnie w Comfort+ w tej samej cenie, ale nie ma dla mnie takiej oferty.

 

Comfort+ w identycznej konfiguracji. Z tym, że stara umowa była na kwotę 24,90. Nowa tańsza bo za 14,99 :)

 

PS. Kwiatek: link aktywacyjny klikniety przed 14, pakiet odpalony (widać po dopełnieniu Extra+) a przed chwilą telefon z propozycją przedłużenia tej umowy. System mają fajny :)

Edytowane przez Krzychooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu konsultanci mówią prawdę i nie ma co się temu dziwić, rozdawnictwo się skończyło.

Obecnie przedstawiają nam to, co im system pokazuje, już nie wciskają nic ponad to.

Edytowane przez kingofsouth
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesem będzie utrzymanie ceny i pakietu.A Ty chcesz za 35 zł i jeszcze HBO Go.

 

Cena 39.90zl mnie zadowala. Oczywiście jak ktoś dostał mniejszą to może jest szansa :) Gratis coś by mogli dorzucić. Jak nic nie dadzą to trudno. HBO Go by było super, ale nie wiem, ile wołają za tą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 39.90zl mnie zadowala. Oczywiście jak ktoś dostał mniejszą to może jest szansa :) Gratis coś by mogli dorzucić. Jak nic nie dadzą to trudno. HBO Go by było super, ale nie wiem, ile wołają za tą opcję.

 

Za 44,90 zł oferują sam pakiet Extra+. Zapomnij o takiej cenie wraz z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...