Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość utrzymania Universe+ 6xC+ za 49zł/m interesuje mnie najdłuższa mumowa na 15,18 lub 24m jestem na karcie C+ , dekoder własny , wypowiedzenie wysłane , umowa do konca kwietnia.

 

Dostałem kilka dni temu propozycję za 59zl/m Universe+ 6C+ za 59zł/m powiedziałem ,ża zaakceptuje i wycofam wypowiedzenia jak będzie taka sama cena lb maksymalna podwyżka 5zł/m czyli 54zł/m

 

 

Wczoraj ok. 21 kolejny telefon z propozycją Comfort + Extra + 6xC+ za 89zl i 3 albo 4 m HBO gratis

 

Oczywiście odmówiłem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem po rozmowie

Comfort + Ekstra +

6x C+

HBO

umowa 15 miesięcy 84 zł

po dłuższej rozmowie dołożono paczkę filmbox i VOD C +

 

Jak myślicie dobra oferta ?? Nie chcieli zejść z ceny , a tel z centrali. ten 222757424. Wypowiedzenie dopiero dziś poszło , nie wiem czy czekać aż dojdzie czy brać to co teraz oferują >???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Universe + 6 Canal+ MR Standard na 12 mc za 59 zł. Wypowiedzenie wysłane wczoraj ale jeszcze nie dotarło. Dzisiaj tel z zastrzeżonego. Bardzo miła pani z ofertą na...24 miesiące na pakiet (nie pamiętam jak się nazywa nawet teraz), generalnie to samo co mam obecnie za 74,99 zł. Podziękowałem oczywiście. Gadka o nowych kanałach...z grudnia. Pani się zdziwiła, że mam już Motowizję i Zest Tv :) Nie ma co panikować. Rok temu też pierwsze ofert były po 109 zł a wyszło tak jak wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory Silver + 6C+ - 69 zł

 

dzisiaj dwie propozycje

- umowa 24 m-ce - comfort + extra + sport&film+ HBO na 6 m-cy :

6 m-cy gratis później 79,90 - średnio 59,92

- umowa 15 m-ce - comfort + extra + sport&film+ HBO na 3 m-ce

3 m-ce gratis później 79,90 - średnio 63,92

 

Co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59zl/m Universe+ 6C+ za 59zł/m

...

Comfort + Extra + 6xC+ za 89zl i 3 albo 4 m HBO gratis

 

Pięknie polecieli po bandzie. Każdy myślący głowa człowiek, odrzuci takie naciagactwo.

Właśnie jesteśmy świadkami powtórki z rozrywki, która miała miejsce dokładnie rok temu.

Tylko odrzucenie takich śmieciowych ofert, pozwoli wrócić do normalności a czekanie do końca umowy, wydaje sie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny chwyt nc+ te umowy np. na 24m-ce co z tego że dawają na 6mcy gratis skoro potem będziesz płacił 79.90zł. i co ci po tej średniej 59,92 zł. jak za 2 lata będziesz negocjował nową umowę to już z wyższego pułapu bo konsul będzie widział ostatnie wpłaty po 79.90 :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny chwyt nc+ te umowy np. na 24m-ce co z tego że dawają na 6mcy gratis skoro potem będziesz płacił 79.90zł. i co ci po tej średniej 59,92 zł. jak za 2 lata będziesz negocjował nową umowę to już z wyższego pułapu bo konsul będzie widział ostatnie wpłaty po 79.90 :x

 

Bardzo rozsadna mysl . Panowie i Panie nie dajmy sie zwariowac to co proponuja w nowych promocjach na stronie to oferta dla nowoprzychodzacych .

Walczmy do upadlego o ofety jakie mamy na obecnych warunkach co widac w dotychczasowych postach ze w przedziale 59 - 64 -69 zeta da sie ugrac byly

Universe z 6xC+ z 3xHBO . Osobiscie wg. mnie totalnym nieporozumieniem jest to ze po uplywie roku od powstania stwora o nazwie NC+ nawet 34 kanaly sa niegwarantowane wiec jak mozna im placic wiecej skoro nawet 1/3 oferty moze byc wywalona nie znajac dnia ani godziny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale obecna oferta w zasadzie minimalnie różni się od poprzedniej tylko nieco zmienili nazwy i sposób podziału. W zasadzie aktualny Comfort to odrobinę wzbogacony stary Comfort w prawie niezmienionej cenie 39,90 dla nowych. Comfort + pakiet extra to praktycznie stary Universe w cenie dla nowych 59,90 . Czyli tutaj zmiany są minimalne. Kto miał Universe za 49,- zł powinien dążyć do dostania Comfort wraz z pakietem extra za 49,- zł. A kto miał Do tej pory Universe wraz z Platinum OP /6x C+ / za 49,- lub 59 zł to powinien dążyć do otrzymania oferty wg aktualnego nazewnictwa Comfort wraz z pakietem extra a do tego sport&film w tych samych cenach. Tylko co bardzo ważne, z powodów opisanych wyżej NIE WOLNO GODZIĆ SIĘ NA KILKA MIESIĘCY GRATIS ABY PRZEZ KOLEJNE PŁACIĆ DROŻSZY ABONAMENT I CIESZYĆ SIĘ Z NISKIEJ ZE ŚREDNIEJ MIESIĘCZNEJ BO SAMI UTRUDNIAMY SOBIE W TEN SPOSÓB KOLEJNE NEGOCJACJE. Teraz tylko pozostaje się tego trzymać i czekać aż ktoś tu napisze, że udało mu się to osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heban jestem trochę innego zdania-oferta ma być po prostu dobra- tu i teraz :mrgreen: a czy będzie zawierać miesiące gratis, uwzględniać średni abonament lub inne kombinacje jest sprawą wtórną. Myślenie perspektywiczne ma sens, ale w kwestii telewizji jest przeceniane. Kto to wie co będzie w NC+ za rok, czy NC+ będzie istnieć za rok, czy ja będę chciał mieć NC+ za rok?

 

 

Łaski mi przecież nie robią-będzie dobra oferta to i ja będę :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość utrzymania Universe+ 6xC+ za 49zł/m

Jest to możliwe.

Pod koniec lutego przedłużyłem umowę po telefonie od konsultantki.

Universe+ 6xC + multiroom standard 59 zł/miesiąc, umowa na 18 miesięcy do końca sierpnia 2015.

Do tej pory miałem to samo za tą samą cenę tylko umowa była na 12 miesięcy. dekodery wynajmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w chwili obecnej univers+ za 49zł, wypowiedzenie zatwierdzone.

Wczoraj telefon z następującą ofertą, potwierdzenie na maila:

 

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z 5 marca 2014r przesyłam warunki promocji nc+

Pana umowa obowiązywałaby 15 miesięcy od 1 kwietnia 2014r do 30 czerwca 2015r. Abonament przez pierwszych 5 miesięcy wynosiłby 0zł a następnie przez 10 miesięcy 79,9zł. Średni rachunek wyniósłbyzatem 53,2zł miesięcznie. W skład oferty weszłyby wszystkie kanały jakie posiada Pan na chwilę obecną plus sześć kanałów canal+

 

Do tego diagram z którego wynika, że w skład oferty wchodzą comfort+ sport&film premium oraz extra+ (płatne po 5m-cach odpowiedznio 29,90zł, 40zł i 10zł = 79,90). Co o tym myślicie brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość utrzymania Universe+ 6xC+ za 49zł/m

Jest to możliwe.

Pod koniec lutego przedłużyłem umowę po telefonie od konsultantki.

Universe+ 6xC + multiroom standard 59 zł/miesiąc, umowa na 18 miesięcy do końca sierpnia 2015.

Do tej pory miałem to samo za tą samą cenę tylko umowa była na 12 miesięcy. dekodery wynajmuję.

 

Kluczowe słowa "pod koniec lutego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zupens oferta bardzo dobra pod warunkiem że ugrasz tą cenę 53,2zł płatne na każdy poszczególny miesiąc umowy :!: nie gódź się za nic na te m-ce za 0 ZŁ. a potem 79.90zł. bo oni teraz już szukają jeleni na następne lata :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie umowy,że kilka miesięcy za frre,później tyle i tyle,to jest jakieś nieporozumienie. HBO np. 6 m za frre później 25zł,to jest nic innego jak liczenie na to,że abonent zapomi odłączyć i będzie płacił. Nie powinniśmy godzić się na takie umowy........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...