Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się natomiast podczas ostatniej (którejś już z kolei) rozmowy trafił chyba najgorszy jak dotąd konsultant.

System mu wyświetlił taką jak powyżej za 89 zł, natomiast z 8C+ 99 zł. Do tych pakietów ewentualnie Eleveny na promocji. Nic się nie da zrobić, nic innego zaproponować, "kiedyś benzyna i bułki też były tańsze".

Potwierdza się najprawdopodobniej teza, że wszystko zalezy od tego na jakiego konsultanta/kę trafimy a nie od tego co 'system wyświetla'.

Tragedia.

 

No właśnie to mnie ciekawi. Pamiętam jak pracowałem na infolinii w CP+ to tam każdy miał te same oferty dla klienta i byłem pewny, że tutaj jest podobnie. Ale to dobrze, że mówisz, to będę bardziej uczulony na to. No nic spróbuje powalczyć chociaż o te Eleveny na 12 m-cy za darmo i zobaczymy co odpowiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się natomiast podczas ostatniej (którejś już z kolei) rozmowy trafił chyba najgorszy jak dotąd konsultant.

System mu wyświetlił taką jak powyżej za 89 zł, natomiast z 8C+ 99 zł. Do tych pakietów ewentualnie Eleveny na promocji. Nic się nie da zrobić, nic innego zaproponować, "kiedyś benzyna i bułki też były tańsze".

Potwierdza się najprawdopodobniej teza, że wszystko zalezy od tego na jakiego konsultanta/kę trafimy a nie od tego co 'system wyświetla'.

Tragedia.

@gulas; wpunkcie można dostać extra 8c+ za 80 zł dla nowych oraz eleveny 12x0 także jest zle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich NC+(-ów)

 

To znowu ja - wasz ulubiony, ukochany Gursonek (pogromca konsultantów NC+). Dawno mnie w tym dziale nie było, lecz jestem na bieżąco co w tej naszej trawie piszczy - wniosek? Strasznie drogo płacimy więcej, za mniej! 

 

Przychodzę do Was z informacjami odnośnie mojej umowy. Umowę mam do: 30.04.2017, oczywiście "swoją śliną pośliniłem kopertę z wypowiedzeniem" i wysłałem je - wypowiedzenie jest już w systemie.

 

Jako abonent odbieram:

 

Comfort, Extra, Multi, 8x Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, History, History2, SandanceTV , Adwenture 

Cena miesięczna: 84,90zł za sam ten pakiet!

W lutym tego roku aktywowałem kanały Eleven w promocji 7,95zł na 12 miesięcy - potem 15,90zł (wygasa promocja 2 lutego 2017)

Suma wszystkich opłat wynosi: 92,85zł (do 2 lutego 2017). Dwa pozostałe miesiące 84,90zł (bez Elevenów), lub 100,80zł (z Elevenami).

Dekoder użytkowany to Mediabox+ za Ozł (aktywacja 199zł w 2014 roku) - już mi się zwrócił.

 

Piszę do Was drodzy użytkownicy, bo może Was to zainteresuje - osobiście prognozuje, że kanały Eleven mi, a także tym wszystkim, którzy będą chcieli odłączyć tą opcję i nie płacić 15,90zł zaproponują za 7,95zł do końca umowy. Pod dwoma warunkami - pierwszy: że zadzwonimy (tak jak ja w lutym) i będziemy chcieli tą opcję wyłączyć, bo w innym przypadku będzie to cena 15,90zł - drugi warunek krótki okres umowy - to znaczy w moim przypadku Eleveny do lutego 2017 roku, a umowa do 30 kwietnia 2017. Nie sądzę, aby łakomili się na ten chwyt 2 miesiące umowy za 15,90zł - zwłaszcza, że ją już wypowiedziałem. Prognozuje, że utrzymam Eleveny za 7,95zł do końca umowy.

 

Dziś również otrzymałem pierwszy telefon - pytanie standard: "Panie x dlaczego Pan rezygnuje, przecież jest Pan naszym wieloletnim abonentem?" Oferta na dziś to: 24 x 119,90zł za wszystko co obecnie mam (bez Elevenów). Oczywiście odrzuciłem ofertę, bo to jeszcze 7-6 miesięcy umowy. Prawdziwa jazda zacznie się przy 3 miesiącach, albo przy dwóch tygodniach obecnej umowy! Co by nie mówić cena mnie też zaskakuje 119,90zł, zaskoczony też jestem tym, że już dzwonią - widać, że należę do grona tych "niewygodnych abonentów" NC+, którzy płacą mało, a mają praktycznie wszystko. 

 

Ten wpis nie jest żadną ściemą! Ircios mnie zna - reszta chyba też.

 

Pozdrowienia chłopaki! 

PS: jak się znów odezwą - dam sygnał

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po przedłużeniu umowy. Konsultant miły i rzeczowy.

comfort plus za 20 zl na 24 miesiące plus 8 canalow plus za 25 na 6 miesięcy później 40 zl ale z możliwością wyłączenia. Jestem zadowolony. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak pytałem w innym  temacie to dla nowych taki pakiet tylko jak na stronie 99.99zł. To jak to w końcu jest? Można negocjować czy nie?

10 sierpnia tak było jak pisałem wtedy  nie chciałem zdać kameleonów więc przystałem na warunki przedłużeniowe tej marnej nc+ może się coś zmieniło,teraz jakaś koza w reklamie jest trudno nadążyc sami gubią walcząc w ten sposób z cp;

markeding w tej firmie to dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje. Mam do końca grudnia umowe START+ za 9,99, dzisiaj zadzwonił konsultant i zaproponował przedłużenie na 24 mce w tej samej cenie. Zapytałem jak z dostępnością takich ofert, odpowiedział, że są tylko za 14,99 lub 19,99 ale, że jestem ich super klientem to dali mi 9,99. Obaj zaczęliśmy się śmiać -)) ogólnie bardzo pozytywny koleś. Dzwonili z 22 310 4747

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

 

Obecna moja umowa to : COMFORT+, EXTRA+, HBO, Cinemax, netVOD+, MR STANDARD, NC+GO, netVOD+ Multi+, PREMIUM SPORT&FILM, MULTI+ == Cena obecenia to na poziomie 100zł w łamańcu:

 

Obecna dzisiejsza 1sza rozmowa z konsultantem i zaproponowana cena to 119 zł z to co obecnie jest.

 

Jakieś propozycje ktoś by miał co i jak? Można tutaj ugryźć.

 

Grę wchodzi zakup elevenów - 11,90 tak zaproponował.

 

Umowa 24 msc.

 

Umowa do końca pażdziernika.

Edytowane przez rokiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

na chwilę obecną to co w stopce.

 

Dziś już formalnie oferta:

EXTRA, 8xC+, 3xHBO - 79,99zł/mies.

MR Standard (MediaBOX + BOX+) - opłata z najmem - 15zł/mies.

Razem: 94,49zł/mies.

Tu chyba OK, prawda?

 

Eleveny mam tylko do końca października. Konsultant jedynie co może mi dać to pakiet Elevenów za 11,90 na 12 m-cy. Lub nie dobierać i w październiku brać jakąś promocję. Tylko pytanie co bedzie w paźzierniku?

W moim przypadku (przy tym pakiecie) nie ma mowy o Eleven na 12 m-cy za free.

Kurde jedynie nad tym się waham, bo znając moje szczęście to wezmę to za 94,49 z Eleveny w październiku będą chcieli dać za 15zł lub więcej.

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

 

Obecna moja umowa to : COMFORT+, EXTRA+, HBO, Cinemax, netVOD+, MR STANDARD, NC+GO, netVOD+ Multi+, PREMIUM SPORT&FILM, MULTI+ == Cena obecenia to na poziomie 100zł w łamańcu:

 

Grę wchodzi zakup elevenów - 11,90 tak zaproponował.

 

Superpremium 99,99 + 10zl multiroom (chyba ze po cyfrze+ to za 0zl) + 10zl HBO GO (za 5 jest chyba do wziecia)  = 119,99zł

Na elelveny nie ma promocji, 11,90 standard

 

@Martinos

 

Oferte masz fajna, malo osob dostaje HBO na 24 msc za free.

Co do elevenow ja bym zaczekal kilka dni, od jutra ma wejsc nowy eleven i pewnie w poniedzialek/wtorek juz bd wiadomo konkretnie ile bd kosztowac cala paczka, czy cos wzrosnie czy bez zmian.

Edytowane przez Carlos91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta od konsultanta: start za 19,90 + 8X C+ za 25pln/6m-cy i 9 m-cy za 40pln, ale to mogę wyłączyć jak nie będę chciał tyle płacić. Do tego bezpłatnie  do końca października History, HBO + HBO Go i pakiet podniesiony do Comfort +. Średnio jakbym nie rezygnował z C+ wyjdzie przez 15 m-cy około 54 pln. Dobre to czy lipa? Jak czytam, że start można za 9,99 dostać jako doskonały klient ;) a ja klient od czasów Wizja Tv mam propozycję za 19,90 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta od konsultanta: start za 19,90 + 8X C+ za 25pln/6m-cy i 9 m-cy za 40pln, ale to mogę wyłączyć jak nie będę chciał tyle płacić. Do tego bezpłatnie  do końca października History, HBO + HBO Go i pakiet podniesiony do Comfort +. Średnio jakbym nie rezygnował z C+ wyjdzie przez 15 m-cy około 54 pln. Dobre to czy lipa? Jak czytam, że start można za 9,99 dostać jako doskonały klient ;) a ja klient od czasów Wizja Tv mam propozycję za 19,90 ;)

 

Promocja 8C+ za 25 6mcy / 40zł jest do końca trwania umowy, nie ma możliwości tego wyłączenia w trakcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ Extra z 8xCanal+ i do tego dekoder Mediabox i 3x Wifibox za wszystko płacę 124,90 do tego opcja Eleven za 7,95 do końca listopada za 7,95 co daje w sumie 132,85 PLN.

Telefon z przed chwili:
Pakiet Superpremium+ za 109,99 + 30 zł za 3x Wifiboxy do multiroomu + 5 zł za Mediaboxa co daje w sumie 144,99 zł + 7,95 do listopada za Eleveny 152,94 PLN

Umowę mam do końca roku. Konsul twierdzi że taniej już nie będzie. Problem w tym że ja walczę o pakiet Comfort+Extra z 8x Canal+ i do tego te trzy dekodery do multiroomu z Mediaboxem. Nie interesuje mnie HBO, Cinemax czy Filmbox. Pytanie za ile mogę wynegocjować taki pakiet z tymi dekoderami? Konsul ma dzwonić w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...