Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Aktualnie mam opcję U+ i 6xC+ do końca kwietnia. Właśnie przed chwilą rozmawiałem z konsultantką, która proponowała mi nowa ofertę:

umowa na 24 m-c, Comfort+ i Extra+ i 6xC+ przez 9 miesięcy za 59.9 a potem do końca umowy za 74.90.

Kiedy odmówiłem, twierdząc, że potrzebuję krótszej umowy, powiedziała, że może mi zaproponować:

umowa na 15 m-c, Comfort+ i Extra+ i 6xC+ przez 7 miesięcy za 64.9 a potem za 79.90

Powiedziała, że krótsze umowy muszą być droższe, żeby sie kalkulowało.

Podziękowałem... i czekam na kolejne telefony.

P.S: Na razie oferty z d..y :/ Widać, że łowią jeleni. Ludzie są wygłupieni nową ofertą. Sam byłem zaskoczony, jak powiedziała, że jest jakiś pakiet Ekstra+.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@N.W.A jedyny wymóg to dekoder ADB

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

Wydaje mi się że to najbardziej rozsądna oferta NC+ ,patrząc się na dzisiejsze "zmieniamy się na lepsze" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam opcję U+ i 6xC+ do końca kwietnia.

 

Ile płacisz w tej chwili? Wypowiedzenie wysłane?

W tej chwili płacę 59 zł. Wypowiedzenie wysłane.

Rezygnujesz z NC+? Znudziły się tobie programy oferowane, czy znalazłeś lepszą ofertę u innego operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już powoli zaczynałem rozumieć ofertę nastał 03.03.2014 i znowu wszystko szlak trafił. Miało przyjść lepsze ale widzę nadal mieszają jak tylko mogą. Opcje dodatkowe na pewnien okres czasu potem "płać Pan". Dodatkowo te umowy na 15/24 miesiące to już wogole dno mające pewnie na celu rozdzielenie abonentów aby za rok w kwietniu nie było powtórki z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dzisiejszych zmianach za to co mam czyli full extra plus redlight po nowemu wyszło 200 zł dekoder wymieniłem z 1tb na mediaboxa za 5 zł mies bez aktywacji. Stary zawieszal sie chyba sie opłaciło przedłużyc wcześniej niż czekać do końca kwietnia za całość płace 114 zl dekoder wymieniłem w aps przysłanie do domu kurierem z warszawy nc doliczylo by jeszcze 49 zł aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szofer218

Full Extra nadal jest.Czy opłaca czy nie z czekaniem zobaczymy jak się rozwinie.

 

Pozostaje ta opcja full? to pewne?

Powiedzcie mi gdzie się obecnie podziały te dodatkowe opcje w stylu pakiet filmbox, Sundance, mezzo czy History HD? albo już ślepy jestem, albo to jest jeszcze osobno płatne. Filmbox HD widzę że jest w pakiecie Extra plus a gdzie reszta?. Z tym Extra pół roku gratis to wymyślili tylko po to aby człowieka bardziej zakręcić :twisted: a potem płać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies przeczytalem na jaki numer najlepiej dzwonic do duku, nie pamietam co to byl za dzial, ale bylo pisane ze najlepiej pod ten nr. czy dotyczyl on cyfrowiczow cz n-kowiczow czy moze byl wspolny? chce zadzwonic i spytac na co mam szanse zmienic i czy na kozystniejszych warunkach niz teraz.

Prosze zorientowane Osoby o pomoc w podaniu tego nr. ja jestem po cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...