Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czerstwy pytanie do Ciebie

jakich argumentów użyć aby mając pakiet comfort+, 8xC wynegocjować przy przedłużeniu umowy pakiet ekstra+, 6xC za tą samą cenę czyli 69,90. Za nic nie chcą mi tego dać. Cały czas mówią ze ekstra, 6xC muszę zapłacić 89,90:( bo nie miałem dotychczas takiego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Proszę o info za ile obecnie mogę dostać Comfort + 6xC + eleven + najem PacePVR ?

Obecnie posiadam ten pakiet za 67,85 zł w umowie do końca września.

Przy wcześniejszych negocjacjach Eleven był w promocji, czy nadal można uzyskać Eleven w promocji ?

Ps. Czy ktoś otrzymał dostęp do Euro2016 za free jako bonus przy przedłużeniu umowy ?

Edytowane przez Bibo999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem smsa o treści wymienianej już tutaj, że pół roku za darmo blablabla... i postanowiłem zadzwonić.

Konsultant zaproponował mi... dokładnie to samo, co inny konsultant, który do mnie dzwonił (wysłałem wypowiedzenie) w tej samej cenie:

extra z 8c+,

Multiroom std,

Mediabox+ najem - 5zł,

wypożyczalnia 100h,

eleven za 11,9

history, h2 za 2,99

Łącznie wyszło prawie 99zł.

Zapierał się, że taniej nie będzie. Serio nie będzie? Ma zadzwonić dzisiaj po 16, nie wiem, co mu odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon:

Umowa na 24 miesiace
Najem ultrabox+
Multiroom Standard
Superpremium+ 8 canal+
Eleven
Pakiet Filmbox
SunDance
Man Pack

NC+go (100h)

Za to wszystko 135 zł. Da się taniej za podobną ofertę?
Konsultant zaklinał się jak zwykle, że nic taniej, nic extra się nie da, ani teraz, ani w najbliższej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam o co w tym wszystkim chodzi wydzwaniali do mnie oferty standardowe jak większość tutaj pisze czyli Extra 6x Canal za 69.99, Extra 8x Canal za 79.99 umowa na 24 miesiące wysłałem wypowiedzenie nie po to żeby coś ugrać tylko, że chcę zrezygnować z NC miałem telefon z Duk z Krakowa miałem nie odbierać ale w ostatniej chwili zmieniłem zdanie żeby posłuchać i tak: po złożeniu wypowiedzenia Extra 6x Canal, za 89 zł umowa na 12 miesięcy taka sama cena jest na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam umowę do końca sierpnia 2016. Obecnie mam Extra+ Canal+ (6) z kanałami Eleven - za co łącznie płacę 77,85zł. Umowy nie wypowiadałem jeszcze. Już od dwóch tygodni widziałem, że się do mnie dobijali jednak nie miałem czasu na rozmowę. Dzisiaj w końcu odebrałem. Dostałem taką propozycję Extra+ Canal+ (6) z kanałami Eleven, nc+ GO, HBO na 6 mies free za łączną kwotę 82,94zł. A i dodam, że poprzednia umowa na 12 miesięcy, a ta obecna propozycja jest na 24 miesiące. Sądzę, że jest to raczej słaba propozycja. Ale czekam na to co wy sądzicie.

Dodatkowo drugie pytanie to chciałbym wysłać im wypowiedzenie. Zginęła mi jednak gdzieś umowa, a na dokumentach przesłanych na maila rok temu nigdzie tego nie widzę. Mianowicie chodzi mi o numer umowy który muszę umieścić na wypowiedzeniu. Skąd mogę go wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy pytanie do Ciebie

jakich argumentów użyć aby mając pakiet comfort+, 8xC wynegocjować przy przedłużeniu umowy pakiet ekstra+, 6xC za tą samą cenę czyli 69,90. Za nic nie chcą mi tego dać. Cały czas mówią ze ekstra, 6xC muszę zapłacić 89,90:( bo nie miałem dotychczas takiego pakietu.

Zobacz z ciekawości czy nie ma dla Ciebie takiej oferty w punkcie.Powiedz że nie masz zamiaru płacić za to samo więcej gdy dla innych standardem jest oferta Extra +6C+ za 69.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam extra+ chce przejść teraz na comfort i zeszli 39 na 29zl i umowa na 15 miesięcy opłaca się czy da się zejść na 25zl?

29 za Extra to jest już dobra oferta. Będzie ciężko zejść jeszcze 5 zeta, ale próbować warto. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i proszę o szybką odpowiedź gdyż zależy mi na czasie, umowę miałem do końca maja, chcemy przedłużyć już bez walki, bo i tak nic lepszego nie proponują 47zł za extra+mr na 30msc. Wcześniej gadka, że dekodery mamy oddać w ciągu 2 tyg. po zakończeniu umowy, wiadomo - standard. Do sedna - zdecydowaliśmy się przedłużyć, na maila ma przesłać potwierdzenie, z tego co się dowiedziałem od matki, bo na nią jest umowa, a ona nie do końca zorientowana w temacie. Co najważniejsze - babka przez tel. powiedziała, że musimy zapłacić rachunek za czerwiec ( który notabene był już bez promocji ) 130zł, bo niby oglądaliśmy tv przez ten czas. Wcześniej czytając forum, użytkownicy pisali, że miesiąc w którym się przedłuży umowę jest bezpłatny. Czyli jak to w końcu jest? Zadzwonić jutro osobiście i wyjaśnić sprawę czy faktycznie miała rację i trochę kasy musimy wtopić? 

 

dzięki za odp.

pozdrawiam

Edytowane przez pykpyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone w punkcie jakoś w pierwszej połowie maja - dotarło, gdyż jeden z konsultantów po odrzuceniu oferty kazał oddać dekodery w terminie 14 dni po skończeniu umowy. 

 

Zakładając, że zaakceptowałbym te warunki jutro czyli w ostatnim dniu na zdanie sprzętu, powinni mi anulować opłatę za czerwiec? Czy lepiej zadzwonić i uzgodnić wszystko osobiście?

Edytowane przez pykpyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...