Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ich sytuacji powinni probowac wszystkiego te 8 canal+ jest sztucznie naciagane bo to lepiej

Ale już 40 za 8C+ można?Podczas gdy ta opcja na czas nieokreślony do pakietów kosztuje aż 80 zł

powinni probowac wszystkiego nie mozesz tak na to patrzec jakby ci dali 12 canal+ to tez placilbys wiecej ? te 8 canal plus jest sztucznie naciagane wystarczyloby 3-4 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz samego Multi bo ta opcja jest  już zawarta w pakiecie Comfort.

 

ale jest coś takiego jak Start+... dla nowych to koszt 21zł... za ile można wyrwać? tak sobie kalkuluję ze za 33,75 mogę mieć pełen pakiet w CP... ale żona Kuchnie i Domo musi mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon

 

Extra z 6xC+ za 74,99 + Eleven = 82 zł

 

Wypytałem konsultanta o taką opcję

 

Comfort+Eleven+Eurosport 2 = 39 +15+5 = 60zł czyli wychodzi że Extra i C+ za 22 zł

 

Później sam zadzwonię ale z zapytaniem o samą ofertę bez C+.

 

Za ile można wyrwać ten zestaw?

 

Zapomniałem dodać że od października kończy się promocja na Eleven i cena wzrośnie do 90zł...
 
Chyba zrezygnuję definitywnie z C+ bo nie warto w takiej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest do końca maja. Nową chcą wcisnąć na 24 miesiące. Nie za długo trochę ? :P

Krótsza umowa na 99% wiązałaby się z większym abonamentem, a widząc to co się wyprawia z cenami to różnie to może się wszystko zmieniać, raczej na gorsze.Ja gdybym miał umowę do końca maja, to nawet bym nie odbierał telefonów, po co sobie zawracać głowę wcześniej.

Dla mnie długość umowy ma średnie znaczenie, póki mają LM i Angielska ligę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek, to ładnie konsul chciał Cię wydoić za Comfort. Comfort 14,99 zł, Eleven 14,90 zł, Eurosport 2 4,99 zł. W żadnym przypadku nie gódź się na taką ofertę... Żadnej łaski Ci nie robi, zaproponował ceny jak dla nowych.

W jego przypadku Comfort za 14.90 zł jest nie realne bo ma dość bogaty pakiet.A tacy z reguły dostają Comfort czy Extra za cenę jak dla nowych.Zbicie z ceny już kilka złotych jest sukcesem a co dopiero z 39.9 na 14.9zł .Przynajmniej tak można wnioskować po tym co piszą inni w wątku od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty czytać umiesz czy masz z tym problemy? Gdyby mnie interesował koszt tego pakietu dla nowych abonentów nie pytałbym w tym wątku. Rusz głowa - nie boli.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No może o cenę nie pytałeś ale o kanały tak - a tam też są wymienione.

 

Co do Comfort to na pewno na infolinii dają go za 24,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej o cenę pakietu Start.

Mnie Comfort na przedłużenie po chwili negocjacji oferowali za 14,9 zł (do tej pory miałem za 19,9 zł). Niestety pakiet Start oferują najniżej w tej samej cenie (nie ma możliwości za 9,9 zł), więc się nie opłaca brać Start mając za tą samą cenę Comfort.

Ceny oczywiście dotyczą umowy 24 mies. Krótsza umowa to wyższe ceny.

Edytowane przez onifer2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na zasadach opisanych poniżej:

 

Extra+ wraz z 8xC+, HBO na 6 miesięcy free (nie było już na 24 miesiące i to chyba jest prawdą bo ze dwa tygodnie słyszę to od konsuli że oferta była limitowana. Powiem więcej że nie chcieli mi dać nawet na te pół roku jednak przydusiłem trochę i po ponad minutowej ciszy w słuchawce pani zgodziła się na to. Nie chce mi się z nimi już walczyć ponieważ w tym tygodniu nie będę miał czasu a umowa do końca miesiąca. HBO i tak oglądałem sporadycznie a C+ i owszem. Nie wydaje mi się też aby coś się mogło zmienić do piątku.)

Posiadany Multiroom Standard w cenie abonamentu, 5 zł za Mediaboxa, Filmbox do końca maja za free do tego te wszystkie VOD C+ i telewizja na urządzeniach przenośnych... Całość za 84,99 na 24 miesiące. Cały czas Eurobank zwraca mi co miesiąc 20 zł za płatność z ich konta za usługi nc+ tak więc do listopada 84,99 zł minus 20 zł. 

 

Była jeszcze opcja z HBO z cyklu 12 miesięcy za 0zł i kolejne za 25 zł lub uśrednienie tego do 12,50 przez całą umowę. 

 

Chytry dwa razy traci bo na początku kwietnia mogłem mieć HBO na całą umowę ale pal licho grunt że C+ jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...