Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były dwa przypadki w których nie było reklamacji tylko w moim ona była.Ale widać wiesz lepiej :lol2:

Dwa zapewne zmyślone przypadki bo na tyle umów akurat dwie osoby dostały coś więcej??? Albo faktycznie ktoś tak dostał ale był to błąd konsula którego poniosła fantazja. Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie to co w opisie - ostatnia rozmowa z infolinią - stwierdzili, że nie ma oferty na przedłużenie dla mnie, więc po majówce raczej zmienię na CP w ofercie smart dom.

 

Wypowiedzenie złożone i umowa kończy się 30 kwietnia.

 

Nawet jeśli zdecyduję się na przedłużenie to i tak chciałbym wymienić te Sagemcomy na Pace. Mam 2 karty Cameleony i jak na razie dobrze świecą na spliterach ale teraz będę miał max 3 deki na 3 TV więc jedna karta mi wystarczy a drugą chętnie odstąpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zapewne zmyślone przypadki bo na tyle umów akurat dwie osoby dostały coś więcej??? Albo faktycznie ktoś tak dostał ale był to błąd konsula którego poniosła fantazja.

Tak zapewne zmyślone bo Ty ich nie dostałeś.A dowody które ktoś tam wstawił też były zmyślone.Na forum wypowiadają się wszyscy abonenci więc wiadomo że takich ofert nie było więcej. :lol2: Ponad rok temu  też pojawiły się 2 oferty które dla innych były nie osiągalne.Co oznacza że takie oferty istnieją ale są unikatowe i dostaje je bardzo mało abonentów przynajmniej tych udzielających się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie warto? Może ktoś lubi ten kanał i ogląda go regularnie. A co ma do tego to, że u konkurencji jest za darmo?

Nie warto wiązać się umową, czyli z zobowiązaniem, a nie że nie warto bo kanał be. A co? Np. w CP bulisz dodatkowo? Jest w abonamencie. ..jak tu już kolega @lukimann wspomniał. .. w porównaniu do nc jest za free.

 

Z tą niską oglądalnością to jednak bym polemizował..

Jak dla mnie to możesz o tym założyć osobny temat ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy post na forum ale postanowiłem się tutaj  napisać  bo na forum NC+  cenzura totalna i kasują   niewygodne posty natychmiast :)

 

Z NC+  jestem od 2007roku   (wcześniej N)  obecnie  płacę  79.90 zl  za  Extra + bo skusiłem się swego czasu  na "promo" paczki +   gdzie pierwsze 4 miechy były za 0zl  później 79.90 ,ale mniejsza z tym

Obecną umowę mam  do   30 czerwca  ,wypowiedzenie  wysłane  18 Kwietnia , 20 kwietnia już  do mnie dzwonili  z ofertą :

 

Comfort + 59zl  umowa 24 miesiące  hbo/film box  6 miesięcy za  0zl

Extra + za 69zl  umowa 24  hbo/filmox  6 miesięcy 0zl

 

Jak dla mnie słabo odmówiłem  była jeszcze jedna próba z ich strony  ale również moja odmowa czekam na coś lepszego

Ale nie wiem  czy  jest sens czekać  i brać  paczkę z C+  jak   już informacje krążą  ze żagle  planują zwijać .

 

Co myślicie o ww  ofertach  ,chyba standard dla każdego ?

 

Myślę  czy nie  powalczyć o zwykły pakiek extra + (bez C+ )   ale z HBO   w cenie do 49zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą w APS przy okazji zakupów w Tesco i już całkiem zgłupiałem. W DUK proponują Extra z 8 C+ za 79,90 a z HBO za 104. W APS pan mógłby mi dać za 94 zł Extra z C+, HBO i Cinemax. To w APS może być korzystniej? Extra z 8 C+ w APS także za 79 zł. Czy APS APSowi nie równy zapytam jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy kiedy w APS były gorsze oferty niż w Call Center już sie skończyły :-) Pakiet Superpremium z C+  HBO i Cinemax praktycznie jest u każdego klienta za 94 - 99 zł, oferty w systemie są sztywne i niezależne od APS :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To APS lepiej jeśli ktoś by chciał przedłużyć umowę do Superpremium. DUK bez Cinemaxow jak pisałem za 104 zł. A zapytam jeszce bo tam nie pytałem czy te 94 złote w APS to już z najmem Mediaboxa czy należy doliczyć 5 zł? I czy Multiroom jest juz w tej cenie?

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to róznie, może być 0 zł, 5 zł itd ... zależy ile do tej pory miałeś, nie zejdziesz niżej niż miałeś, co do MR różnie, też to prawdopodobnie zależy od dotychczasowych ofert :-) Co do przedłużeń w APS, warunek jest taki, że do tej pory średnie abo z kilku ostatnich miesięcy musi być niższe lub równe te 94 zł, jeśli płaciłeś więcej za goły pakiet to nie dostaniesz takiej oferty w APS :-)

 

To APS lepiej jeśli ktoś by chciał przedłużyć umowę do Superpremium. DUK bez Cinemaxow jak pisałem za 104 zł. A zapytam jeszce bo tam nie pytałem czy te 94 złote w APS to już z najmem Mediaboxa czy należy doliczyć 5 zł? I czy Multiroom jest juz w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy post na forum ale postanowiłem się tutaj  napisać  bo na forum NC+  cenzura totalna i kasują   niewygodne posty natychmiast :)

 

Z NC+  jestem od 2007roku   (wcześniej N)  obecnie  płacę  79.90 zl  za  Extra + bo skusiłem się swego czasu  na "promo" paczki +   gdzie pierwsze 4 miechy były za 0zl  później 79.90 ,ale mniejsza z tym

Obecną umowę mam  do   30 czerwca  ,wypowiedzenie  wysłane  18 Kwietnia , 20 kwietnia już  do mnie dzwonili  z ofertą :

 

Comfort + 59zl  umowa 24 miesiące  hbo/film box  6 miesięcy za  0zl

Extra + za 69zl  umowa 24  hbo/filmox  6 miesięcy 0zl

 

Jak dla mnie słabo odmówiłem  była jeszcze jedna próba z ich strony  ale również moja odmowa czekam na coś lepszego

Ale nie wiem  czy  jest sens czekać  i brać  paczkę z C+  jak   już informacje krążą  ze żagle  planują zwijać .

 

Co myślicie o ww  ofertach  ,chyba standard dla każdego ?

 

Myślę  czy nie  powalczyć o zwykły pakiek extra + (bez C+ )   ale z HBO   w cenie do 49zl .

chyba zle przedstawiles swoje oferty

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to pakiet z C+ 8  faktycznie nie napisałem tego ,poprawiam :

 



 

Z NC+  jestem od 2007roku   (wcześniej N)  obecnie  płacę  79.90 zl  za  Extra + bo skusiłem się swego czasu  na "promo" paczki +   gdzie pierwsze 4 miechy były za 0zl  później 79.90 ,ale mniejsza z tym

Obecną umowę mam  do   30 czerwca  ,wypowiedzenie  wysłane  18 Kwietnia , 20 kwietnia już  do mnie dzwonili  z ofertą :

 

Comfort + z C+ 8 -59zl  umowa 24 miesiące  hbo/film box  6 miesięcy za  0zl

Extra + C+8  za 69zl  umowa 24  hbo/filmox  6 miesięcy 0zl

 

Jak dla mnie słabo odmówiłem  była jeszcze jedna próba z ich strony  ale również moja odmowa czekam na coś lepszego

Ale nie wiem  czy  jest sens czekać  i brać  paczkę z C+  jak   już informacje krążą  ze żagle  planują zwijać .

 

Co myślicie o ww  ofertach  ,chyba standard dla każdego ?

 

Myślę  czy nie  powalczyć o zwykły pakiek extra + (bez C+ )   ale z HBO   w cenie do 49zl .

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to naprawde dziwne i to podwojnie, po pierwsze jeszcze nikt tu sie nie chwalil tak niskim abo dla extra+c8 i poł roku hbo, po drugie jestes chyba pierwszym ktoremu proponuja nizszy abo niz poprzednio i to za wiecej

?

Dostałem propozycje   pakietu Extra + canal +  wartego 99zl    w cenie 69zl + hbo  za 0zl  na 6 miesięcy   co w tym dziwnego ?

Ta sama oferta  na comfort + canal +    wartego  89.99    z upustem -30zl

 

Uważasz ze to dobra oferta ?

 

Co  w tym dziwnego ?  a odmówiłem dla tego  b o ludzie płacą za te pakiety taniej .

Szwagier w lutym dostał   extra+ z canal + MR  + HBO na rok za  za 0zl za 55zl miesięcznie!!! i umowa na 18 miesięcy  a z NC+  jest od  początku jej istnienia czyt . połączenia N z C+ .

 

Więc ja  zupełnie nie rozumiem  od  czego te oferty zależą i na jakiej zasadzie są dobierane

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...