Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie takie rzeczy już tu były. A jego aktualna oferta jest prostą konsekwencją porzedniej, bardzo korzystnej umowy, która bardziej mnie dziwi niż podwyżka teraz o 10zł :> . Nie każdy musi mieć takiego niefarta jak @mervel.

 

A jeśli nie pisze prawdy to niby na twoje wezwanie od razu się przyzna? Postaw sprawę jak należy zamiast na wyrost człowieka obrażać: @w0ojtek zamieść skan oferty z ICA jak tylko się pojawi.

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy już tu były. A jego aktualna oferta jest prostą konsekwencją porzedniej, bardzo korzystnej umowy, która bardziej mnie dziwi niż podwyżka teraz o 10zł :> . Nie każdy musi mieć takiego niefarta jak @mervel.

 

A jeśli nie pisze prawdy to niby na twoje wezwanie od razu się przyzna? Postaw sprawę jak należy zamiast na wyrost człowieka obrażać: @w0ojtek zamieść skan oferty z ICA jak tylko się pojawi.

Póki co nie zaakceptowałem tej oferty, chciałem tylko rozeznać temat. Mam jeszcze sporo czasu. Przy okazji, nie wiem jaki byłby cel pisania nieprawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie zaakceptowałem tej oferty, chciałem tylko rozeznać temat. Mam jeszcze sporo czasu. Przy okazji, nie wiem jaki byłby cel pisania nieprawdy?

my to słyszymy przy kazdym kontakcie z infolinią nc+, to niemożliwe, nie ma takich ofert

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje czy zmieniła się zwyczajowa procedura podejścia do aneksowania  :wink:  Jeszcze dwa lata temu rządziła stara dobra szkoła, że wypowiadamy umowę,  sami never nie dzwonimy , jesteśmy zimne bolki, bierzemy konsulat na przetrzymanie. A jak to teraz wygląda - dzwonicie i dostajecie realne,  typowe oferty czy takie od czapy? Jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem tydzień do konća umowy cały czas to samo proponują a pozycję negocjacyjną mam wydawało by się dobrą bo do tej pory extra 8 C+ za 49.90. Proponowali za to samo standardowo 69,90. Schodzę na comfort z 6 C+ za 59,90. Doszedłem do wniosku że się nie da lepiej bo proobowałerm żeby mi chociaż dali eurosport 2 w tej cenie mówiłem 10 konsultantom że strace 30 kanałów i jest podwyżka to chociaż niech zostawią mi eurosport 2 - nie da się! Więc w te supero oferty nie wierzę dają to co mają w systemie i tyle. Dla mnie nie tak strasznie bo jestem sportowcem głównie liga angielska, mistrzów i żużel oglądam jak chcę jakiś film obejrzeć to mam internet. Stracę z tej paczki extra to w sumie eurosport2 alebundeslige też raczej rzadko oglądam więc przeboleje. Mam na mejlu oferte i chyba ją aktywuję trzeba się pogodzić z tym co jest 10 zł podwyżki i strata euro2 to nie taka tragedia dla mnie.

Edytowane przez adamazs77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wybrane usługi Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6),, Dopełnienie do Extra+ Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) 59,99 zł 24 m dla Abonentów

 

1. skasuj zaraz ten nr abonenta z posta. nikomu nic do niego.

2. "dopełnienie do ekstra+" wtf? miało być bez ekstra  :/ . Wyjaśnisz? Bo ja wymiękam przy tej ich gwarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki już jest dobrze? nie jestem stałym uczestnikiem forum więc przez chwilę nie ogarnąłem;P


Te dopełnienie to z tego  co zrozumiałem konsula to oznacza że do końca maja czyli przez miesiąc nowej umowy bede miał włączony extra. Ale na 100% nie jestem pewien bo strasznie pokrecone było to co mówił w tym aspekcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej chwili rezygnując z Extra+,6XC+(+2 C+ w promo).HBO za 89,90zl. oraz  2 karty,

wyrwie się Comfort+  lub Extra+ i 2 karty.... ?

Ile można teraz  max zapłacić za to ?

Umowa do końca maja,ciśnienia nie mam na nc+.

Wypowiedzenie  wysłane oczywiście.

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimny bolu aka iceman  :wink: , trzymaj się. Ja się dwa lata temu obywałam 2 tygodnie bez sygnału zanim zadzwonili. skądinąd czysta metafizyka, warto było coś takiego przećwiczyć, majówka i jeszcze 10 dni bez ruchomych obrazów z pudełka. Naprawdę fajnie było i bardzo dziwnie. Zadzwonili w końcu i klepnęłam bo to był wreszcie jakiś konkret do zaakceptowania. Ale nie była to oferta moich marzeń.

Ale gdyby jakieś małe sierściuchy płakały mi w domu za bajkami to pewnie płaciłabym teraz 115 czy coś takiego.

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iceman

 

Dwa lata temu zadzwonili 10h przed wygaszeniem umowy. Ale mentalnie jestem gotowy na opuszczenie nc+, więc przed majówką naszykuje sobie pudło od dekodera i przygotuje pismo zdania sprzętu. 

 

A sms o takiej samej treści przyszedł mi godzinkę temu. wypowiedzenie wysłane w styczniu (umowa do 30 kwietnia) z zadzwonili tylko raz. Nie to nie, niech inni za mnie płacą.

Edytowane przez Odkodowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ciągle na maila przysyłają ofertę VIP+ za 139 lub Superpremium za 109...

 

Ceny takie sobie, a do tego jeszcze w tą cenę nie wliczają mojego MR Premium i Elevenów, więc odpada.

 

Zjadę najniżej jak się da, powycinam wszystkie HBO, Cinemaxy, Filmboxy, Seriale+, VOD'y i inne nieużywane [beep]oły i się zobaczy.

Ktoś wie ile sobie policzą za sam Comfort+ z 6xCanal i MR Premium ?

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem i ja sobie dzisiaj pierwszy i ostatni raz zadzwonic  i mi zaproponowali

extra c+8, HBO za 109,99, wysiadam i już na nic od nich nie czekam

obecnie:

extra c+6, fimbox, cinena, wifi premiumbox za 59,99

@eliot

za mało wcześniej płaciłeś, to teraz musisz (sorry... możesz) zwrócić i to z nawiązką :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...