Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wdzięczny za szybką odpowiedz.

 

Oferta na 24mc

Comfort+ za 14,99 (to już przeczytałem na forum, że jest maks. rabat)

Multiroom (pierwszy raz, wcześniej nie korzystałem z Multiroomu):

Dekoder główny (który muszę wymienić) - 5zł/mc (aktywacja zrabatowana z 49 do 0zł)

Drugi dekoder Turbobox bez wifi - 0/10zł (12mc/12mc), aktywacja 49zł

Drugi dekoder Turbobox z wifi - 5/10zł (12mc/12mc), aktywacja 99zł

 

Na poprzedniej stronie sebool napisał: "Rozmawiałejm z konsultantem oczywiście proponował to samo w tej cenie, ja jednak że chciałbym taniej. Po konsultacji z kimś tam innym proponował mi pakiet Comfort + Multi za 14,9 zł +Mediabox 5 zł"

edit: to była wypowiedź onifer2, który odpowiadał seboolowi

 

Pytanie:

Czy to znaczy, że jego oferta jest tańsza czy nie napisał precyzyjnie? Czy można wynegocjować brak opłaty 5zł za dekoder główny albo niższą opłatę za dekoder drugi? Nie napisał też nic o aktywacji, czy to znaczy, że aktywację drugiego dekodera można wynegocjować na 0zł (a może po prostu w kolejnych latach się już nie płaci aktywacji i u niego to kontynuacja Multiroomu, a ja muszę bo to będzie pierwszy raz zakup oferty z Multiroom)?

Wielkie dzięki za szybką i zrozumiałą odpowiedź, bo o 20 babka ma dzwonić i pytać czy biorę czy nie :)

Edytowane przez kolaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolaj

 

Z tego co wiem to nie ma możliwości anulowania opłaty za wynajem dekodera z wysokości 5 zł.

Ja mam obecnie Comfort+Multi za 19,9 zł +5 zł Mediabox, ale podpowiadałem koledze, że proponowali mi to samo pakiet za 14,9 zł +5 zł Mediabox i to bez specjalnych nalegań z mojej strony.

Cena 14,9 zł za Comfort to chyba najtaniej z możliwych ofert.

Aktywacji nie płaciłbym bo już mam Mediaboxa, po prostu przedłużenie umowy- dekoder ten sam. Multiroom nie mam więc nie mogę nic napisać o cenach za drugi dekoder.

Edytowane przez onifer2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onifer2 dzięki za odp. A co znaczy Multi w Comfort+Multi? Myślałem, że Multiroom

edit: ok widzę na necie:

dostęp do pakietu Multi+ z kanałami własnymi platformy nSport, MiniMini+, teleTOON+/ Hyper+ HD, Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD. Łącznie klient otrzymuje dostęp do 76 kanałów, w tym 24 w jakości HD. Umowa na 12 miesięcy.
Przypomnijmy, że w standardowej ofercie nc+ abonenci pakietu Comfort+ są pozbawieni dostępu do własnych kanałów tematycznych. Istnieje możliwość jednak dokupienia pakietu Multi+ w cenie 10 zł miesięcznie.

 

Mam jeszcze pytanie do tamtych (fajnie, jakby się ktoś jeszcze wypowiedział) czy można negocjować krótszy okres umowy niż 24 mc?

Edytowane przez kolaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,napisze o tym być może ktoś miał podobna sytuacje to pomoge,a wiec przedluzylem umowę w ostatni dzień marca(do wtedy miałem)na standardowej propozycji za 69,99(extra,6C+,HBO NA 6 MIES.). Ale ze miła Pani zapomniala wlaczyc HBO,ja 1 kwietnia interweniowałem i udało mi się z owa Pania porozmawiać,przeprosila za zamieszanie i wł owe HBO,  a ja wtedy "wysmarowałem " meila-reklamacje ze za moje nerwy, stracony czas i takie tam, żadam aby mi wlaczyli HBO do konca umowy i dziś odpowedz i ....Szanowny Panie,

uprzejmie informuję, iż wniesione 12 kwietnia 2016 roku odwołanie od reklamacji rozpatrzonej 12 kwietnia 2016 roku, zostało rozpatrzone pozytywnie.

W związku z powyższym, w ramach rekompensaty za opóźnienie w aktywacji kanałów HBO, przyznałem bezpłatnie programy HBO do 31 marca 2018 roku.

Przepraszam za powstałe niedogodności.
No i super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poprzednia oferta po zsumowaniu wszystkich kosztów za droga dla mnie.

 

Przeczytałem kilkanaście stron wstecz i było tylko dwa razy pytanie o Start+ za 9,90, ale nie było odpowiedzi. Ktoś wynegocjował ostatnio za tyle? Da radę? Zaoferowali mi Comfort+ za 14,90zł, więc jestem chyba z tych co dostają maksymalne rabaty, ale jak spytałem o Start+ za 9,90 to Pani powiedziała, że ma rabat tylko na Comfort+ a Start+ może mi zaoferować za 20zł (więc standardowo, bez rabatów)

 

Mój sąsiad mówi, że ma za 9,90 Start+ ale już jakiś czas temu przedłużał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam ofertę "łamaną" i średnio wychodziło coś ok 70/80zł

Jakiś czas temu dokupiłem eleveny.Za ile mogę dostać to co mam

Tak sobie to czytam i zastanawiam się skąd my mamy wiedzieć co teraz masz poza elevenami?

Po drugie jestem pewien, że odpowiedź znajdziesz bez problemy przeglądając powiedzmy z 5 ostatnich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poprzednia oferta po zsumowaniu wszystkich kosztów za droga dla mnie.

 

Przeczytałem kilkanaście stron wstecz i było tylko dwa razy pytanie o Start+ za 9,90, ale nie było odpowiedzi. Ktoś wynegocjował ostatnio za tyle? Da radę? Zaoferowali mi Comfort+ za 14,90zł, więc jestem chyba z tych co dostają maksymalne rabaty, ale jak spytałem o Start+ za 9,90 to Pani powiedziała, że ma rabat tylko na Comfort+ a Start+ może mi zaoferować za 20zł (więc standardowo, bez rabatów)

 

Mój sąsiad mówi, że ma za 9,90 Start+ ale już jakiś czas temu przedłużał.

Comfort za 14,90 to jest bardzo dobra cena.Warto się boksować o 5 zł dla pakietu Start+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie mam:

 

Comfort+
EXTRA+
HBO
8 x C+
Multi+

 

Umowa łamana (ok 75 zł / miesiąc), która kończy się pod koniec maja 2016.

 

Przy składaniu rezygnacji, zaproponowali mi w salonie nc+:

 

Superpremium+ z 6 x C+, 3 x HBO, 2 x CINEMAX za 94,99 zł

 

Czekam na lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravmc

 

Widzę, że proponują Ci coś takiego jak i mi. Czy masz jakąś wizję co dokładnie chcesz ugrać ?

 

Interesuje mnie extra z 6c i hbo na caly okres umowy za 59,99 więcej nie dam

ewentualnie extra z 6c za 49,99

Ale to juz raczej nie możliwe bo nikt takiej oferty nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikacja użytkowników uprawnionych do korzystania z Usług, wyłączenie stosunku prawnego

Warunkiem skorzystania z Usług HBO GO jest posiadanie ważnej umowy abonenckiej (zwaną dalej „Umową Abonencką”) zawartej z operatorem upoważnionym do udostępniania Usług HBO GO (zwanym dalej „Operatorem”)......

 

Opłata za usługi

Opłata abonencka uiszczana przez Użytkownika na podstawie Umowy Abonenckiej stanowi całkowite wynagrodzenie za korzystanie z Usług HBO GO. W rezultacie Użytkownik nie jest zobowiązany do uiszczania jakichkolwiek dodatkowych opłat z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie extra z 6c i hbo na caly okres umowy za 59,99 więcej nie dam

ewentualnie extra z 6c za 49,99

Ale to juz raczej nie możliwe bo nikt takiej oferty nie miał.

Nie raczej   a na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca pakiet Superpremium + filmboxy za 99 zł (jeszcze nie wysyłałem wypowiedzenia) wczoraj zadzwonili i zaproponowali Superpremium bez filmboxow za 99 zł. Powiedziałem że Filmboxow nie potrzebuje ale niech w zamian dadzą Eleven skoro wyceniają w podobnej cenie te pakiety. Oczywiście się nie zgodzili to sobie zaczekam. Jeszcze mnie konsul w[beep]ił gadką jak to niby teraz więcej jest bo nc+ go mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...