Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienial ktos ostatnio dekoder przy przedluzaniu umowy?? Mam pace da rady wymienić na ten nowy wifi Premium box? Warto w ogóle??

Też mam Pejsa i proponują mi wymianę na Mediaboxa ale z 5zł miesięcznej dzierżawy więc sobie chyba daruje. Z wifi oczywiście że warto tylko pojawia się pytanie ile skasują od ciebie dzierżawy :>

czy ncplus go to zawsze 100h za free? czy do wyzszych pakietow dostal ktos wiecej?

Tylko 100 godzin więcej za dopłatą bodajże wtedy jest 1000h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym chwalić w tej cenie powinieneś dostać HBO na cały okres umowy

Pięknie przepłaciłeś . 

A kto bogatemu zabroni?

Nie przejmuj się nie jest to zła oferta - standardowa. Więc nie przepłaciłeś.

 

ps. i Kolega nie napisał, że się chwali tylko oznajmił ofertę.

Edytowane przez bigbaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "przepłaciłeś" czy "kto bogatemu zabroni": to może przypomnę, że nie ma stałej fajnej stawki za ten sam "kontent" :wink: . Trzeba wyjść od tego, ile się płaciło dotychczas. Jeśli ktoś popełnił błąd i przepłacił przy ostatniej umowie albo nawet przy takiej sprzed ładnych paru lat (bo był niezorientowany, bo nie miał głowy do tematu bo mu się dziecko rodziło albo po prostu puszczał kasę bez zastanowienia bo takiego miał wtedy stajla) to wtopił i nie wyjdzie już teraz na taką pozycję jak ci, co byli przytomni od zarania dziejów. Teraz nawet mistrzowskie podejście do tematu nie załatwi mu zejścia z abo o 4 czy 5 dych. No way. W aktualnej sytuacji gdy podwyżkę o 10/15 zet przy aneksie można uznać za przyzwoity wynik, dla kogoś takiego zejście z dotychczasowego abo o 2/3 dychy (przy tym samym stanie posiadania) to powód do gratulacji.

No i do znudzenia - co do tych genialnych ofert, które się czasem pojawiają - pisać tu każdy, co chce, może. Luzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli tacy co dostawali Comfort za 14.90 zł ale było ich dość mało.

W piątek telefon (umowa do końca kwietnia), obecnie wszystkie C+, HBO, extra+ za 49,90.

Na pytanie, co oglądam, odpowiedziałem, że C+, ale nie będę płacił o 100% więcej za ten sam pakiet i jedyne, co mnie interesuje, to Comfort+ za 14,90.

Uprzejmie Pan odrzekł, że obecnie nie ma dla mnie takiej oferty, odnotował, że tego oczekuję i się pożegnaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jak myślicie za ile jest szansa wyciągnięcia takiego pakietu:

 

Obecnie posiadam

Pace PVR 500

Comfort+ wraz z programami z extra+

C+ 8x

multiroom z sagemem - 2 karty niezależne

Brak dodatkowych pakietów typu Eleven czy Man Pack czy też HBO.

 

Teraz płacę 84,90zł i przy przedłużeniu na 24 miesiące mam identyczną propozycję.

Chciałbym dorzucić do tego Man Pack oraz HBO GO chociaż. Jak myślicie jest szansa na targi czy raczej nie realne?  :-|

 

Aha zapomniałem dodać, że z wymianą na dekoder Wi-Fi PremiumBox+ warunki te same + 5zł najem dekodera. Umowa do końca czerwca wypowiedzenie jutro wysyłam. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pejo79, dnia 18 Kwie 2016 - 09:33, napisał:snapback.png

Witam, podpisałem

 

Extra C+x8 79,90 , Eleveny za 11,90 i Man pack za 5 . Dla mnie wystarczające

Pięknie przepłaciłeś . 

 

do @ szczelinaa

 

skoro piszesz że przepłacił to wg Ciebie jaka jest nie przepłacona cena, dobra, realna cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpisałem

 

Extra C+x8 79,90 , Eleveny za 11,90 i Man pack za 5 . Dla mnie wystarczające

 

Ile wcześniej płaciłeś?

 

Mi nawet po rozmowie z kierownikiem konsultantka nie potrafiła zaoferować takiej umowy. Płacę 99 za gołe Extra+ 8C   :-|

Edytowane przez Stybi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od jakiegoś czasu zaczęły się telefony, maile i monity że mają dla mnie super ofertę. 

 

Od początku mam Comfort+ na zasadach Extra+ za 79 na 24m-ce, multi 10 zł płatne tylko od drugiego roku.

 

Mam do 30.06.2016.

 

turboBOX PVR 500GB (bez najmu)

Box+

 

2 karty Conax

 

Aktywacja turboBox+, Multiroom Standard, EXTRA+, Akt. MULTIROOM Std SLAVE, Filmbox, HBO, Akt. MULTIROOM Std, VOD+ Seriale+, Premium Sport &Film, Multi+

 

Teraz oferty na poziomie +10 zł więcej a nawet 15zł. Żenada. Już w zeszłym roku się dałem wciągnąć bo już miałem zdawać sprzęt po wypowiedzeniu zdecydowałem się na w/w ofertę. A wcześniej w momencie fuzji N z C+ płaciłem za to 69zł.

 

W tym roku postanowiłem z nimi powalczyć a jak nie to chyba zawitam do CP. Wypowiedzenie pewnie im wyślę tylko pytanie czy na 30 dni wcześniej czy już można i ewetualnie jak skonstrułować wypowiedzenie aby nie zrezygnować przed koncem umowy

Edytowane przez vincents
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...