Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem taką propozycję

 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD

Całość za 79,99zł umowa na 24 miesiące.

Dobrałem sobie  

Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów

Razem za całość do zapłaty 91,89zł umowa

 

Zaraz zatwierdzam i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@lukimann

Jaka umowa konkretnie ? Cena za eleveny już jest niezła

Promocja dotyczy klientów, którzy opłacają Superpremium, Vip, generalnie im więcej płacisz tym większy rabat. Podobno, że sytuacja taka ma dotyczyć pozostałych opcji dodatkowych, za które pobierana jest oplata. Poczekam sobie bo zależy mi jeszcze na manpack-u.

To chyba dobra informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem taką propozycję

 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD

Całość za 79,99zł umowa na 24 miesiące.

Dobrałem sobie  

Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów

Razem za całość do zapłaty 91,89zł umowa

 

Zaraz zatwierdzam i powodzenia w negocjacjach.

6 czy 8 C+ . Ile płaciłeś wcześniej i za jaki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wg mnie bardzo złe podejście...Aż tak ludziom zależy na TV że są skłonni płacić 40-60% więcej za mniej ? Ja nie i dlatego sport będę oglądał w necie albo pubie a dla zasady im nie zapłacę. Ludzie się uginają i nc+ wychodzi na tym lepiej niż wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się męczyłem i nic nie mogłem wywalczyć. Dałem wypowiedzenie.

Wczoraj (ostatni dzień umowy) dzwoniłem pod wszystkie numery, byłem w POA i nic... Nigdy nie zeszli poniżej 89 za Extra+,C+6. Gdy do mnie dzwonili zawsze czekałem aż konsultant pierwszy się rozłączy. Zawsze gadałem ze oglądam TVP2; Nick HD; i C sport 2.

Miałem łamańca ze wszystkim za 72zł

 

I w końcu żona powiedziała że jak będzie piłka nożna to ma być też HBO

A więc:

Extra+, C+6, Cinemaxy, HBO, Eleveny za 102,49 na cały okres umowy

Edytowane przez mak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się męczyłem i nic nie mogłem wywalczyć. Dałem wypowiedzenie.

Wczoraj (ostatni dzień umowy) dzwoniłem pod wszystkie numery, byłem w POA i nic... Nigdy nie zeszli poniżej 89 za Extra+,C+6. Gdy do mnie dzwonili zawsze czekałem aż konsultant pierwszy się rozłączy. Zawsze gadałem ze oglądam TVP2; Nick HD; i C sport 2.

Miałem łamańca ze wszystkim za 72zł

 

I w końcu żona powiedziała że jak będzie piłka nożna to ma być też HBO

A więc:

Extra+, C+6, Cinemaxy, HBO, Eleveny za 102,49 na cały okres umowy

 

Mi się wczoraj umowa skończyła było Extra+ 6xCanal+ (2C+ dorzucili sami) za 49,90zł

 

Proponowali Extra+ 6xC+ za 69,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie, wielu osobom i tak będzie co miesiąc, bo w NC+ umowy kończa sie na koniec miesiąca.

Dzisiaj jeszcze dzwonił pan już nie z DUK+, a z działu rezygnacji i pytał czy jednak może zmiękłem, bo widzi, ze duużo telefonów było do mnie wykonanch w sprawie przedłużenia. Dziwił się czemu nie chce mieć Mercedesa w domu, bo ich C+ to Premium jest. To były jego słowa. Ubawił mnie bardzo. Co ja teraz powiem jak przyjdą znajomi? Gdzie się podział mój Mercedes?  :mrgreen:

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2 telefony z DUK w odstępie 30 min. (coś się ruszyło - wcześniej, od momentu wypowiedzenia w lutym zadzwonili tylko raz i to na moją prośbę)

 

Zaproponowali Extra+, 8xC+, HBO, VOD C+, nc+ go tv, nc+ go za 79,99zł lub Extra+, 6xC+, HBO 0zł 6m (później 25zł) lub 20zł na całą umowę. Oferty odrzucone, czekam na ofertę za 69,99zł z 6xC+ i HBO na całą umowę.

 

Aktualnie mam Extra+, Premium Film, HBO za 59,90zł. Umowa do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

 

Extra+, HBO

przy umowie na 15 miesięcy:

 

1-6 miesiąca 74,90 zł

7-12 miesiąca 84,00 zł

13-15 miesiąca 109,00 zł (ewentualne wył.HBO wtedy kwota 84,00)

 

Oferta pod 1 kwietnia w sam raz. Żarty sobie robią ze stałych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zadzwoniłem do nc z pytaniem o ofertę taką "ostateczną". Mój warunek to zmieszczenie się w 100 zł w ofercie extra-8x C+, 3x HBO i multiroom premium (własny). Stanęło w końcu na cenie 104,99 zł. Uparcie dążyłem do 99,99 -  rozmowa z kierownikiem--- niestety NIE DA SIĘ taniej.

Ofertę odrzuciłem.

Umowa do końca kwietnia.

To była moja ostatnia rozmowa z NC+.

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest dział Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie coś konstruktywnego... do mnie też przed chwilą dzwonili (wczoraj skończona umowa), dziękowali i znalazł się Extra za 44,99... ale powiedziałem że zamówiłem POLSAT :>

C+ to nie wszystko

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zadzwoniłem do nc z pytaniem o ofertę taką "ostateczną". Mój warunek to zmieszczenie się w 100 zł w ofercie extra-8x C+, 3x HBO i multiroom premium (własny). Stanęło w końcu na cenie 104,99 zł. Uparcie dążyłem do 99,99 -  rozmowa z kierownikiem--- niestety NIE DA SIĘ taniej.

Ofertę odrzuciłem.

Umowa do końca kwietnia.

To była moja ostatnia rozmowa z NC+.

Nie wiem skąd macie takie kwoty.Wypowiedzenie mam złożone juz z 1,5 m-ca temu ,umowa do końca kwietnia.Od 1,5 m-ca standartowe oferty.Dzisaj zadzwoniłem i po rozmowie z kierownikiem oferta dla mnie za 79,90zł.Przypominam o najważniejszym.Posiadam 2x Pace z Cameleonami do tego Extra+8xCanal+,3xHBO,NC+Go,jakies tam inne [beep]erele a to na 2 m-ce a to na pół roku.+oczywiście do listopada 7,90 za Eleveny.Wychodzi po 44zł za TV wiec dla mnie oferta jest tylko 10zł droższ od tej którą miałem.Nie wiem skad macie kwoty wyższe o 40 czy tam 50%.Oferta najlepsza na rynku za taką iofertęi taka jakość usług.Bede przedłużał bo nie ma cna co liczyć ze będą pakiety po 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...