Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie po prawie tygodniu wysłania kontaktu otrzymałem telefon. Miła konsultantka bez nacisku kulturalnie mi przestawiła ofertę. Comofrt+ c+6 już za 64.90zł(proponowali mi 59.90zł wcześniej), a Extra+ z 6c+ za 69.90zł. Pani twierdzi, że oferta już nie zmieni się ale jak chcę to mogę poczekać. Także do kwietnia się wstrzymam i po świętach zobaczę co będzie. Spiesz się powoli tak zacząłem się trzymać tej maksymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam:

Comfort+

Multi+

Extar+

Premium sport &film

HBO

Multiroom standard

Eleven

Za to płacę 107,85 PLN.

Wypowiedzenie wysłane umowa do końca marca 2016. Pierwszy kontakt telefoniczny z propozycją przedłużenia umowy za to samo ze stawką 113 PLN na ile nie pytałem bo podziękowałem.

Uważacie że zejście do 99,99PLN jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie po prawie tygodniu wysłania kontaktu otrzymałem telefon. Miła konsultantka bez nacisku kulturalnie mi przestawiła ofertę. Comofrt+ c+6 już za 64.90zł(proponowali mi 59.90zł wcześniej), a Extra+ z 6c+ za 69.90zł. Pani twierdzi, że oferta już nie zmieni się ale jak chcę to mogę poczekać. Także do kwietnia się wstrzymam i po świętach zobaczę co będzie. Spiesz się powoli tak zacząłem się trzymać tej maksymy.

A w jakim celu poprosiłeś o kontakt ? 99% ludzi dostaje te same oferty i liczyłeś, że jak sam poprosisz o ofertę to będzie lepsza ??

Ja choć oglądam sport nałogowo to postanowiłem się postawić i jak nie zejdą z prawie 50% podwyżki dla mnie to się pożegnamy...Tak dla zasady po bodaj 8 latach

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu poprosiłeś o kontakt ? 99% ludzi dostaje te same oferty i liczyłeś, że jak sam poprosisz o ofertę to będzie lepsza ??

Ja choć oglądam sport nałogowo to postanowiłem się postawić i jak nie zejdą z prawie 50% podwyżki dla mnie to się pożegnamy...Tak dla zasady po bodaj 8 latach

Niektórzy wyrwali extra+ z 6c+ za 59.90zł tak jak ja mam obecnie. Także zależy na jakiego konsultanta się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Dzisiejsza oferta:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 5zł 12m 10zł 12m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

W sumie 79,90 / 84,90

Można dostać taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wyrwali extra+ z 6c+ za 59.90zł tak jak ja mam obecnie. Także zależy na jakiego konsultanta się trafi.

Bodaj 2 osoby a kilkadziesiąt albo i wiecej minimum 69,90 więc nie nastawiałbym się na inną cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Mnie dziś zaproponowali znów to samo czyli Superpremium za 109,90 do tego eleven (7,95 bo mam wykupiony potem 15,95).

Tracę Filmboxy i kilka kanałów z Man Pack a płacić mam więcej o 10 zł :)

Chcesz dać się oskubać na 10 zł? Superpremium "chodzi" po 99,9  :wink: .W proponowanej cenie szkoda tych kanałów , które ci zabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Dzisiejsza oferta:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 5zł 12m 10zł 12m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

W sumie 79,90 / 84,90

Można dostać taniej?

Nie można taniej. Nie czytasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych przedłużających dostał jakikolwiek pakiet za 21zł na początek? :?:  Strasznie reklamują taką promocję dla nowych abo. :-|  Pomyśleliby o przedłużających i nie byłoby źle. :crazy:

 

Proponują Extra, 8xC+, MR, ncgo 24 x 79,90

 

Wystarczyło by 3x21zł i 21x79,90 i już jest 24x 72,50 lub nawet 6x21 i 18x79,90= 24x ok. 65zł

 

Ostatnią opcję brałbym od razu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych przedłużających dostał jakikolwiek pakiet za 21zł na początek? :?:  Strasznie reklamują taką promocję dla nowych abo. :-|  Pomyśleliby o przedłużających i nie byłoby źle. :crazy:

 

Proponują Extra, 8xC+, MR, ncgo 24 x 79,90

 

Wystarczyło by 3x21zł i 21x79,90 i już jest 24x 72,50 lub nawet 6x21 i 18x79,90= 24x ok. 65zł

 

Ostatnią opcję brałbym od razu.

 

Pozdrawiam

ja dostałam extra 8canal+ hbo +mr za79,90 na 24 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Dzisiejsza oferta:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 5zł 12m 10zł 12m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

W sumie 79,90 / 84,90

Można dostać taniej?

 

@jackq:

 

Jeśli ta oferta jest prawdziwa i nie jest to pomyłka konsultanta,to za 69,90zł też już można dostać Extra+, 6xCanal+ i HBO na 24 m-ce

Edytowane przez wj78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś zaproponowali znów to samo czyli Superpremium za 109,90 do tego eleven (7,95 bo mam wykupiony potem 15,95).

Tracę Filmboxy i kilka kanałów z Man Pack a płacić mam więcej o 10 zł :)

Ja umowę mam do końca lipca 2016r. Wypowiedzenie już złożone w Centrum nc+. Obecnie mam w cenie 99,90 zł pełną paczkę Canal+, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, FilmBox. DUK w Krakowie zaproponował mi Superpremium z 8xCanal+, HBO, Cinemax za 109,90 zł, zaś w APS nc+ oferują mi Superpremium za 94 zł z 6xCanal+, HBO, Cinemax lub Superpremium z 8xCanal+, HBO, Cinemax za 99,90 zł. Koleś w APS mówił, że często oferty DUK i te w APS nc+ różnią się o 10-20 zł. Także może spróbuj się przejść do APS w celu uzyskania lepszej oferty. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...