Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o swojej ofercie poreklamacyjnej? :wink:

Ważniejszy sposób czy efekt?To też była forma negocjacji tym bardziej że trwała bardzo długo.A efektem jest cena za dany pakiet niższa niż Ty podałeś minimum.@72adam ktoś wspominał nie tak dawno temu o takiej samej cenie za ten pakiet.Nie mam podstaw by nie wierzyć skoro sam mam taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem Extra + 6 Canali Multiroom i 2xPace za 69,90 nie chciało mi się już dłużej słuchać tego tym bardziej, że nikt lepiej nie dostaje ( ofert reklamacyjnych nie liczę bo z pewnością dało by się pojechać z nimi też tak w określonych sytuacjach, że było by gratis na całą umowę ale nie o tym jest ten wątek ).

 

Jako ciekawostka chociaż to chyba już było jest oferta Superpremium z 6Canalami za 94,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, po wielu latach mariażu (najpierw z Canal+, później z Cyfrą i NC+) pożegnałem się z NC+. Chociaż umowę mam jeszcze do końca kwietnia to na pewno jej już nie przedłużę. Skorzystałem z ze SmartDom i zakupiłem dzisiaj CP w opcji Premium za 45 zł i dodatkowo 6 miesięcy gratis - to wychodzi poniżej 35 zł/m-c. Obecnie płacę ok. 80 zł/m-c za NC+ z pakietem Extra+, 8xC+ i 3xHBO. Po kilkunastu telefonach oferta niezmienna 99 zł za SuperPremium, tj wzrost o 25%!!!. Nie mam parcia na sport, a za same canal+ nie będę płacił 65zł/m-c więcej. A dodatkowo tuner evobox - naprawdę mnie mile zaskoczył. 

Dzisiaj w APS CP gościu powiedział mi ciekawą rzecz: w ostatnich dwóch tygodniach ma jakąś plagę przechodzących z NC+ i nie wie z czym to jest związane. Powiedziałem mu, że z twardym stanowiskiem NC+ w negocjacjach. Zaśmiał się i powiedział, no to oby byli twardzi jak najdłużej. Jak tak dalej pójdzie, to C+ będzie miała coraz mniej kasy na prawa do meczy i filmów... no cóż, ale oni chyba wiedzą, co robią.

Pozdrawiam wszystkich, którzy zaglądają na ten temat i liczą na... Życzę wytrwałości w negocjacjach.

Edytowane przez dareksol1
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie,

 

Dawno się tu nie udzielałem w tym dziale :D, lecz cały czas sobie Was obserwuję. Od siebie dodam, że mimo iż moja umowa jeszcze długo trwa, bo do końca kwietnia 2017 - to na dzień dzisiejszy NC+ mnie traci i moje 94zł/ miesięcznie. Jestem gotowy przejść na stałe do Cyfrowego Polsatu i wziąć u nich pakiet premium. Nie akceptuje i nie kupuję tej polityki uprawianej przez NC+ Jeżeli to się nie zmieni ODCHODZĘ. 

 

Panowie tak się Wam przyglądam i ciągle widzę te same oferty Extra Canal+ za 69,90/79,90zł z darmowym czynszem na Pace'sy PVR i Multiroomem - jest jakaś różnica w tej chwili dla abonenta jak ja, który posiada tylko jeden dekoder (nie mam multiroom'u), ani też dekodera w dzierżawie, gdyż zapłaciłem ponad 2 lata temu pełną aktywację - czy można mieć tańszą ofertę, czy to bez różnicy? Bo przeglądam oferty i widzę

 

Superpremium - 99,00zł

Extra 6Canal+    69,90zł

Extra 8Canal+    79,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też mieli propozycje standardowe (krakowski numer) extra 6c+ za 69,9 i 8c+ za 79,9. Poprosilem o telefon później.

 

Muszę się z sąsiadem dogadać i wziąć od niego NC+ go, dorzucę się mu z dychę do abo, a film czy mecz obejrzeć będzie, jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie,

 

Dawno się tu nie udzielałem w tym dziale :D, lecz cały czas sobie Was obserwuję. Od siebie dodam, że mimo iż moja umowa jeszcze długo trwa, bo do końca kwietnia 2017 - to na dzień dzisiejszy NC+ mnie traci i moje 94zł/ miesięcznie. Jestem gotowy przejść na stałe do Cyfrowego Polsatu i wziąć u nich pakiet premium. Nie akceptuje i nie kupuję tej polityki uprawianej przez NC+ Jeżeli to się nie zmieni ODCHODZĘ. 

 

Panowie tak się Wam przyglądam i ciągle widzę te same oferty Extra Canal+ za 69,90/79,90zł z darmowym czynszem na Pace'sy PVR i Multiroomem - jest jakaś różnica w tej chwili dla abonenta jak ja, który posiada tylko jeden dekoder (nie mam multiroom'u), ani też dekodera w dzierżawie, gdyż zapłaciłem ponad 2 lata temu pełną aktywację - czy można mieć tańszą ofertę, czy to bez różnicy? Bo przeglądam oferty i widzę

 

Superpremium - 99,00zł

Extra 6Canal+    69,90zł

Extra 8Canal+    79,90zł

Nie dostaniesz taniej na dzień dzisiejszy.MR po C+ za free podobnie Pace płacą chyba tylko nieliczni.MR N płatny i dekodery również w tym przypadku nie płaca nieliczni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dekoder do multiroom premium własny - mydelniczkę ADB. Dzwonili i dalej jest taka sytuacja jak od lat. Jak masz swój dekoder to bulisz 20 zł.

A dekoder jest już dawno po gwarancji, ma już 6 lat, może się zepsuć itp. NIE INTERESUJE ICH TO. Mam płacić 20 zł miesięcznie.

Tak więc to była moja ostatnia umowa z NC. Chyba, że do końca kwietnia zmądrzeją i dadzą 6xC+, 3xHBO i multiroom premium za 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

...gursonek taniej byś chciał?to nie te czasy...Skoro oferta konkurencji na razie nie robi wrażenia na operatorze to długo się to nie zmieni w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

Dzisiaj, po wielu latach mariażu (najpierw z Canal+, później z Cyfrą i NC+) pożegnałem się z NC+. Chociaż umowę mam jeszcze do końca kwietnia to na pewno jej już nie przedłużę. .......

Witam Wszystkich ponieważ to mój pierwszy wpis.

Użytkownik równoległego forum i abo N, a obecnie NC+, umowa do lipca br. Extra z C+6 + Cinemax, wszystko na 12 m za 69,90,-.

Z ciekawości jak rozwija się sytuacja staram się śledzić oba fora. Jedna rzecz jaką zauważam i wydaje mi się, że powinno to dać mocno do myślenia włodarzom NC+ to odpływ "starych" abonentów, a widać to po datach ich rejestracji na forach. W każdej firmie uznano by to za bardzo niepokojące, tutaj można odnieść wrażenie, że nikt się tym nie przejmuje. Jak się to może skończyć nie trudno się domyśleć pamiętając ich słynną fuzję.

Jeżeli do lipca nic się nie zmieni, to raczej nie będziemy mieli o czym rozmawiać z konsultantem, a już na pewno nie w przypadku wyższego abo i aneksu na 24m przy tak zmieniającym się rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta to:

 

Comfort+

Multi+

EXTRA+
Premium Sport &Film

 

za 59,90 zł do 30.04.2016

 

​Czytając wasze ostatnie posty odnoszę wrażenie, że trzeba chyba faktycznie pożegnać się z nc+. Dałem już w styczniu wypowiedzenie i zobaczymy..

Edytowane przez faza grupowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.Był 1 telefon.Oferta taka jakie są ostatnio promowane przez nc+. Extra+ canal za 69 zł lub samo extra+ za 49 zł.Przejrzałem już ofertę konkurencji i prawdopodobnie też opuszczę nc+.Tak dla zasady,że nie szanują klienta.No chyba,że się coś zmieni przez te 2 miesiące ale tak prawdę mówiąc nie wierze w to.

Dzisiaj drugi telefon ale bez zmian- goły Extra+  za 49 albo Extra+ z canal za 69 zł. Gdybym chciał wymienić 6 letniego turboboxa to jeszcze dodatkowo 5 zł /miesiąc.Nawet byłbym skłonny na przedłużenie comfort+canal ale niestety w tym pakiecie brak CN i Boomeranga a dzieciaki to w domu oglądają.

Edytowane przez 5dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzwonili 3 razy. Za drugim i trzecim razem zeszli do 15 miesięcy(samo Extra+). Za to za 3 razem jak powiedziałem że w CP to samo jest 15 zł taniej(czyli 45 za odpowiednik Extra+z dodatkami) babka w trakcie rozmowy się rozłączyła  :/

Edytowane przez pesymik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali za 100 zł to co mam teraz:

Comfoft+

wszystkie C+

eleven

mr st

mediabox

 

Teraz płacę po 100 zł, ale miałem przez kilka miesięcy bez żadnych opłat. Wychodziło średnio 70 zł jeśli dobrze pamiętam i dodatkowo miałem HBO na pół roku za darmo.

 

Troszkę przydrogo, skoro za 120 można mieć superpremium z HBO i cinemaxem jako nowy klient. Trzyma mnie z nimi tylko piłka nożna (Premier League i La Liga), dlatego warto się zastanowić i poczekać. Może zmiękną, kiedy zobaczą, że klienci masowo przechodzą do konkurecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...