Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko krótką umowę nawet kosztem droższego pakietu.Jest umowa na 12 miesięcy cena 59.90 zł i wybór kiedy kończę starą z ceną 79.90 i zaczynam nową.Choć też chcieli mi wcisnąć opłatę za Wifi Premiumboxa 5 zł miesięcznie ale stwierdziłem że to jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania.Mało tego chciałem by mi dali ewentualną możliwość wymiany na Mediaboxa.Ale nie było takiej możliwości choć i tak bym z tego raczej nie skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem telefon i dostalem 2 oferty

 

1) superpremium (8c+,HBO,Cinemax, 99zl) +mediabox (5zl)+eleveny 7,95=112zl na 24miesiace

 

2) extra+ z 8xc+ 79,9/m+dekoder 5zl/m+ HBO z HBO Go na cala umowe za 20zl/m+eleveny 7,95/m= 112zl

 

Wybralem ta druga oferte gdyz bardziej zalezy mi na HBO Go niz cinemaxach a tylko taka roznica w tej samej cenie, oczywiscie eleven na rok w tej cenie a pozniej mozna wylaczyc itp cala umowa 24m co myslicie o tym?

 

I jeszcze dziwna sprawa bo dostalem potwierdzenie oferty do akceptacji na maila i wszytko sie zgadza poza tym:

 

Extra+ z CANAL+ 79,90 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów, HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł 6 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

 

Czemu tutaj pisza ze HBO i nc+go tv HBO Go z 20zl 6m? to jest w koncu na cala umowe bo tak ustalilismy przez telefon oczywiscie hbo go jest nie tylko w dekoderze ale dalej na laptopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam umowę do końca stycznia, łamaniec ze średnią ~56, 8xC+, 3xHBO, Extra/Comfort+, itd. Wypowiedzenie złożone.

 

Oferty, z którymi do mnie dzwonią z NC+ są uwłaczające - chcą mi dać mniej za więcej (czyli 6xC+ zmiast 8xC+ i bez HBO za 70 zł/mc).

 

Przeczytałem ostatnie 20 stron tego tematu i widzę, że to teraz "norma".

 

Z NC+ jestem w zasadzie tylko dla kanałów C+, głównie sportu. Czy jest realna szansa uzyskać te kanały + jakikolwiek pakiet w zakresie kanałów pozostałych w cenie poniżej 60 zł / mc, czy mam sobie dać spokój i nie tracić czasu / nerwów? Więcej mógłbym płacić tylko jeśli dołożyliby multiroom. Ale to góra 10 zł więcej, bo więcej to dla mnie nie jest warte.

Edytowane przez chlast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czemu tutaj pisza ze HBO i nc+go tv HBO Go z 20zl 6m? to jest w koncu na cala umowe bo tak ustalilismy przez telefon oczywiscie hbo go jest nie tylko w dekoderze ale dalej na laptopie?

Do Twojej opcji nimer jeden dostalem hbo go 6miesiecy za darmo potem 10 z opcja rezygnacji w każdej chwili. A usługa jest na dekoder, tv, urzadzenia mobilne i komputer z limitem 4 urządzeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam umowę do końca stycznia, łamaniec ze średnią ~56, 8xC+, 3xHBO, Extra/Comfort+, itd. Wypowiedzenie złożone.

 

Oferty, z którymi do mnie dzwonią z NC+ są uwłaczające - chcą mi dać mniej za więcej (czyli 6xC+ zmiast 8xC+ i bez HBO za 70 zł/mc).

 

Przeczytałem ostatnie 20 stron tego tematu i widzę, że to teraz "norma".

 

Z NC+ jestem w zasadzie tylko dla kanałów C+, głównie sportu. Czy jest realna szansa uzyskać te kanały + jakikolwiek pakiet w zakresie kanałów pozostałych w cenie poniżej 60 zł / mc, czy mam sobie dać spokój i nie tracić czasu / nerwów? Więcej mógłbym płacić tylko jeśli dołożyliby multiroom. Ale to góra 10 zł więcej, bo więcej to dla mnie nie jest warte.

Niestety takie są realia.

Ja z identycznym pakietem jak Twój słyszę propozycję na utrzymanie w/w cenę 99,99 !!..

Pytam w imię czego za to samo płacić co miesiąc 40 pln więcej?

- to mi Pani z DUK powiedziała że "gdzie indziej jest jeszcze drożej a to dobra cena bo nowy ma to samo za 129".. KPINA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oferta zależy od statusa Abonenta i jego wpłat abonamentowych a być kolega @czerstwy ma jakies znajomości z nc+ i stąd taka oferta. Nie znamy szczegółów

Jasne mam znajomości i dlatego z przedłużeniem poprzedniej umowy tak się męczyłem :lol2:

 

Max co możesz ugrać to 69,90 za Extra+ 6 c+Za mniej nie ma żadnych szans

A widzisz to http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/14eca6d3b7723962 myślisz że dla mnie specjalnie stworzyli ta ofertę?Jeszcze dodatkowo z Szczegółowymi warunkami świadczenia pakietu z dnia 11-05-2015?Ile osób pochwaliło się taką ofertą od tamtego czasu?Mam wrażenie że żadna a jednak te warunki są czyli ktoś tam taką ofertę pewnie dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam i nie wiem w końcu jak to jest.. niby każdy piszę "oferta z dziś" extra+8c 79zł .. a ja dziś dzwoniłem z e 5 razy zawsze inny konsultant i dla mnie najtaniej było 89zł extra 6c+ 15 miesięcy i NIE BYŁO W TEJ CHWILI ŻADNEJ INNEJ OFERTY , chyba żę comfort za 69 zł .... twardzi są ciężko coś ugrać ;/ mówię że mogę zgodzić się nawet teraz ale extra 8c+ za 79zł .. ni ch.....a nie chcieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi poprawili to hbo z hbo go na cala umowe za 20zl ponoc od jutra eleveny juz bez promocji wiec jesli to prawda to spoko ze dzis przedluzylem ale cena duzo wyzsa niz mialem teraz za 8c+ extra+ hbo z hbo go c+vod i eleveny oraz mediaboxa bede placil przez 12m 112zl pozniej albo wylacze eleven, albo bedzie nowa promocja albo 7,95 wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo?Bez przesady tyle bym dał za Comfort z 6C+ tylko brak w tej opcji kanału z UFC. Ceną ceną mnie najbardziej zadowoliła długość umowy.I do tego miałem możliwość skrócenia starej umowy aż o 4 miesiące.

 

Drogo w porównaniu do tego co miałem.

 

To tak jakby operator telefonii mi zaproponował przy przedłużaniu umowy Nokię 3310 i rozmowy po 50 gr zł za minutę zamiast po 20 gr i 1 GB internetu zamiast 10 GB, w tej samej cenie co mialem do tej pory.

 

Albo operator internetu łącze gorsze niż miałem w tej samej cenie. 

 

To się NIE ZDARZA. Więc nie wiem czemu mam to akceptować przy telewizji, która jest mocno w odwrocie i za 10-20 lat poza PPV (które będzie dostępne równolegle w necie) będzie pomijalnym medium.

 

Na szczęście mamy konkurencję, a kanały C+ są też w kablówkach, w niektórych wcale niedrogo. Bo poza kanałami+ NC+ nie oferuje NIC więcej niż inni operatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ponoc od jutra eleveny juz bez promocji wiec jesli to prawda to spoko ze dzis przedluzylem ale cena duzo wyzsa niz mialem teraz za 8c+ extra+ hbo z hbo go c+vod i eleveny oraz mediaboxa bede placil przez 12m 112zl pozniej albo wylacze eleven, albo bedzie nowa promocja albo 7,95 wiecej

Promocja będzie bo kto im zapłaci 15 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale czytajac komenty widze ze od dluzszego czasu oferty ciagle te same i majac w perspektywie podpisanie umowy koncem lutego (koniec umowy 28 luty) wolalem juz dzis sie zgodzic na nowa oferte bo i tak chcialem zostac (jestem za granica nie mam czasu na zwroty sprzetu itp a zalezy mi na c+, HBO i przedewszytkim nsport(zuzel) )  wolalem przedluzyc teraz z pewnoscia 12m za 7,95 za eleveny niz pozniej kombinowac z wlaczaniem i wylaczanem co chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie idż do kablówki tam zapewne dostaniesz  ofertę z paczką 6C+ poniżej 59.90 zł.Bo moja oferta podobno jest też za droga :lol2: Nie znam ofert kablówek ale myślę że 6C+ to minimum ok.30-40 zł nawet w mega promocji.A gdzie pakiet i odpowiednik np.Extra?

 

Nigdzie nie muszę iść, bo już jestem. Opłacam kablówkę, bo w NC+ nie ma Polsatów Sport i paru innych istotnych dla mnie kanałów i wszystkie Filmboksy gratis (których i tak nie oglądam). Kablówka ma paczkę C+ za 49 złotych. Za kolejne 10 mam drugi dekoder/multiroom. Wolę NC+, bo lubię alternatywę: jak kablówka siada to mam satelitę, jak jest mega śnieżyca to mam kablówkę. Zatem aby nie dokładać do interesu mogę dać max 59 zł. Nie chcą moich 59 zł to będą mieć moje 0 zł. Proste jak budowa cepa :).

 

Jak ktoś mieszka zagranicą to nie ma wyjścia, z drugiej strony dla takiego kogoś 60 zł to ile, 13 euro? 10 funtów? Pół godziny pracy? :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...