Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny kontakt z DUK

Umowa przedłużona, ostatecznie z bólami zdecydowałem się na Extra+ 6xC+ za 69,90 (24 miesiące). Do tego opcje dodatkowe Filmbox 6 miesięcy gratis, Cinemax, Adventure, History, H2, do 2 miesięcy gratis. nbox rekorder bez opłat.

 

Nic więcej raczej nie da się wyciągnąć, a koniec umowy 31 stycznia, wiec również zaliczam się do grona ludzi którzy jednak płacą więcej za mniej w myśl nowej definicji drożyzny.

Jeżeli za 2 lata nic się nie zmieni żegnam definitywnie nc+, bo jak widać platforma obiera kierunek byłej cyfry+.

 

Obecnie był tzw. Łamaniec 5x0 i 10x79,90 (Comfort+, Extra+, Multi, 8xC+ VOD, 3xHBO).

 

Za 2 lata tez przedłużysz... :-)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ofertę: Comfort+, Extra+, MR (dwa dekodery), 8xC+ 3xHBO, Cinemax, Eleven za 107, 85 zł. Brać, czy czekać?

Otrzymałeś standardową ofertę jaka pojawia się już od dłużeszgo czasu tzn. pakiet superpremium za 99,90 plus eleveny za 7,95 więc na dzień dzisiejszy na nic lepszego nie licz a to czy brać to już sam musisz zdecydować czy oferta pakietowa i cenowa tobie odpowiada. Zresztą jeśli ci nie śpieszno to zawsze możesz ich przetrzymać i umowę przedłużyć ostatniego dnia umowy licząc że zaoferują coś lepszego ale z własnego doświadczenia wiem ze i tak nic to nie dało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy HBO też Ci proponowali do tego?

Jeśli tak to za ile bo mam identyczny pakiet w łamańcu jak Ty a załeży mi na tych kanałach..

Oczywiście mogłem dobrać do tego HBO w wariancie 6x0zl i 6x25zl lub

Wybrać pakiet superpremium 6xC+ i HBO za 95zl plus wymienione wczesniej grarisy.

 

Wiadomo bardziej opłaci się dobrać w wariancie promocyjnym ale pytanie czy ta promocja będzie za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Czy istnieje jeszcze mozliwosc wykupienia pakietu Entry (samego) w cenie 4,99zl lub standardowej 9,99zl ?

 

Ostatnio w czerwcu taki mi proponowali ale wziąłem Start za 9,90 przy innej umówie

 

A teraz babka mi daje Start za 19,99 (schodzę z Extra 8C+) czy jest szansa wyrwania Entry za 5 lub 5 lub start za 10?

 

Z gory dzieki za pomoc

 

Pozdrawiam :)

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20pakietów/11-05-2015/nowe/szczegolowe-warunki-swiadczenia-pakietu-pakiet-entry-11,-d-,05,-d-,2015.pdf

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na lepsze oferty w przyszłości, na rynku praktycznie jest duopol, natomiast koszty zakupu kontentu ciągle rosną.

Lepiej podpisać umowę na dłuższy okres niż póżniej znów się targować w celu uzyskania w najlepszych przypadku podobnej oferty.cam

 

Wifibox = cayman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to żadna okrągła rocznica, także raczej nie będzie żadnej super oferty, natomiast na święta wielkanocne najczęściej są gorsze oferty niż na Boże Narodzenie.

Jeśli nie nc+ to pozostaje cp, tyle że tam nie ma kanałów z plusem. Natomiast w kablówkach (o ile masz dostęp) stawki za Canal+ są często astronomiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Czy istnieje jeszcze mozliwosc wykupienia pakietu Entry (samego) w cenie 4,99zl lub standardowej 9,99zl ?

 

Ostatnio w czerwcu taki mi proponowali ale wziąłem Start za 9,90 przy innej umówie

 

A teraz babka mi daje Start za 19,99 (schodzę z Extra 8C+) czy jest szansa wyrwania Entry za 5 lub 5 lub start za 10?

 

Z gory dzieki za pomoc

 

Pozdrawiam :)

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20pakietów/11-05-2015/nowe/szczegolowe-warunki-swiadczenia-pakietu-pakiet-entry-11,-d-,05,-d-,2015.pdf

 

Co jest w pakiecie entry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus z Was oferowano dzisiaj lub wczoraj ofetre Extra+ i 6C+ za 69,90?

 

Caly czas, od momentu kiedy otrzymali ode mnie wypowiedzenie przedstawiali mi taka oferte, ale krecilem nosem, az dzisiaj w koncu chcialem juz przedluzyc, a w DUK powiedziano mi, ze tej ofert juz dla mnie nie ma... :)

Edytowane przez Płatek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus z Was oferowano dzisiaj lub wczoraj ofetre Extra+ i 6C+ za 69,90?

 

Caly czas, od momentu kiedy otrzymali ode mnie wypowiedzenie przedstawiali mi taka oferte, ale krecilem nosem, az dzisiaj w koncu chcialem juz przedluzyc, a w DUK powiedziano mi, ze tej ofert juz dla mnie nie ma... :)

Ja dziś jestem umówiony z konsultantem i mam dostać ten pakiet nawet taniej.Nie chcę na razie podawać szczegółów bo różnie to z wiarygodnością konsultantów bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...