Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 dni.

Ale możesz i wcześniej wysłać wypowiedzenie. Udajesz się do punktu i tam posiadają gotowe.

Mam pytanie odnośnie wcześniejszego wypowiedzenia w Punkcie? Standardowo w Regulaminie jest 30 dni, a napisałeś że w Punkcie można złożyć wcześniej?.

Mi kończy się umowa na koniec Lutego 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, bo zaznaczysz,że z dniem końca umowy. Idź najlepiej do APS, a oni zrobią wszystko za Ciebie. Zaraz przybędzie kilka stron o wypowiedzeniu, bo ciężko przeczytać na ten temat, gdzie jest wszystko ładnie i przejrzyście wyjaśnione i opisane.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon propozycja 8C+ HBO 6m 79.90 lub Superpremium 6C+ za 94 zł

 

Obecnie mam Extra+ 8C+ i HBO. Umówiłem się na telefon na jutro ale dzisiaj dzwoni kto inny żeby mnie poinformować o zdaniu sprzęty i zaczyna jednak o umowie. Nadal jednak bez zmian to samo proponują nie ma też opcji

EXTRA + z 6C+ za 69.90 która bym chciał bo tych seriali i podszywanego discovery nikt przecież nie chce

 

Konsultacja z przełożonym i nie było nic lepszego umowa do końca miesiąca poprosiłem o telefon jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon propozycja 8C+ HBO 6m 79.90 lub Superpremium 6C+ za 94 zł

 

Obecnie mam Extra+ 8C+ i HBO. Umówiłem się na telefon na jutro ale dzisiaj dzwoni kto inny żeby mnie poinformować o zdaniu sprzęty i zaczyna jednak o umowie. Nadal jednak bez zmian to samo proponują nie ma też opcji

EXTRA + z 6C+ za 69.90 która bym chciał bo tych seriali i podszywanego discovery nikt przecież nie chce

 

Konsultacja z przełożonym i nie było nic lepszego umowa do końca miesiąca poprosiłem o telefon jutro

 

 

czyli bulisz 59.90 a masz bulic 79,90 bez HBO na cala umowe :(

Edytowane przez bolosr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wcześniejszego wypowiedzenia w Punkcie? Standardowo w Regulaminie jest 30 dni, a napisałeś że w Punkcie można złożyć wcześniej?.

Mi kończy się umowa na koniec Lutego 2016.

Staram się nie zabierać zbędnego czasu forumowiczom, ale czasami pytania są tak idiotyczne, że aż za nóż łapie. Wypowiedzenie można złożyć nawet w dniu zwarcia umowy. Kropka. Czytajcie to forum przed zadaniem pytania a i regulamin przydałoby się przeczytać - to ten drobny druczek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady ;]

Co to za pytanie ? Sam powinieneś przekalkulować czy warto wg Ciebie... Tańsze oferty raczej nie wrócą, a to co Ci zaproponowali to i tak jedna z lepszych ofert

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta z przed chwili:

Extra+

6 x canal+

multirum

2 dekodery

HBO na 6 m-cy gratis

za 69.90

eleveny na 12 m-cy za 7.50   

adventure, H1 i H2 do końca grudnia gratis

razem 77,85

tak jak wyżej napisałem umowa do końca listopada co robić??

powiem tak, ja sobie mogę pomarzyć o takiej ofercie, bierz chłopie póki jest o ile to nie ściema

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta z przed chwili:

Extra+

6 x canal+

multirum

2 dekodery

HBO na 6 m-cy gratis

za 69.90

eleveny na 12 m-cy za 7.50   

adventure, H1 i H2 do końca grudnia gratis

razem 77,85

tak jak wyżej napisałem umowa do końca listopada co robić??

 Jak Ciebie stać i chcesz mieć dalej nc+  to bierz. Decyzja należy do Ciebie.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...