Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy telefon z ofertą. Umowa do czerwca. Obecnie mam goły U+ za 54zł.

 

Bez wypowiedzenia, dostałem taką ofertę:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Czyli za całość wychodzi 79,90zł, na 24m. Oferta wg mnie (po przemyśleniu na spokojnie po rozmowie) jest troszke kuriozalna :woot: , i do max piątku leci wypowiedzenie... :curious: Jest szansa aby coś lepszego ugrać po wypowiedzeniu, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardziej zorientowani w cenach i programach. Doradźcie proszę czy oferta jest godna pochylenia się nad nią. Chciałbym w tej cenie jeszcze: nc+GO TV podstawowy za 0zł, HBO GO, Adventure,Sundance, H2. Myślicie że jest do wydarcia?

 

Przy okazji zapytam jeszcze Was chciałbym wymienić turboBoxa na mediaBoxa. Ta ta opcja jest za free i bez żadnych opłat miesięcznych za dekoder nie liczą oczywiście opłat za MR Premium, który chcę wziąć jak pisałem poniżej?

Proszę o info bo chciałbym podpisać umowę w tym tygodniu.

Dzięki

 

Witam,

 

Umowa do końca marca. Wypowiedzenie wysłane w styczniu.

Do tej pory: Universe+,Filmbox, MR, VOD+ za 84,89zł

Dziś dostałem propozycję przedłużenia umowy: Comfort+,Multi+,Extra+,6xC, HBO, History HD, Canal+VOD, w łamańcu na 15 miesięcy za średnią cenę 53,27zł.

Zabrali FIlmboxa w zamian z HBO na cały okres, w przeciwnym wypadku HBO tylko na 5 miesięcy z 0zł,

Chcę zmienić MR standard na premium. Propozycja od nich to 6m/0zł, 9m/20zł.

Mam tylko iść punktu i wymienić dodatkowy dekoder na WiFi Boxa bo podobno ten nie może być przy MR Premium (mam taki sam z wyglądu jak turboBox tylko biały)

 

Co myślicie o całej propozycji coś mogę jeszcze dobrać w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale była już nie jedna osoba która obniżyła cenę i dostała jeszcze dodatkowe opcje.Miałem na myśli Comfort+Multi+Extra+6C+.A skoro inni dostają w tej cenie i HBO to dlaczego jemu ma się nie udać.Przy odrobinie szczęścia i przy dobrych negocjacjach jest jak najbardziej do ugrania.A jak będzie czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon z ofertą. Umowa do czerwca. Obecnie mam goły U+ za 54zł.

 

Bez wypowiedzenia, dostałem taką ofertę:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Czyli za całość wychodzi 79,90zł, na 24m. Oferta wg mnie (po przemyśleniu na spokojnie po rozmowie) jest troszke kuriozalna :woot: , i do max piątku leci wypowiedzenie... :curious: Jest szansa aby coś lepszego ugrać po wypowiedzeniu, jak myślicie?

 

Zawsze jest szansa na ugranie - zerknij na mój podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

aktualnie mam

Unverse+

Canal+ Platinum

HBO

Cinemax

 

Płacę 64,50 zł

Wypowiedzenie złożone, umowa do 31.03.2015

Pytanie czy jest szansa utrzymać tą kwotę plus ewentualnie coś dorzucić np. multiroom lub seriale+

A najchętniej wymieniłbym dekoder jeszcze bo są z nim problemy (mediabox+)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie drugi telefon. Tym razem już po wypowiedzeniu zarejestrowanym w systemie.

 

Za to co mam w sygnaturce chcą 94,90. Przed wypowiedzeniem na 24 miesiące. Teraz 15. Nie mogę się pozbierać ze zdumienia :)

 

A na ulotce Vectry za 80zł można mieć przyzwoity pakiet z 100Mbit internetem. Nawet dokupując Canal+, wyjdzie 120zł. Może i oferta inna ale jak mam płacić stówę za TV i 50zł za internet to nijak się to opłaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 10ZŁ/15M

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

HBO GO HB ITI

CINEMAX

EXTRA+

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

VOD+ PRAPREMIERY.TVP

VOD+ SERIALE+

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

MULTIROOM STANDARD

ADVENTURE TV HD

CANAL+ VOD

HISTORY HD

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R

H2

NETVOD+ CANAL+ PLATINUM

NETVOD+ MULTI+

To wszystko mam za 157 zloty przy umowie na rok . Czy uda się trochę obniżyć abonament?Umowa kończy się w czerwcu i już zaczynają dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...