Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam grubo 26 stron juz i z tego co widze nikt nie schodzi ponizej 44.90zl ale wiekszosc ma albo multiroom dodadkowo albo paczke C+. Takiej opcji jak ja nie znalazlem no chyba ze gdzies przeoczylem ;)

To skoro takiej opcji nie ma to dziwne żeby ktoś odpowiedział na Twoje posty.Jak widzisz są dużo bogatsze oferty nawet już za 44.90zł więc Twoja jest bardzo realna do ugrania ale bez wymiany dekodera bo za to +5 zł miesięcznie. Doczekałem się i ja na telefon od DUK.Oferta Comfort+Multi+Extra+6C+HBO za 59.90 czyli to samo co posiadam obecnie za tą samą cenę.Podziękowałem i powiedziałem że nie jestem zainteresowany.Konsultant pytał dlaczego przecież taka dobra oferta i czy dostałem gdzieś lepszą.Powiedziałem że np.od was na początku grudnia za średnią 53.26 zł udawał zdziwionego i pytał czy z HBO i dlaczego się nie zgodziłem na tą ofertę.Powiedziałem że nie było możliwości podmiany dekodera na Mediaboxa.Stwierdził że teraz może mi zaoferować Mediaboxa jak się zgodzę na przedłużenie umowy.Na to ja że to było ponad miesiąc temu i teraz to chcę Wifi Premiumboxa.Konsultant chyba stwierdził że nic nie ugra i szybko zakończył rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Razem 59,90 zł, umowa na 24m. Do tej pory płaciłem 99 zł bez GO, więc jestem zadowolony.

Konsul bardzo rozgarnięty, mail z ofertą bez żadnych pomyłek przyszedł po 2 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umową do końca Lipca 2015 r.

 

Obecnie płacę 192,98 ZŁ/MIES.

 

AKTUALNA OFERTA : PAKIET ALL INCLUSIVE+ OPCJE DODATKOWE : H2, ADVENTURE HD OPCJE SPRZĘTOWE : MEDIABOX+ ( WYNAJEM) ADB 5800S (MULTIROOM STANDARD) X 1

 

MÓJ CEL TO : PAKIET COMFORT+ OPCJE DODATKOWE : MULTI+,EXTRA+,HISTORY HD,H2 HD,ADVENTURE HD OPCJE DODATKOWE PREMIUM : 6 X CANAL+, 3 X HBO,2 X CINEMAX OPCJE VOD : PRAPREMIERY TVP.PL

 

OPCJE SPRZĘTOWE : MEDIABOX+ (WYNAJEM) MULTIROOM STANDARD X1 KWOTA MAKSYMALNA DO PŁACENIA MIESIĘCZNIE : 100 PLN UMOWA 24 MIES

 

JAKIE MAM NA TO SZANSE Z WYPOWIEDZENIEM

 

PS:. O co chodzi z tymi linkami aktywacyjnymi ?

 

 

Pozdrawiam i Szczęśliwego nowego roku :)

 

Ponawiam pytanie bardzo proszę o odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Razem 59,90 zł, umowa na 24m. Do tej pory płaciłem 99 zł bez GO, więc jestem zadowolony.

Konsul bardzo rozgarnięty, mail z ofertą bez żadnych pomyłek przyszedł po 2 minutach.

 

Do kiedy miałeś umowę? Zadzwonili czy sam dzwoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dzisiaj do mnie z DUK Kraków, ale nie mogłem rozmawiać, więc oddzwoniłem.

Umowę mam do końca stycznia, wypowiedzenie złożone jeszcze w listopadzie. Aktualnie czyste Universe+ z łamańca 49zł/59zł.

Zaproponowali, a raczej wyciągnąłem tyle:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

nc+ go konto podstawowe

za kwotę 49,90zł na 15 miesięcy

i do tego Multiroom standard (6msc - 0 zł, później 10zł/msc) + jednorazowa opłata aktywacyjna 49,9zł za Wifi Boxa.

 

Zastanawiam się czy brać taką ofertę czy próbować jeszcze powalczyć o jakieś kanały C+. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie właśnie z ofertą z numeru krakowskiego.

Umowa do końca stycznia (wypowiedziana).

 

Aktualnie Pakiet Comfort Extra.

I proponują ten sam pakiet za 39,99 zł plus 5 zł za wymianę na Turboboxa - dekodera wifi wg osoy która do mnie dzwoniła nie ma w ofercie :/

 

Jak myślicie, da się jeszcze jakoś temat ugryźć żeby:

- obniżyć abonament

- wyciągnąć dekoder wifibox

 

Ewentualnie wycisnąć dodatkowe usługi bez zmiany wysokości abo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dzisiaj do mnie z DUK Kraków, ale nie mogłem rozmawiać, więc oddzwoniłem.

Umowę mam do końca stycznia, wypowiedzenie złożone jeszcze w listopadzie. Aktualnie czyste Universe+ z łamańca 49zł/59zł.

Zaproponowali, a raczej wyciągnąłem tyle:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

nc+ go konto podstawowe

za kwotę 49,90zł na 15 miesięcy

i do tego Multiroom standard (6msc - 0 zł, później 10zł/msc) + jednorazowa opłata aktywacyjna 49,9zł za Wifi Boxa.

 

Zastanawiam się czy brać taką ofertę czy próbować jeszcze powalczyć o jakieś kanały C+. Co myślicie?

 

w ten cenie wszystkich C+ możesz nie dostać, ale podniesiesz o dyszkę i już się otwieraja nowe możliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca grudnia 2014:

Canal+ Platinium, HBO, Cinemax, History HD, najem dekodera Pace PVR - 100,90 zł.

 

Od 1 stycznia 2015 po 2 telefonach ( wcześniejsze wypowiedzenie ):

Comfort+, HBO, Premium Film, Premium Sport, Extra+, Multi+, History HD, Canal+VOD najem dekodera Pace PVR umowa 15 miesięcy - 59,90.

 

Jestem zadowolony! Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po roku :)

 

Dwa dni temu Pani Konsul przypomniała mi na szczęście o upływającym terminie umowy (do końca lutego, a byłem przekonany że do końca marca), składając kuszącą ofertę

- mam C+Gold + Premiere /czyli 6C/, 3xHBO, netVOD+, Multiroom Std i Pace za 79, a zaproponowała mi to samo bez HBO z wymianą na dekoder HD (!) za jedyne 84,90 :).

W związku z tym pospiesznie udałem się do punktu złożyć wypowiedzenie i natknąłem się na promocyjną ulotkę świąteczną, w której jedna rzecz mnie zastanowiła: "canalplussport.pl - serwis bezpłatny do końca stycznia 2015".

Teraz pytanie do Szanownych Forumowiczów: jak zagwarantowac sobie bezpłatny odbiór meczów z powyższej strony przy przedłużaniu umowy (czy wystarczy nc+go TV/netVOD+ oraz dostęp do pakietu sportowego)?

Z góry przepraszam jeśli odpowiedź na to pytanie już padła.

 

Pozdrawiam

mmkk

 

PS. Moim celem jest 59,90 za to co mam do tej pory - to chyba rozsądne oczekiwanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto niedawno przedłużał umowę dostał drogą mailową link aktywacyjny do wynegocjowanej umowy przedłużającej?

 

Konsul, który dzisiaj zajmował się przedłużeniem mojej umowy powiedział, że problem linków nie został do końca rozwiązany. Jest lepiej, ale czasem problemy nadal występują, a głównie zależy to od tego, gdzie ma się pocztę. Dodał, że kiepsko jest jeszcze z pocztą WP, ja mam o2 i oferta po kilku minutach była u mnie, a po 3 godzinach w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca grudnia 2014:

Canal+ Platinium, HBO, Cinemax, History HD, najem dekodera Pace PVR - 100,90 zł.

...

Comfort+, HBO, Premium Film, Premium Sport, Extra+, Multi+, History HD, Canal+VOD najem dekodera Pace PVR umowa 15 miesięcy - 59,90.

 

Jestem zadowolony! Co wy na to?

Niektórzy by powiedzieli, że to nie możliwe. Obniżyć cenę o 40 złotych !?! To przecież skandal.

A tak na poważnie to gratulację. Niezły zjazd z wysokiego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, tylko trzeba trochę szczęścia i trafienia na odpowiedniego konsultanta, ja zjechałem przy migracji ze 119zł na 59zł bez HBO ale po roku dostałem je gratis przy kolejnych negocjacjach. Teraz do swojego pakietu będę chciał dostać HBO GO i być może powalczę o HHD, H2 i Adventure HD, w przeciągu najbliższych tyg. powinno się wyjaśnić jak mi poszło bo umowę mam do końca lutego a wypowiedzenie leży u nich już pół roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...