Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie do tych którzy wynegocjowali net+vod lub c+vod. Czy jeśli macie net+vod to macie wszystkie te aplikacje za darmo? http://ncplus.pl/co-ogladac/wypozyczaln ... etvod-plus HBO Go, HBO OD, Kino Świat i fikołki jak hustler vod? Te które są płatne przy opcji podstawowej? I tak samo czy w opcji c+vod wszystko jest za darmo łącznie z premierami? Bo obecnie jak dam na pilocie B to w opcji c+vod mam filmy za darmo, ale jak wchodzę w premiery to za każdy film muszę dać 9.90. Jak się dostaje w promocji to premiery też są za darmo?

HBO GO jest płatne osobno, chyba ze masz pakiet all, tak samo jest z wieloma tymi dodatkami tylko pakiet all daje Ci dostęp do wszystkiego oprocz Da Vinci za free, za filmy z wypozyczalni płacisz, kto Ci powiedział, że to dostaniesz w abonamencie?

Masz konto podstawowe a ono niewiele zawiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem teraz w starszych wątkach że nawet po wypowiedzeniu umowy nie zejdą na niższe pakiety? Tzn. jeśli mam teraz allinclusive to czy po wypowiedzeniu umowy mogę wynegocjować niższy pakiet czyli np. Superpremium?

Bez problemu mozesz zejsc na niższy inny pakiet, na poczatku wpierają, że nie ale to jakbys zawieral nowa umowe, bo stara wypowiedziales. Wiele osob zeszlo na nizsze abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy to co poniżej jest mozliwe:

"Teraz mam Universe za 49zł. Chciałem Comfort+ Extra+ 6xC+ VOD C+...zaoferowali łamańca 5x0zł + 10x79zł, ale ja się uparłem na umowę ze stałą kwotą"

serdnia 53 zł czyli dopłata do 6xC+ 4 zł bo jakoś nie za bardzo słyszałem o promocjach dla podwyższajacych ofertę , przy kontynuacji tak, ale dla nie posiadających wcześniej C+ to zawsze bya spora dopłata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 września po rozmowie z konsulem zgoda na 59 zł w opłacie stałej za

Comfort+, Extra+, Multi + , 6xC+, HB0 5 m-cy 0 zł aktywacja turboboxa ,

nie wiem co to jest, mieli coś w.nocy zrobić. aha jeszcze jakieś HB ITI

Dziś dwie koperty biała i powiedzmy niebieska, obie datowane na 15 września, wysłano 18-tego,

Obie umowy podpisane przez tego samego pana, w środku pełno makulatury

i teraz najważniejsze :

umowa biała

4 m-ce 0 zł / 11 m-ce 79,9 zł co daje średnią cenę 58,60 zł

umowa niebieska

5 m-cy 0 zł / 10 m-cy 79,9 zł co daje średnią cenę 53,27 zł

 

w ICA żadnej informacji ...

będę płacił po niebiesku. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wkrótce konczy mi się umowa. Obecnie posiadam pakiet Universe + Plat OP +HBO, Cinemaxy i Filmboxy i płace za to 124 zł wiem że to dużo dlatego prosiłbym o podpowiedź ile mógłbym zbić za to samo lub ewentualnie za tą samą cenę dostać dodatkowo. Druga sprawa to dekoder. Od początku przygody mam Philipsa PRV 250 i czy jest jakakolwiek możliwośc wymiany na nowy przy przedłużeniu umowy bo dla mnie płacącego grubo ponad sto złotych od 6 lat to jest masakra. Ostatnio mi odmówiono że tylko dla nowych nowy dekoder. A ten Philips obecnie to jakiś zart, wciąż sie wiesza wolny jak zółw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może też dostał dwie przesyłki z umową nc + jednego dnia ?

przypomnę,

umowa w kopercie białej

4 m-ce 0 zł / 11 m-ce 79,9 zł co daje średnią cenę 58,60 zł

umowa w kopercie niebieskiej

5 m-cy 0 zł / 10 m-cy 79,9 zł co daje średnią cenę 53,27 zł

- mam tylko jeden dekoder, .... więc ?

I tak dużo zeszłem Gould 79 zł /m-c.

Ktoś też dostał jednego dnia dwie różne umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Brać, pod warunkiem, że ostatnia pozycja będzie na całą umowę.

Możesz jaśniej bo nie trybie po pracy jestem i tak sobie zadzwoniłem do nc+ bo nikt do mnie nie dzwonił jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przeczytałem 5 ostatnich stron tego wątku i konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Mam umowę na pakiet All inclusive + mutliroom która kończy się 31.10.2014, do tej pory płaciłem 209 zł/m-c z multi lub 179zł/m-c bez multi, dziś po telefonie do nc+ dostałem super promocyjną ofertę czyli 259zł/m-c !!! Jestem zdruzgotany, taka drastyczna podwyżka? Proszę, podpowiedzcie co teraz zrobić? Chciałbym płacić najwyżej tyle ile płaciłem, jest to realne? Z tego co czytam to najpierw wypowiedzenie? Zostało lekko ponad miesiąc do końca umowy, zdążę jeszcze czy to trzymiesięczny okres wypowiedzenia jest? Jest szansa że w DUK-u za to co teraz mam zapłacę tyle samo? A jeśli nie to ile?

 

Składaj wypowiedzenie i dostaniesz dużo taniej. Możesz też podpisać nową umowę dużo taniej. Nie wierzę że korzystanie z tych wszystkich wodotrysków było warte 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dla wyjaśnienia, bo w poniedziałkowym poście podałem zaniżoną średnią. :/

No więc tak. Do tej pory Universe+, 6xC+, 3xHBO, Pace PVR za 59. Umowa do końca września z wypowiedzeniem.

A od dziś to co w stopce. Już formalnie - bo dostałem potwierdzenie przedłużenia na maila.

Płacę 10,90 więcej ale mam MR, 2 nowe dekodery i History HD.

Ja w każdym razie jestem zadowolony. :smile:

Sorry za wcześniejszą pomyłkę... Powodzenia dla wszystkich negocjujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem na e-mail potwierdzenie warunków na jakich przedłużyłem umowę

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż zgodnie z zapisami systemowymi 22 września 2014 roku skorzystał Pan z przedłużenia Umowy na 15 miesięczny czas oznaczony.

 

W ramach oferty promocyjnej otrzymał Pan:

 

- pakiet Comfort+ bezpłatnie przez 5 pierwszych miesięcy oraz w promocyjnej cenie 29,90 zł przez 10 kolejnych miesięcy,

- opcję MULTI bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcję Premium Sport & Film bezpłatnie przez 5 pierwszych miesięcy oraz w promocyjnej cenie 40 zł przez 10 kolejnych miesięcy,

- kolekcję Canal+ VOD bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcję Extra+ bezpłatnie przez 5 pierwszych miesięcy oraz w promocyjnej cenie 10 zł przez 10 kolejnych miesięcy.

 

Więc udało się zejść o 46 zł.Z 99 zł na średnią 53 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiem, że odpowiedzi na moje pytania pewnie wielokrotnie się już pojawiły, ale jak dla laika to trochę tego sporo tutaj na forum.

A niestety też nie w każdym momencie mogę sobie pozwolić na dostęp do tego portalu i przeczytanie pełnej informacji.

 

Obecnie posiadam: Canal+ Silver, Multiroom Standard [2 karty Cameleon], kanały Canal+ Film i Premiere oraz najem PVR [multiroom] - tak mam zapisane w ICA.

Jako dekodery:

- SD/PHILIPS DSR 3201/91 (S)

- UltraBox+/PVR PHILIPS (MR)

 

Płacę za wszystko 84zł. Wypowiedzenie zostało wysłane na początku września, umowa jest do końca października.

Chciałbym dalej multiroom, najlepiej taki, który nie trzeba podłączać po WIFI lub LAN [czyli jak dobrze rozumiem te karty Cameleon dalej], do tego pakiet 6xCanal, pakiet kanałów sportowych [Euro, Euro2]. Fajnie byłoby pakiet HBO, ale nie jest konieczny.

Oraz kwestia dekoderów. Czy można obydwa wymienić? SD/Philips działa przy starym kineskopowym TV i wg mnie starcza dla starszej, przyzwyczajonej do niego osoby [choć coś ciut lepszego mogłoby być], natomiast ja korzystam z tego UltraBox+ PVR - jest trochę wolny, zawiesza się i słyszałem, że przy przedłużeniu byłaby doliczana za niego dodatkowa opłata w wysokości 20zł - a nie chciałbym takich dopłat.

 

Prośba o dokładne wytłumaczenie jak najlepiej zadziałać. Przede wszystkim z dekoderami. No i może z obniżką.

Czy z DUK powinni dzwonić [pismo rezygnacyjne na początku września złożone]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

dziś przedłużyłem umowę obowiązującą do końca października 2014. Miałem platinium bez żadnych dodatków za 99 zł plus multirum za 10 zł i wynajem drugiego deka za 20 zł. łącznie płaciłem 129 zł.

Obecnie mam:

Comfort+

Extra +

multi+

multirum standard (2 karty cameleon) za 0 zł

dwa dekodery na wynajem (sagemcom 0 zł, pvr 20 zł)

6xcanal plus

cinemax 2x

hbo 3x

filmbox 5x

history na 9-mcy za 0 później odłączaja

VOD seriale

Umowa na 24 m-ce stała cena za 99 zł + 20 za wynajem 2 deka rozmawiałem z duk nie było szans zejść z 2 deka na 0 zł.

Dla mnie dobra oferta taniej niż miałem i zyskałem jeszcze hbo, filmboxy, cinemaxy i history.

dzwonili do mnie 4 razy nie chciało mi się już z nimi gadać. Podkreślę że wynajem dwóch deków mi sie opłaca bo w każdej umowie jeden dekoder mi padał

Co sądzicie o ofercie??

łącznie z wynajmem dwóch dekoderów 119 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...