Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia. Obecnie mam universe+ i 6xC+ (platyna bez opcji internetowych, dekoder pace 500 GB) za 59 pln.

Chcę utrzymać to co mam, dostać na cały czas umowy paczkę HBO i HBO GO.

 

Moje pytanie do Was, jaką mogę wyciągnąć najniższą cenę za ten pakiet ?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim. umowa kończy mi się w wrześniu. dziś wypowiadam umowę.

mam:

pakiet universe,

multiroom,

canal+platinum op (nie wiem co znaczy platinum op)

2 dekodery na wynajem

 

to wszystko za 69 zł

 

co mogę wynegocjować ??

 

Canal + Platinum OP - to paczka kanałów 6 x Canal+

 

wypowiedzenie i pewnie dostaniesz standardową propozycję łamaniec 4x0 + 11x79,90 - reszta w twoich rękach co wynegocjujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mu powiedziałeś? Jak wyglądała jego reakcja na fakt, że chce Ci wcisnąć 15 zł podwyżki za to samo.

 

Powiedział, że teraz zmieniła się oferta. Po 18:00 kolejny telefon, teraz oferta 12 mies. 49,9 + 12. mies. 79,9 czyli średnio 64,9. Już ciekawiej :D Złożę wypowiedzenie, to może będzie coś w okolicy sześciu dych 8) Jak myślicie ?

Umowę masz do końca stycznia? Pytam bo ja też już miałem propozycje aneksu ale w związku z tym, że reklamowałem brak napisów na HBO w Pace. Dwie oferty i jedna szkoda gadać - podwyżka o ponad 100% (!) druga 20 zł (obie propozycje z wymianą na dekodery ADB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie propozycje opłaty stałe

 

cóż to za oferta :shock::shock::shock: tak dobrych jeszcze nie było ze stałą, czy to możliwe??? jeśli nie wkradł się błąd to masz niesamowite szczęście no i Ojciec też :D:D:D

 

Ojciec nie jest mistrzem negocjacji ;-) podpisał łamańca jednak - dla niego to była dobra oferta i go rozumiem, bo wcześniej płacił więcej kasy za mniejszy pakiet.

Ja dostałem propozycję stałej, ale jeszcze w następnym tygodniu będę rozmawiał o cenie i to potwierdzę - pewnie nie uda się zejść poniżej 65 pln.

Obaj nie chcieliśmy ani dekoderów innych niż mamy ani mr.

Nie wiem czy to świetna oferta - czytając ten wątek sądzę, że dobra, ale bez szału jakiegoś, właśnie ze względu na brak mr i dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoX12345 mam podobnie jak kolega wyżej (niestety) i dokładnie za tą samą cenę. Rozumiem, że z 74 zł do 59 zł raczej nie zejdę (przynajmniej nie w tym roku). Czyli na ile mogę liczyć - 65 zł :?:

Widzę, że większość z was ma tutaj różne wymagania. Mnie szczerze interesuje wyłącznie dostęp do 6xCana, MR Cameleon i w zasadzie nic więcej. Jeśli nie zejdę z ceny do 50 to mogę powalczyć o pakiety filmowe np na cały okres umowy :?::?:

 

Mysle że za łamany, ze średnią ~59zł, to co masz teraz spokojnie dostaniesz, oczywiście nie targując sie o nic dodatkowego typu HBO, Cinemaxy. Ale będziesz musiał troche ich wyczekać, bo jednak spadnie im pułap Twojego abo. A za 74 zł (czyli zostając przy obecnej cenie) lub nawet lekko schodząc na jakieś +/- 65, przy wysłanym wypowiedzeniu, sądze że możesz dostać HBO na cały okres umowy. Ale to wszystko kwestia rozmów telefonicznych, podejścia i sposobu egzekwowania tego co sie chce osiągnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec, któremu nie zależy do HBO w ogóle przedłużył dziś za 54,9 na 24 m-ce - wszystko co powyżej, hbo na 8 miesiecy i history na 24 m-ce.
Ojciec nie jest mistrzem negocjacji ;-) podpisał łamańca jednak - dla niego to była dobra oferta i go rozumiem, bo wcześniej płacił więcej kasy za mniejszy pakiet.

Mógłbyś "rozpisać" tego łamańca? Bo jakoś nie mogę wyliczyć tej kwoty 54,9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia. Obecnie mam universe+ i 6xC+ (platyna bez opcji internetowych, dekoder pace 500 GB) za 59 pln.

Chcę utrzymać to co mam, dostać na cały czas umowy paczkę HBO i HBO GO.

 

Moje pytanie do Was, jaką mogę wyciągnąć najniższą cenę za ten pakiet ?

Z góry dzięki za pomoc.

 

ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec, któremu nie zależy do HBO w ogóle przedłużył dziś za 54,9 na 24 m-ce - wszystko co powyżej, hbo na 8 miesiecy i history na 24 m-ce.
Ojciec nie jest mistrzem negocjacji ;-) podpisał łamańca jednak - dla niego to była dobra oferta i go rozumiem, bo wcześniej płacił więcej kasy za mniejszy pakiet.

Mógłbyś "rozpisać" tego łamańca? Bo jakoś nie mogę wyliczyć tej kwoty 54,9...

 

sorry pomyłka 53,27 ;-) 5x0 + 10x79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metrix

Przy tych wymaganiach zapewne zaproponują Ci pewnie jakiegoś łamańca 4/5 miesięcy 0zł, 10/11 miesięcy 79zł lub 6 miesięcy 0zł i 18 79zł.

Pewnie HBO będą Ci na początku wciskać tylko na jakiś czas.

 

Przed wypowiedzeniem proponowali 4-6 m-cy 0 a później 79,90, HBO na 6-mcy gratis. Pytanie ile mogę max.obniżyć cenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec, któremu nie zależy do HBO w ogóle przedłużył dziś za 54,9 na 24 m-ce - wszystko co powyżej, hbo na 8 miesiecy i history na 24 m-ce.
Ojciec nie jest mistrzem negocjacji ;-) podpisał łamańca jednak - dla niego to była dobra oferta i go rozumiem, bo wcześniej płacił więcej kasy za mniejszy pakiet.

Mógłbyś "rozpisać" tego łamańca? Bo jakoś nie mogę wyliczyć tej kwoty 54,9...

 

sorry pomyłka 53,27 ;-) 5x0 + 10x79

Wczoraj pisałeś, że 24 miesiące... :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metrix

Z tego co można zaobserwować robią wszystko, żeby osoby z paczką C+ płaciły ostatecznie ok. 79zł.

Pewnie chcą sobie teraz odbić za zeszłoroczne rozdawnictwo. Po nieudanym wejściu na rynek chcą ustabilizować ceny na wyższym poziomie.

Wobec tego ceny raczej nie obniżysz, ale spokojnie możesz powalczyć o to by jak najwięcej dostać w tej cenie.

Myślę, że HBO na całą umowę jesteś w stanie wywalczyć. Co do HBO GO, to już nie mam pewności.

Ewentualnie mogą Ci zaproponować to wszystko co chcesz na całą umowę przy stałej cenie 79,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim. umowa kończy mi się w wrześniu. dziś wypowiadam umowę.

mam:

pakiet universe,

multiroom,

canal+platinum op (nie wiem co znaczy platinum op)

2 dekodery na wynajem

 

to wszystko za 69 zł

 

co mogę wynegocjować ??

 

Canal + Platinum OP - to paczka kanałów 6 x Canal+

 

wypowiedzenie i pewnie dostaniesz standardową propozycję łamaniec 4x0 + 11x79,90 - reszta w twoich rękach co wynegocjujesz

 

 

pierwsza oferta 79,90 na cały okres....spławiłem ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałeś, że 24 miesiące... :woot:

 

Już w końcu nie wiem, spokojnie zobaczę jak mu przyjdzie umowa i napiszę (bo teraz to jednak trochę głuchy telefon). Sorry - sam na to uwagi nie zwróciłem. Generalnie ta jego oferta jest średnia - nawet jeśli jest na 24 m-ce - tak jak pisałem. Ojciec lubi NC+, zwłaszcza mecze, więc zależało mu żeby przedłużyć i wziął 2 lub 3 ofertę. Było tak, że w konsultant zadzwonił - coś tam ojcu przedstawił i umówili się na telefon za godzinę. Potem zadzwonił, dogadywali jeszcze History i ojciec się zgodził. Nie przeszkadza mu "łamaniec", ale rzeczywiście mogły paść dwa różne okresy umowy - więc dam znać jak będzie na piśmie (chociaż obawiam się, że 15 miesięcy).

 

Jestem za to 100% pewny mojej oferty, że jest na 24 miesiące, bo taką chce od początku - nie chce mi się bawić z nimi co chwile w te wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonili z ofertą...umowa na 24m...paczka canal+ w cenie 49.90 na rok potem 79.90...do tego HBO na 9m gratis...średnio wychodzi coś 64zł...teraz płacę 59.90...co myślicie o tej ofercie,można coś lepszego dostać wypowiedzenia nie wysyłałem,umowa do końca sierpnia.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...