Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ bratpit.

Nie ma opcji darmowego MR od iti. Tylko posiadacze camelów mogą na to liczyć. Natomiast zejście z ceny pakietu jest jak najbardziej realne.

Dzięki za odpowiedź. Ile mniej więcej mogą zejść z ceny? 20zł, do 99,90 za pakiet za Superpremium+, czy raczej tylko 10zł w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na warunkach:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport & Film (6 x C+)

HBO (15mies)

Multiroom (2 x Cameleon)

Pace

Sagemcom

umowa na 15 mies

5x0/10x79,9

53,27 srednia

I to jest oferta, którą bym zaproponował.

Mi proponują coś podobnego, tylko że HBO na 6 miesięcy + Cinemax na 6 miesięcy + Filmbox na 6 miesięcy. Jak im mówię, że Filmboxy i Cinemaxy mogą sobie zabrać i dać mi HBO na całość, to odpowiedź jest: "nie da się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać u Voytiego się dało.

Zresztą dziwne jest, że wolą mi dołożyć i Filmboxy i Cinemaxy, które w sumie są droższe niż HBO, ale przedłużyć okresu darmowego HBO nie chcą.

I żebyś wiedział, że to jest przy propozycji umowy na 24 miesiące.

Przy umowie na 15 miesięcy HBO, Cinemax i Filmbox proponują na 4 miesiące.

 

edit:

Aha. I cena jaką mi proponują to 64zł stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dopytam kolegów: oferta z dziś - pakiet COMFORT+EXTRA w tym 6xCANAL+ oraz 3xHBO w umowie na 15 m-cy. Łamaniec 5x0zł + 10x79,90 zł.

 

Obecnie umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, a posiadam pakiet UNIVERSE+ w tym 2 x Canal+Family.

 

Czy powyższa oferta to dobry "deal"?? Czy walczyć o coś jeszcze?? lub poczekać (tylko pewnie nie wiele można uczknąć z oferty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sympozjum. Z Twoich postów nic nie wynika, że prponowali Ci na 24m. To po pierwsze. Po drugie jak byś był bardziej cierpliwy to może byś ugrał to co chcesz. Po trzecie Cmax i Fbox są tańsze od HBO, bo można je dostać za 14,80 na 6m.

 

@ jonus14. Na bank HBO nie daliby Ci na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowali mi cały czas na kilka miesięcy hbo, w zeszłym tygodniu zadzwoniłem sam w odpowiedzi na ich smsa z super oferta dla mnie ;)

i dostałem propozycje hbo na cały okres umowy za darmo ale 4x0 i 11x79 powiedziałem ze jak dostane 5x0 to podpisze

i wczoraj się udało

ps. miałem walczyć o stałą na cały okres ale wymyśliłem sobie wyrwać hbo na cały okres co w mojej ocenie poprawi troszkę negocjacje za 15miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Dlatego dopisałem o tych 24 miesiącach. To po pierwsze. Po drugie, jestem cierpliwy dlatego nie przyjąłem oferty i czekam na lepszą. Po trzecie Cinemax 15zł + Filmbox 15zł = 30zł. HBO 25zł. Podaje wg cen, które miałyby obowiązywać po darmowym okresie promocyjnym.

 

@voyti

Ja mam dokładnie taki sam plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nic więcej urwać się nie dało za stała 79 mam (dodatkowo aktywacja za free i oplata za MRStandard 10zł za 12m-ce / 12 m-ce free) czyli srednia 84 z groszami umowa oczywiście na 24m-ce, dekoder ADB (bo taki wybrałem bo w sumie był jeszcze Seagecom)

 

COMFORT+

 

EXTRA+ HB ITI

HBO

AKTYWACJA TURBOBOX+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

VOD+ SERIALE+

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

MULTIROOM STANDARD

FILMBOX

 

Piszesz w poscie że mogłes wybrac sagemcom - więc przypuszczam że miałes nieparowane karty Cameleon po Cyfrze. Mogłes przy tym zostac.

Teraz masz więc dekodery parowane z kartami i musisz je połączyc w siec. Pech

 

jestem byłym klientem n-ki i miałem tylko turbodekoder. przy przedłużeniu wziąłem multi i miałem do wyboru dekodery i zdecydowałem się na ADB bo w sumie nie wiedziałem co lepsze. ale podobno mogę wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

powiem wam, że teraz przedłużenie umowy znaczniej mniej kłopotliwe niż ze starą Cyfra :)

dzisiaj przedłużyłem umowę, która kończyła się z końcem czerwca. Ponieważ sami się nie kwapili do rozmów ze mną, to sam zadzwoniłem dzisiaj do nich i podczas pierwszej rozmowy przedłużyłem umowę.

Comfort + Multi + Extra + 6 x C+ + HBO (na cały okres umowy) + Multiroom (2 x cameliony) + Pace na 15 m-cy za 5x0 zł i 10x 79,90.

Co ciekawe można samemu sobie ustalić czy się chce płacić stałą kwotę 53,27 miesięcznie, czy dopiero po 5 miesiącach kwotę 79,90 zł. Jeśli się wybierze wariant ze średnią ceną to w ich systemie przez pierwsze 5 miesięcy będzie się nadpłacać konto, co w ostatecznym rozrachunku po 15 miesiącach wyjdzie na zero (przynajmniej tak tłumaczył mi konsultant) :)

Jeśli chodzi o HBO to na początku chciał mi dać z Filmboxem na 5 miesięcy. Oczywiście podziękowałem za ofertę i powiedziałem, że się zastanowię. Odpowiedział, że to dobra oferta i lepszej nie będzie. I tak gadka szmatka, odpowiedziałem, że jakbym miał HBO na cały okres to od razu bym przedłużył. Kazał poczekać, poklikał i za chwilę dodał, że może dać HBO na cały okres z tym, że bez Filmboxa. I tym sposobem przedłużyłem umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś :

 

- umowa na 24 miesiące

- 6 x CANAL+

- przez 6 miesięcy gratis HBO

- przez 6 miesięcy gratis FilmBoxy

- pierwsze 6 miesięcy za 10 zł, potem 89 zł - czyli średnia 69 zł

 

Podobają mi się te gratisy, ale nie wiem czy warto się zgadzać - powiedziałem, że się zastanowię. Będzie dzwoniła w poniedziałek.

Co o tym myślicie?

Dodam, że nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. Pewnie da się taniej wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz sam zadzwoniłc, w moim przypadku sie oplacalo :-) co ciekawe dzwonilem na nr 222200191, gdy konsultant zorientowal sie ze mam zarejestrowane wypowiedzenie, to powiedzial ze musi mnie przelaczyc do odpowiedniego dzialu. Niestety zaden konsultant nie odebral ale jednocześnie na moja komorke zaczal dzwonic nr 122915555. Okazalo sie ze mieli problem z przelaczeniem i konsultant sam oddzwonil na nr podany na moim koncie. Tak zaczalem sie zastanawiac czy od razu nie lepiej zebyscie dzwonili na nr krakowski, moze tam jest teraz dzial utrzymania klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowali mi cały czas na kilka miesięcy hbo, w zeszłym tygodniu zadzwoniłem sam w odpowiedzi na ich smsa z super oferta dla mnie ;)

i dostałem propozycje hbo na cały okres umowy za darmo ale 4x0 i 11x79 powiedziałem ze jak dostane 5x0 to podpisze

i wczoraj się udało

ps. miałem walczyć o stałą na cały okres ale wymyśliłem sobie wyrwać hbo na cały okres co w mojej ocenie poprawi troszkę negocjacje za 15miesięcy

 

rozsądne podejście :wink: do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wczoraj przedłużyłem umowę. Miałem Gold z 6 c+ za 79 zł. Nowa oferta: Comfort, Multi, Ekstra, 6 c+, HBO - wszystko na 15 m. w stałej cenie 79.90. Mediaboxa za darmo się nie udało. W miarę jestem zadowolony.

A jak to jest z mediaboxem, jeśli zapłacę jednorazowo 140 zł, to potem (przy następnej umowie) już nic nie płacę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...