Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

z racji ,ze mieszkam w uk

Zaproponowalem konsultantowi umowe na 24 msc i pakiet comfort+multi+extra+6xcanal plus+ hbo+MR standard z dwoma kartami kameleon +ultra box 500gb i powiedzialem ,ze za stala cene 59 zł biore to wszystko tu i teraz a on na to ze 69.90zł i nie moze juz nizej ...

 

Wybacz ale nie rozumiem ciebie , za taki zestaw ta cena jest za duża? :mrgreen:

 

Skoro można więcej za mniej ...

 

I jeszcze mieszka w UK :lol2:

 

 

No ale smieszne bo w zasyfionym szczecinie jest pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kanały hbo i cinemax chociaż nie mam ich na ica, a poprzednio ich też nie miałem tylko gołą platynę.Dostałem taką odpowiedź: ,,Odnosząc się do kanałów HBO oraz CINEMAX te kanały nie są dołączone na twoim kontrakcie"'. I tu moje pytanie co mam robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Te kanały masz na kilka miesięcy jako "bonus" :?:

Jeśli tak to nie będą one widoczne w ica ....

Ja jak miałem "gold" z "Redlighthd" na pół roku też nie było to widoczne ....

Dostałem taką odpowiedź: ,,Odnosząc się do kanałów HBO oraz CINEMAX te kanały nie są dołączone na twoim kontrakcie"'. I tu moje pytanie co mam robić ?

co do tej odpowiedzi to często bywało że jeden konsul widział w systemie natomiast inny nie,taki tam jest bałagan :wink:

zadzwoń jeszcze raz i się dowiedz jak to naprawdę wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

ICA byłej "cyfry" a "Nki" się różni....

Ja byłem abo "nki" i wiem że nie mamy wszystkiego wypisanego...

@bat masz HBO na cały okres umowy czy np: 6 miesięcy :?:

PS.tak wygląda ica po byłej nce , cyfrowicze może nie wiedzą że są różnice :wink:

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon od "uprzejmego" konsula.

Pytanie - bierze pan to co poprzednio proponowała kolezanka? (mialem univ+6c+za 59zł teraz to samo +hbo na 6mies umowa 24mies za tyle samo)

Odp.- nie krótsza umowa albo hbo na cały okres.

Konsul - Trudno , rozwiazemy umowe z koncem maja.

Ja- ok

rozmowa trwała z 30sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa przedłużona.

Comfort+, multi+, extra+, HBO na 7 m-cy gratis, dzierżawa mediabox - umowa na 15 m-cy ze stałą ceną 84,90

Jak dla mnie okay, bo zamiast 109 zł będę płacił mniej.

Jedno pytanie mam do Was. Chciałem HBO na cały okres umowy gratis ale konsultant powiedział, że nie może mi go dać, bo go wcześniej nie miałem. Czy w takim razie jak skończy mi się gratis i nie przedłużę go to przy przedłużeniu na kolejny okres też go nie dostanę na cały okres umowy? Ktoś tu w tym wątku pisał, że na ostatni miesiąc wziął HBO żeby mieć lepszą kartę przetargową - podziałało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

W przypadku cinemaxów podziałało.Z końcem poprzedniej umowy skorzystałem z promocji 6/10zł na te kanały.

Lepiej mieć"więcej"niż mniej na koncie abonenckim negocjując warunki aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon od "uprzejmego" konsula.

Pytanie - bierze pan to co poprzednio proponowała kolezanka? (mialem univ+6c+za 59zł teraz to samo +hbo na 6mies umowa 24mies za tyle samo)

Odp.- nie krótsza umowa albo hbo na cały okres.

Konsul - Trudno , rozwiazemy umowe z koncem maja.

Ja- ok

rozmowa trwała z 30sek.

Po cześci się nie dziw bo oferte dostałeś naprawdę dobrą. Ze mną jak konsul rozmawiał to powiedział że rozdajnictwo universe + 6xcanal i hbo za 49-59zł się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon od "uprzejmego" konsula.

Pytanie - bierze pan to co poprzednio proponowała kolezanka? (mialem univ+6c+za 59zł teraz to samo +hbo na 6mies umowa 24mies za tyle samo)

Odp.- nie krótsza umowa albo hbo na cały okres.

Konsul - Trudno , rozwiazemy umowe z koncem maja.

Ja- ok

rozmowa trwała z 30sek.

Po cześci się nie dziw bo oferte dostałeś naprawdę dobrą. Ze mną jak konsul rozmawiał to powiedział że rozdajnictwo universe + 6xcanal i hbo za 49-59zł się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może tak zrobić, ale ja miałem taką sytuację. Po 30 kwietnia miały być wyłączone Cinemax-y. Sprawdzam 01.05, a kanały nadal są aktywne. Parę dni później przedłużyłem umowę i podczas rozmowy pytam czy Cinemax-y są już wyłączone konsultant powiedział, że nie widzi w systemie w/w kanałów. Programy działały jeszcze do 10.05. Wynika z tego, że jest jakaś weryfikacja być może rozłożona w czasie. Myślę, że problemem takiego rozwiązania, że ma się coś czego nie ma w ICA jest sytuacja kiedy wyłączą takie probramy i nie będziemy mieli podstaw do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie mam do Was. Chciałem HBO na cały okres umowy gratis ale konsultant powiedział, że nie może mi go dać, bo go wcześniej nie miałem. Czy w takim razie jak skończy mi się gratis i nie przedłużę go to przy przedłużeniu na kolejny okres też go nie dostanę na cały okres umowy? Ktoś tu w tym wątku pisał, że na ostatni miesiąc wziął HBO żeby mieć lepszą kartę przetargową - podziałało?

 

Ja miałem po migracji HBO na 6 miesięcy gratis.....teraz przy pierwszej ofercie ponownie gratis na 6 miesięcy, ale zapytałem ile wy kosztowało HBO na cały okres....i dostałem ofertę o 10 zł droższą....Teraz z perspektywy czasu mam wrażenie, że odrobina uporu i cierpliwości mogłaby zaprocentować wydłużeniem czasu gratisowego HBO lub posiadania go na cały okres umowy bez podwyżki. Tak czy siak jestem zadowolony bo zmieściłem się w swoich założeniach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem abonentem Cyfry od 2000 roku. Rok temu zmigrowałem. Oferta to podstawowy pakiet + 4 Canal + płace 69 zł. Powiedzcie co zrobić aby uzyskać jak najkorzystniejsza oferte bo w lipcu kończy mi sie umowa. Chodzi głownie aby w skład pakietu wchodziły Canal + ewentualnie zmiana Pace na coś lepszego była by mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem przedłużyłem umowę 2 maja na pakiety.

 

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HISTORY HD

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

 

To wszystko za 64.99 zł na 24 miesiące stała cena przysłali mi dzisiaj papiery i cięzko troche sie w tym połapać bo dziwnie to jest rozpisane ale zastanawiam sie czy nie zalecieli sobie w kulki bo widze takie oto myki np.premium sport film 20 zł 12msc koljene 12msc 40 zł dalej extra+ 12 msc 0 zł kolejne 12 msc 10 zł comfort + 29 29.99 zł 24 msc tutaj by sie zgadzało multi 0 zł 24 msc hbo 0 zł przez 9 msc tutaj tez by sie zgadzało czy to jest tylko tak rozpisane czy czasem nie będzie tak ze po 12 miesiacach doliczą mi 20 zł za 6xC+ i 10 zł za opcje extra co daje 30 zł więcej wiec kolejne 12 msc juz wtedy nie było by za 64.99 zł tylko za 94.99 zł co otym myslicie ? znacie jakis bezposredni numer donich gdzie mogłbym sie dowiedziec jaka ta cena faktycznie im sie wyswietla taki co bym nie musiał tych wszystkich infolinie odsluchiwac to proszę podac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon od "uprzejmego" konsula.

Pytanie - bierze pan to co poprzednio proponowała kolezanka? (mialem univ+6c+za 59zł teraz to samo +hbo na 6mies umowa 24mies za tyle samo)

Odp.- nie krótsza umowa albo hbo na cały okres.

Konsul - Trudno , rozwiazemy umowe z koncem maja.

Ja- ok

rozmowa trwała z 30sek.

Po cześci się nie dziw bo oferte dostałeś naprawdę dobrą. Ze mną jak konsul rozmawiał to powiedział że rozdajnictwo universe + 6xcanal i hbo za 49-59zł się skończyło.

 

Z tego co widzę jeszcze się nie skończyło. Zależy mi na krótszej umowie na hbo niespecjalnie.

Myśle że nie jestem taki bardzo wymagający, dam tyle ile płaciłem za to samo ale na 15mies nie 24.

Wydaje mi sie ze z ich punktu widzenia to dobry interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z DUK.

Zaproponowali mi Comfort+Extra + 6xC+ + C+ VOD na cały okres umowy+HBO 5mc oraz Filmbox 5mc.

Cena uśredniona to 53,27(0-5->0, 6-15->79,90)

Proszę o informacje czy komuś w tej cenie udało się utargować HBO lub Filmbox na cały okres umowy i czy można ewentualnie utargować niższą cenę za ta ofertę.

Za informację z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferują mi teraz pakiet jakiś premium + sport czy jakoś tak za 99zł a w środku wszystkie canale, hbo + hbo go, do tego dekoder turbo box i to wszystko na 15miesięcy. Teraz za podobną oferte płacę 89zł i tak mocno się waham czy w to wchodzić, czy da się ugrać troche lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...