Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bibo999

Dzwonią bo jesteś dobrym klientem, płacisz ponad 100zł więc i prowizja dla konsultanta będzie ładna.

Ja płacę niespełna połowę tego co Ty i nikt nie dzwoni.

Przeczekaj napór i przy końcu umowy powinny być lepsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Chciałem podzielić się ze wszystkimi warunkami oferty jaką przyjąłem w ramach przedłużenia umowy:

Umowa na 24 mc.

Superpremium

Extra+

Canal+VOD

6 kanałów CANAL+

HBO

FILMBOX

CINEMAX

HISTORY HD

netVOD

VOD+ PICTURE BOX

VOD+ SERIALE

nc+GO

HBO OD

2XMR Standard (dwa dodatkowe białe dekodery)

 

Wszystko na cały okres umowy za łączną cenę 119,90.

Myślę, że niektórzy z Was wynegocjowaliby coś taniej. Jednak dla mnie taka oferta wydaje się logiczna (warta swojej ceny). Przede wszystkim zadowolony jestem z nc+GO oraz HBO OD (ze względu na charakter mojej pracy - częste wyjazdy i spędzanie wieczorów w hotelach - przeważnie posiadających naziemną tv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam ;-) pragnę tylko zauważyć, że sierpień ma 31 dni i jeżeli kierować się regulaminem który mówi przy rezygnacji o 30 dniach to doręczenie 1 sierpnia, moim zdaniem, będzie skutkować rozwiązaniem umowy z końcem sierpnia. Czy się mylę?

 

Poza tym @melania powinnaś więcej wiary w stronę nc+GO skierować, wbrew pozorom czasami też działa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia dzisiaj telefon z DUK (Kraków) – pytanie co by mnie interesowało, mówię to samo co mam w tej samej cenie:

- I propozycja : comfort + multi + extra + 6xcanal za 59 zł (15 miesięcy), ale jak dopytałem to okazało się, że łamaniec (4x0 zł i 11x79 zł – 57,93 zł). Z dodatków do wyboru Cinemax, Filmbox, HBO na 6 miesięcy. Na pytanie czy może być stała cena – odpowiedź tak, ale to samo za 79 zł bo tyle podobno kosztują Canale+.

Pytam o cenę tego samego, ale HBO na cały okres umowy – chwila przerwy na konsultacje i …

- II propozycja : comfort + multi + extra + 6 x canal + 3xHBO (15 miesięcy) za 69 zł - i ponownie po dopytaniu łamaniec (7 x 54,90 zł i 8 x 79,90 zł – 68,23). Oferta II przyjęta, bo i w pierwszym i drugim przypadku ostatnia f-vat taka sama. Zysk to HBO na całą umowę i to co było dotychczas. Warunki umowy przesłane na e-maila, ale dopiero po wyrażeniu zgody na propozycję II. Nie jest to może szczyt osiągnięć negocjacji, ale mieści się to w moich założeniach finansowych. Nowy nr umowy, już logowałem się w ICA wszystko się zgadza tylko nie widać HBO, chociaż jest dziwna pozycja premium sport & film (czyli pewnie nie pełne superpremium – brak cinemaxów) . Sprawdzę w domu czy działa, jak nie to odczekam dzień, dwa i piszę reklamację. Mam w razie czego ustalenia na e-mailu. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy, co narzekają, że do nich nc+ nie dzwoni, a ja dziś zablokuję ich numer (rzecz jasna odblokuję go za jakieś 10 dni, umowa do końca maja). Przez ostatnie 1,5 miesiąca dzwonili średnio 2-4 razy dziennie. Jak pisałam kiedyś, nie odbieram, bo to albo propozycje typu 30zł więcej do aktualnych moich faktur i groźby, że już nie zadzwonią albo - w większości - głuche telefony. Ale to co się dzieje od wczoraj to dramat, zaciął im się chyba komputer :evil: - od 9.00 do 21.30 dzwonią co godzinę lub częściej. Kontrolnie odebrałam kilka razy - i głocho. Chciało by się rzec: zapłacicie mi za to, ale to jednak ja im chyba niestety zapłacę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa podpisana na następujących warunkach:

-umowa 24 miesiące (6x0 i 18x79.90) czyli średnia 59,92zł,

-Comfort+,

-Extra,

-Multi+,

-HBO 6 miesięcy za free (ogólnie ta opcja mnie nie interesuje to o więcej nie walczyłem)

-6xC+ oraz Canal+VOD,

-MR (2x niezależne karty)

-wymiana dekodera sagemcom na PACE 500GB oraz dodatkowo dekoder do multiroom-u BOX.

 

Co sądzicie o tej przyjętej ofercie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...