Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

W zeszłym roku migrowałem z n do nc+ na rok z opcją : Canal+ GOLD : 6x C+, HBO na 12m 0zł, nVod net 0zł, seriale+ 12m 0zł = 79,90 + 20zł (2x Multiroom) = 99,00zł

Oferta na dzień dzisiejszy : Pakiet SuperPremium : 6x C+, HBO, Cinemax, Seriale + na 6m 10zł = 109,90 + 10zł (seriale)+ 20zł (2x Multiroom)= 139,00zł

Jestem załamany ofertą 40zł więcej zyskuję Cinemax-y, których w ogóle nie będę ogładał.

Ewentualnie druga oferta: Pakiet 6x C+, HBO 5mc 0zł, Seriale + na 6m 10zł, 2x Muliroom 20zł = 89,90 +10zł (seriale) + 20zł (2x Multiroom) + 20,30zł ? (HBO po upływie 5 mc) =140~150 zł. - porażka.

 

Umowa kończy się 31 maja, na razie podziękowałem za taką ofertę. Zastanawiam się czy pisać wypowiedzenie - czy to w czymś pomoże? Najbardziej zależy mi na tym, aby mieć tą ofertę co miałem do tej pory w tych samych pieniądzach lub góra 10 zł więcej.

 

Z góry dzięki za porady

 

Pozdrawiam;)

Adres masz parę postów wyźej od Kibo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maj/czerwca nie pamiętam.

Dziś rano telefon

Oferta: Comfort+ Extra+ 6x c+ … do tego HBO na 6 miesięcy(za darmo)

Cena: 6-miesięcy 0zł kolejne miesiące 79 zł (średnio 59)

 

Oferta odrzucona, walczę o coś lepszego.

 

PS. Pan konsultant powiedział, że można wpłacać co miesiąc 59zł, a nie nic przez 6miesięcy, a potem 79 zł – może ta informacja będzie dla kogoś cenna.

 

To umowa na 15 msc? I jak niżej piszesz nie chcesz po tych 6 msc płacić za HBO? No to liczę i liczę i ciągle mi wychodzi średnia 47 a nie 59 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LaRRyxz nie żebym się czepiał, bo list ma szansę do środy dojść, ale mimo wszystko jeżeli abonent ma tylko możliwość to polecam wizytę i załatwienie rezygnacji z usług na miejscu w dowolnym APS. http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

Nie wiem jak to jest, ale ja złożyłem wypowiedzenie w APS 23.03 a 31.03 dostałem listownie odpowiedź ' nie może zostać uwzgledniona, ponieważ nie spełnia wymogów określonych w regulaminie".

Wysłałem im poleconym 15.04 dostali 17.04 a nadal niezarejstrowana.

Więc jak to jest z tym APS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maj/czerwca nie pamiętam.

Dziś rano telefon

Oferta: Comfort+ Extra+ 6x c+ … do tego HBO na 6 miesięcy(za darmo)

Cena: 6-miesięcy 0zł kolejne miesiące 79 zł (średnio 59)

 

Oferta odrzucona, walczę o coś lepszego.

 

PS. Pan konsultant powiedział, że można wpłacać co miesiąc 59zł, a nie nic przez 6miesięcy, a potem 79 zł – może ta informacja będzie dla kogoś cenna.

 

To umowa na 15 msc? I jak niżej piszesz nie chcesz po tych 6 msc płacić za HBO? No to liczę i liczę i ciągle mi wychodzi średnia 47 a nie 59 :/

 

oferta na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to moja oferta przedstawiona przez DUK po czwartkowym wypowiedzeniu na ile moge zejsc najnizej aby wziasc ten pakiet????bo ta oferta niezbyt satysfakcjonujaca

 

Comfort+ Sport&Film 10 zł 3m 89,90 zł 12m Dla Abonentów S Extra+

opcja dodatkowa HBO w cenie 0zł 15m.

 

W obecnym miesiącu opłaty pozostaną bez zmian. Przez 3 miesiące, czyli do 1.05.2014 Pana abonament za promocję Comfort+ z opcjami dodatkowymi Multi+, Premium Sport&Film i Extra+ wyniesie 10 zł, a przez kolejne 12 miesięcy, czyli do 01.08.2014 abonament za tę promocję będzie wynosić 89,90 zł.

 

Średni miesięczny abonament po uruchomieniu promocji wyniesie 74,92zł

 

Promocja zostanie uruchomiona w ciągu 24 godzin od momentu akceptacji warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przedłużona, więc spokój na 15 miesięcy.

 

Było Universe, 6xCanal+, Multiroom Standard - 79,90

 

Obecnie jest:

Comfort, Extra, 6xCanal+, HBO - 9 miesięcy, C+VOD, Multiroom Standard - średnia 58,59

 

Nie udało się HBO na cały okres umowy ale i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...