Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie drugi telefon,umowa do konca tego miesiaca. Propozycja COMFORT,EXTRA,MULTI,6X CANAL+ ORAZ HBO NA 12m za 5m 0zl i 10m 79,90. Poprosilem o HBO na caly okres i konsultant zasugerowal ze dalo by sie zrobic. Niestety sprawa staneła po raz kolejny na dekoderze ktory mam po TNKHD od n a ktory jest moja wlasnoscia i niestety ponoć cały czas system nie puszcza ich aby mi go wymienic na ich dekoder na wynajem nawet z opłatą. Więc odmówilem gdyż obawiam sie awarii mojego deka. Cos czuje że nic nie wyjdzie z przedłużeniem tej umowy w ten sposób aby dali mi ich dekoder. Czy ktoś moze z forumowiczów miał podobną sytuację do mnie i wymienili mu deka?. Z góry dziekuje za info.

Jak mogą wymienić dekoder, który jest Twoją własnością? On jest Twój i nic im do niego. Wymienić mogą jak dekoder jest ich a Ty go dzierżawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qler85 Tak jak pisze kolega @Nirvanek bez wypowiedzenia nie dostaniesz nic poza to co teraz płacisz. A o takiej ofercie jak przytoczyłeś to już w ogóle możesz zapomnieć. Weź też pod uwagę, że startujesz z poziomu 100zł wiec nawet po wypowiedzeniu może być ciężko o coś w stylu: "5m 0zl i 10m 79,90 - średnia ok 53zł". Natomiast do 79zł. przez całą umowę zejdziesz wtedy bez problemu.

 

P.s. Multi w tym przypadku to kanały tematyczne z plusikiem. Teoretycznie są zawarte w pakiecie Comfort ale bezpieczniej zapytać przy przedłużaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie drugi telefon,umowa do konca tego miesiaca. Propozycja COMFORT,EXTRA,MULTI,6X CANAL+ ORAZ HBO NA 12m za 5m 0zl i 10m 79,90. Poprosilem o HBO na caly okres i konsultant zasugerowal ze dalo by sie zrobic. Niestety sprawa staneła po raz kolejny na dekoderze ktory mam po TNKHD od n a ktory jest moja wlasnoscia i niestety ponoć cały czas system nie puszcza ich aby mi go wymienic na ich dekoder na wynajem nawet z opłatą. Więc odmówilem gdyż obawiam sie awarii mojego deka. Cos czuje że nic nie wyjdzie z przedłużeniem tej umowy w ten sposób aby dali mi ich dekoder. Czy ktoś moze z forumowiczów miał podobną sytuację do mnie i wymienili mu deka?. Z góry dziekuje za info.

 

Miałem juz taka sytuacje rok temu i teraz nie wymienia ci deka jak masz na własność

Jak chcesz mediabox+ to tylko nowa umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qler85

Na co czekasz? Wypowiedzenie ślij natychmiast. Sądzę, że za 69-89zł/m-c powinieneś to mieć. jeśli jesteś jeszcze abo Cyfry, to jak najszybciej dobierz drugiego Camela. Osobiście nie jestem za średnimi cenami. A było już to tyle razy wałkowane.:D

Eh, widzę że jestem zielony w temacie... Nie obraźcie się za kolejne lamerskie pytania (pewnie wałkowane 10x):

1) - wypowiedzenie - może być mailem ?? Czy tylko pocztą ??

2) Camel = a co to takiego ? ;) Czy to nowa karta NC+ ? Czy to może być problem jeśli stara karta by została ? Masz na myśli aby wziąć 2 karty czy dobrać jedną nową do obecnej starej ?

3) średnie ceny - złe - masz na myśli że cena może pójść w górę później i średnia wyjdzie więcej ? W sumie jeśli stała cena to czy jest gwarancja że i jej nie podwyższą ?? Nie pamiętam obecnej umowy ale kiedyś było tak, że płaciłem +3zł albo +7zł za coś tam bo się umowa zmieniła...

 

 

AD1.

Chyba tylko pocztą, znalazłem wyżej...

 

AD2.

OK, chyba chodzi po prostu o zamianę starej karty na nową. Camel znaczy Cameleon (widzę po zalogowaniu że mam taką :D).

Z tą wymianą chodzi o to że później będzie inne kodowanie i później będą inne karty, czy tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam bo nie dostałem odpowiedzi :) Warto aktywować HBO w ostatnim mięsiącu umowy, żeby mieć lepszą kartę przetargową przed negocjacją nowej umowy?

Jeśli Ci zależy to tak

 

 

@krycho. Nie chcą dać,bo nie masz aktualnie HBO.

 

A ja patrząc przez pryzmat moich negocjacji nie do końca się z tym zgodzę. Nie mam HBO i nigdy nie miałem, a teraz praktycznie przy każdej ofercie wciskają mi go wręcz na siłę. Ja bym nie włączał nawet na ostatni miesiąc choćby z tego powodu, żeby nie pokazywać, że z HBO jestem w stanie zapłacić więcej. Wydaje mi się, że lepiej negocjować z niższego poziomu cenowego, być cierpliwym, a HBO przyjdzie do nas samo i to jeszcze w gratisie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o poradę. Mam abonament

 

comfort+,

extra+,

6x C+,

3 x HBO,

paczkę filmboxa,

decoder PVR za który niepłacę,

canal+ vod,

HBO vod,

HBO Go za 10zł ale niemiałem go nawet czasu aktywować

multiroom z drugim decoderem

 

Aktualny abonament to 114zł chyba nie jest żle rok temu była to chyba dobra cena na którą się zgodziłem.

Umowa kończy mi się pod koniec maja, ale już od miesiąca próbują mnie namówić na przedłożenie umowy dodając do oferty

 

kanały erotyczne

cinemaxy za 139zł niewiem czy to dobra oferta czy można się jeszcze targować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam bo nie dostałem odpowiedzi :) Warto aktywować HBO w ostatnim mięsiącu umowy, żeby mieć lepszą kartę przetargową przed negocjacją nowej umowy?

Jeśli Ci zależy to tak

 

 

@krycho. Nie chcą dać,bo nie masz aktualnie HBO.

 

A ja patrząc przez pryzmat moich negocjacji nie do końca się z tym zgodzę. Nie mam HBO i nigdy nie miałem, a teraz praktycznie przy każdej ofercie wciskają mi go wręcz na siłę. Ja bym nie włączał nawet na ostatni miesiąc choćby z tego powodu, żeby nie pokazywać, że z HBO jestem w stanie zapłacić więcej. Wydaje mi się, że lepiej negocjować z niższego poziomu cenowego, być cierpliwym, a HBO przyjdzie do nas samo i to jeszcze w gratisie. :wink:

 

I na to właśnie czekam. Bo oferta była jak najbardziej dla mnie ok tylko jedyny minus to właśnie to HBO na 9 miesięcy a nie na 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, widzę że jestem zielony w temacie... Nie obraźcie się za kolejne lamerskie pytania (pewnie wałkowane 10x):

1) - wypowiedzenie - może być mailem ?? Czy tylko pocztą ??

2) Camel = a co to takiego ? ;) Czy to nowa karta NC+ ? Czy to może być problem jeśli stara karta by została ? Masz na myśli aby wziąć 2 karty czy dobrać jedną nową do obecnej starej ?

3) średnie ceny - złe - masz na myśli że cena może pójść w górę później i średnia wyjdzie więcej ? W sumie jeśli stała cena to czy jest gwarancja że i jej nie podwyższą ?? Nie pamiętam obecnej umowy ale kiedyś było tak, że płaciłem +3zł albo +7zł za coś tam bo się umowa zmieniła...

 

@qler85 Ty już chyba jesteś w enceplus, prawda? Wiec drugiej karty już nie dobierzesz. Camel to potocznie właśnie Twoja karta. Możesz z nią zostać. Wypowiedzenie pocztą lub w punkcie. Jak pocztą to musi być DOSTARCZONE na miesiąc przed końcem umowy. O wyższości cen stałych nad średnimi lub odwrotnie poczytaj sobie w wątku. Masz tu sporo na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Na pewno jestem w C+ (nie wiem czy to dobrze czy źle ;p).

Te ceny stałe > średnie bo ta średnia wychodzi wyższa (po podwyżkach) w skrócie, zgadza się ?

 

Jak by wyglądała ta wymiana karty ? Tzn co powiedzieć w rozmowie na infolinii (nie chcę zdradzać że mam splitter) i że chcę koniecznie kartę a nie jakieś [beep]iane moduły itp.

Tą kartę odbierałoby się w punkcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Na pewno jestem w C+ (nie wiem czy to dobrze czy źle ;p).

Te ceny stałe > średnie bo ta średnia wychodzi wyższa (po podwyżkach) w skrócie, zgadza się ?

 

Jak by wyglądała ta wymiana karty ? Tzn co powiedzieć w rozmowie na infolinii (nie chcę zdradzać że mam splitter) i że chcę koniecznie kartę a nie jakieś [beep] moduły itp.

Tą kartę odbierałoby się w punkcie ?

 

Jeśli jesteś jeszcze w Canal+ to ten wątek jest dla Ciebie ---> viewtopic.php?f=174&t=30710&p=949200#p949200. Poczytaj przynajmniej kilkanaście ostatnich stron.

 

Jeśli chcesz korzystać ze splittera to musisz zostać na tej kacie co masz. Drugą kartę do multiroom odbierasz w punkcie jeszcze przed migracją.

 

@ czarne_oczy. Pisałem o HBO na cały okres umowy, a nie w gratisie na kilka miesięcy. Tak Cię zrozumiałem.

 

No i mi właśnie wciskają to HBO na cały okres umowy mimo iż wcześniej nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie pisać, spekulować nad wyższością cen stałych, uśrednionych w porównaniu z poprzednim rokiem nikt nie zarzeka się że przejdzie do Polsatu.Jakoś marnie wygląda jego oferta sportowo-filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy na infolini pracują osoby nie dokońca sprawne umysłowo? co telefon to gorsza oferta, boję się odbierać kolejnych.

 

obecnie mam za 59 zł universe z paczką c+

 

Wtorek 8 kwietnia dostanie Pan to co ma w tej samej cenie plus 9 msc. HBO umowa na 15 msc. Powiedziałem ze prosze zadzownic w sobotę ponieważ tak jak ze wszystkim musze sie zastanowić.

 

Sobota 12 kwietnia to samo co wyżej z tym ze już HBO na 6 msc. Podziekowałem

 

Sroda 16 kwietnia to co za pierwszym telefonem ale juz za 69 zł.

 

KRETYŃSTWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Obecnie c+silver+6x C+ ( 69zł) + 2x multiroom dekodery białe (po 10 zł każdy). Chciałbym płacić maksymalnie tyle samo tzn 89 zł łącznie.

 

Pytanie : W jakiej cenie mógłbym dostać abo zawierające 6x C+, 3x HBO i History HD na cały okres obowiązywania umowy tj. 15 msc.???

 

Ich obecna propozycja to 99 zł za takową umowę. Ugram mniej czy nie ma szans??? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy na infolini pracują osoby nie dokońca sprawne umysłowo? co telefon to gorsza oferta, boję się odbierać kolejnych.

 

obecnie mam za 59 zł universe z paczką c+

 

Wtorek 8 kwietnia dostanie Pan to co ma w tej samej cenie plus 9 msc. HBO umowa na 15 msc. Powiedziałem ze prosze zadzownic w sobotę ponieważ tak jak ze wszystkim musze sie zastanowić.

 

Sobota 12 kwietnia to samo co wyżej z tym ze już HBO na 6 msc. Podziekowałem

 

Sroda 16 kwietnia to co za pierwszym telefonem ale juz za 69 zł.

 

KRETYŃSTWO

To nie"KRETYŃSTWO" tylko zagrywki marketingowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarne_oczy. To Ty szcześciaż jesteś,jak Ci HBO wciskaja.

 

OK dzieki.

Nie rozumiem tylko po co mi druga karta skoro musze pozostac i tak przy starej ?

Do splittera wystarcza 1 karta.

 

Możesz ją zabrać na działkę. Albo "na działkę". :lol2:

 

Ewentualnie kumplowi do Londynu,czy Oslo podesłać ;):mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...