Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca czerwca wypowiedzenie złożone i telefon z DUK 15 m-cy 7 m-cy comfort+ekstra+6xC+ za 59 zł i 8 m-cy 3xC+sport za 69zł lub zostaję przy tym co mam teraz czyłi comfort+ekstra 15 m-cy za 44,90 zł stała cena teraz mam universe za 49 zł.Nie przyjąłem oczywiście zależy mi teraz na dobraniu 6xC+ za średnią ok.55 zł. to chyba możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni wydzwania do mnie konsultant w celu przedłużenia umowy. Jako że średnio ostatnio u mnie z czasem więc nie jestem na bieżąco.

Do tej pory mój pakiet to Canal+Platinum+HBO+2xMR+CanalVOD i pokaźna sumka 159zł za ów produkt. Zaproponował mi dodatkowo Cinemaxy, Filboxy, HBO Go oraz PictureVOD z umową na 24 m-ce w cenie 154,90.

Akurat zaproponowanymi dodatkami nie jestem zbytnio zainteresowany. Wolałbym coś takiego jak Comfort+Extra+HBO+Sport&Film+RedlightHD+3xMR+CanalVOD. Moje pytanie czy jestem w stanie wynegocjować takie coś taniej niż 150zł? Rok temu szybko migrowałem co okazało się zgubne, teraz wolałbym nie podejmować pochopnych decyzji i wynegocjować jak najlepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie:

Canal+ Gold + 6xC+

HBO

Cinemax

Multiroom

1 x PVR

w cenie 79 zł. Umowa do końca kwietnia.

Propozycja 1:

To samo co mam ale bez Cinemax, podobno ze stałą ceną za 84zł na 15 m-cy.

Odrzucone. Ponoć wspaniała oferta. To co mam do tej pory było w niezwykłej promocji cenowej podczas fuzji, a teraz to taniej nie będzie :lol2::lol2::lol2:

A co do cinemax to w ogóle są zdziwieni, że go mam bo w systemie jest zaznaczone, że miałem tylko w promocji na 3 miesiące :brawo::brawo::brawo:

Propozycja 2:

To samo co mam (bez Cinemax) ale z Filmboxami na 7 m-cy. Oferta na 15 miesięcy: 7x54,90 i 8x79,90. :crazy::crazy:

:crazy:

Czyli średnia około 68,20 zł. Ponoc rewelacja i to po konsultacji z przełożonym.

Także odrzucona.

 

Powiedziałem czego oczekuję. Jeśli oferta ze stałą ceną to nie zapłace więcej niż 69 zł. Jeśli oferta "łamana" (ze średnią) to nie więcej niż 53,30 zł.

Pani powiedziała, że takich ofert nie ma ni nie było. :shock::shock::shock:

Powiedziałem, że sobie tego nie wymyśliłem, i że w rodzinie ktoś taką ofertę dostał.

...To proszę numer tego abonenta... - Pani na to.

...Ja nie pamiętam swojego numeru, to jak miałbym podać numer innego abonenta ...- ja na to.

 

Rozstaliśmy się z przeświadczeniem obu stron, że na koniec miesiąca wyłączają sygnał i mam zdać sprzęt. ...Bez żalu... - powiedziałem - ...nie jest

 

eście jedyni na rynku, A pozktka tym nie samą telewizją człowiek żyje. Jeśli mam pozostać dalej waszym abonentem to oczekuję korzystniejszej oferty.... :shock:

Pani szybko się rozłączyła.

No to na razie NC+ pa pa.

:mrgreen:

Migrowałem z n-ki.Posiadając paczkę canal+,HBO, cinemaxy i multiroom premium zanim złożyłem wypowiedzenie dostałem propozycję tel. takiej samej treści z różnicą obejmującą cinemaxy...którą odrzuciłem.

A ktoś inny otrzymuje coś takiego przed samym końcem umowy z DUK :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam pakiet platinum. Dzisiaj konsultant do mnie dzwonił i zaproponował mi pakiet superpremium za kwotę 109,90 umowa na 24 miesiące. Oczywiście zrezygnowałem i powiedziałem, że za te pieniądze to dziękuję. On na to, że na razie nie ma dla mnie innej oferty. Za ile można wywalczyć pakiet superpremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam pakiet platinum za 99 zł. Dzisiaj konsultant do mnie dzwonił i zaproponował mi pakiet superpremium za kwotę 109,90 umowa na 24 miesiące. Oczywiście zrezygnowałem i powiedziałem, że za te pieniądze to dziękuję. On na to, że na razie nie ma dla mnie innej oferty. Za ile można wywalczyć pakiet superpremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie wracam !

 

Ale nie tak sobie .... Mam pytanie chciałbym przedłużyć umowę na tym co siedzę czyli Universe+ teraz Confort+ extra+ . Zależy mi na nie wysyłaniu wypowiedzenia .

 

Moje pytanie brzmi co ciekawego mogę ugrać ? :smile: może jeszcze będę wymieniał dekoderki na ADB.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z końcem lipca kończy mi się umowa. Z nc+ już dzwonili z ofertą ale konsultant przedstawił mi takie warunki przedłużenia, że nóż mi się otworzył w kieszeni. Umowa na 24 msc, pakiet comfort+, paczka C+, pakiet Extra+ na dwa miesiące i za całość 89,90. Przecież na stronie dla nowych użytkowników jest lepsza oferta...Mam takie pytanie: czy mogę już złożyć wypowiedzenie i ile ewentualnie będę czekał na telefon z DUK ? i czy wogóle się doczekam ? i czy dostanę lepszą ofertę niż ta co przedstawiłem ? Dodam ze jestem z cyfry i obecnie place 79 za jakiś podstawowy pakiet i paczkę C+. Obecnie nie mam MR tylko splitter ale czas najwyższy przejść na MR tylko nie wiem czy dają jeszcze dwie karty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wolałbym coś takiego jak Comfort+Extra+HBO+Sport&Film+RedlightHD+3xMR+CanalVOD. Moje pytanie czy jestem w stanie wynegocjować takie coś taniej niż 150zł? Rok temu szybko migrowałem co okazało się zgubne, teraz wolałbym nie podejmować pochopnych decyzji i wynegocjować jak najlepsze warunki.

 

Zatem cierpliwie i asertywnie negocjuj po złożeniu wypowiedzenia. Ty startujesz z innego poziomu, ale ja dostałbym ten pakiet w porywach za 99zł więc pole do popisu masz ;-)

 

@robson111111 DUK 122947879

 

@florekmaster jeszcze jak masz zamiar wymieniać dekodery na ADB to zapomnij o dobrej ofercie bez wypowiedzenia. Na aktualnym sprzęcie odpowiednik oferty masz szansę, w sprzyjających warunkach, dostać nawet za +-44zł.

 

@suspectt jeżeli już migrowałeś i masz umowę w NC+ to drugiej karty nie dostaniesz, wczoraj w wątku viewtopic.php?f=174&t=30720&start=2835#p948131 temat MR był poruszany. Wypowiedzenie możesz złożyć, jeżeli masz udzielone zgody marketingowe i aktualny telefon kontaktowy to prędzej czy później najpewniej doczekasz się kontaktu z ich strony. Tutaj znajdziesz pełen przekrój ofert i szybko się zorientujesz o co grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem obecną umowę Universe+ i 6 canal +(za 54 zł) na comfort, multi, extra, premium sport + film. Dodatkowo: wymiana sagemcoma na peace pvr 500 GB (bez opłat za dzierżawę) c+vod ( cała umowa gratis), hbo (na 12 miesięcy gratis). Umowa na 2 lata (6 miesięcy gratis, a póżniej 79,90). Średnia 59,90. Jak oceniacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem abonamentem byłej cyfry migrowałem do nc+ na warunkach:

UNIVERSE+

CANAL+ PLATINUM OP

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

HBO (dostałem po złożeniu reklamacji na brak Polsat HD)

69.90zł

 

umowa do końca kwietnia wypowiedzenie złożone dziś pierwszy telefon:

 

umowa 24mc

Comfort+

Extra+

Sport&Film+

HBO

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX

64,9zł (jak dobrze pamiętam) dopytałem czy to jest stała cena czy średnia na co miła Pani że średnia 59,9 x 12 + 69,9 x 12 wszystkie dodatki na 24mc co myślicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużona umowa. I to za pierwszym telefonem po zarejestrowaniu wypowiedzenia. I w sumie, chyba trochę za szybko dałem się namówić. Ale cóż. Przedłużone na takich warunkach:

 

Comfort+

Extra+

6x C+

Filmbox za darmo na cały okres umowy

HBO na 6 miesięcy za darmo

Wymiana Pace'a na Mediaboxa

Dostęp za darmo do Canal+ VOD

 

Umowa na 24msc, stała cena 65zł (jeśli zostawię sobie Pace'a, nie wymienię to będzie to 60zł)

 

Mogłem powalczyć o HBO za darmo na cały okres umowy. Ale teraz po uzgodnieniu już chyba nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...