Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kris3114 Twoja sytuacja nie jest do pozazdroszczenia w związku z dekoderem na własność a chcesz chyba umowę podpisać to może lepiej samemu o sprawę zadbać? Nie mówię aby się od razu na wszystko zgadzać, ale największe szanse ustalić na czym stoisz konkretnie masz kontaktując się z DUK.

 

@Gursonek ofertę zdobyłeś na drodze reklamacji a nie w normalnym trybie, więc może warto o tym wspomnieć? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 30.04. W związku z tym, mam do Was pytanie, czy ktoś wywalczył stałą opłate przez cały okres umowy, czy teraz tylko X miesiący 0 zł a reszta po Y zł?

 

Ja wywalczyłem stałą cenę w bólach Comfort, Extra, Multi+, Canal+ (pełny), HBO, Redlight za kwotę 69,90zł miesięcznie przy 15-miesięcznym aneksie.

 

No nie całkiem jest tak jak piszesz.Stałą cenę dostałeś po reklamacji. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek wprowadzasz takim wpisem w błąd odbiorcę, bo nie dopisałeś, że ofertę zdobyłeś na drodze reklamacji a nie w normalnym trybie.

No właśnie, troche tanio :)

 

Obecnie posiadam Platynę + 6C+ i HBO za 99 zł. Nie chce płacić więcej niż 59 zł i zależy mi na Comfort+ i tylko 6C+. Narazie nikt nie zszedł niżej jak 79 zł. Nie ugnę się i niczym wiecej mnie nie przekupią bo i nic wiecej interesującego (dla mnie) nie mają... Czy obecnie to do zrobienia?

Niektórzy stale śledzą fora i może potrafią określić, czy mogę spodziewać się powyższej oferty do końca miesiąca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... koledzy przecież napisałem, że w bólach rodziła się ta oferta :mrgreen: A poza tym ja wasz "Król Julian" :lol2: jeszcze nie dostał e-rachunku za ten miesiąc, więc wszystko się może zdarzyć. Nasz Kibo vel. "Moris" doskonale Wam wszystko opisuje, byłem głupi w jednym wypadku, że go nie posłuchałem i nie zażądałem potwierdzenia oferty na emaila za pierwszym razem. Nie żebym coś miał do władzy NC+, ale błagam, kiedy konsultant dzwoni bez dyktafonu nawet nie podnoś słuchawki, bo może się okazać, że zamiast stałej ceny w wysokości 58,56 zł, jesteś szczęśliwym posiadaczem 5 x gratis, a 10 x 79,90 ,89,90,119,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.pisalem,jakis czas temu,ze dostalem comfort+,extra+,6xcanal,hbo,multi 2xcameleon,pace 500 na 15 miesiecy ze stala cena 79,90. ogolnie jestem zadowolony,ale gdzies mi mignelo,ze ktos to samo dostal ze srednia cena 54zl!!! dobrze kojaze? bo jesli tak,to troche mi mina zrzedla.niby zdowolony jestem,ale placic az o 24 zl wiecej,niz mozna dostac...to mi sie nie usmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.pisalem,jakis czas temu,ze dostalem comfort+,extra+,6xcanal,hbo,multi 2xcameleon,pace 500 na 15 miesiecy ze stala cena 79,90. ogolnie jestem zadowolony,ale gdzies mi mignelo,ze ktos to samo dostal ze srednia cena 54zl!!! dobrze kojaze? bo jesli tak,to troche mi mina zrzedla.niby zdowolony jestem,ale placic az o 26 zl wiecej,niz mozna dostac...to mi sie nie usmiecha.

Zgadza się, 5m-cy za 0zł kolejne 10m-cy po 79,90 średnia wychodzi niecałe 54zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podchody ze strony enceplus. Mam Silvera+6C+MR+Pace za 69zł. Mówię, że chce to co mam ale taniej i sugeruję (co chyba było błędem), że jakieś gratisowe HBO mile widziane. Pada propozycja:

Comfort+Extra+6C+HBO+Cinemax+Filmbox(7m-cy) 79,90zł. Umowa na 15 miesięcy.

 

...Informuję konsula, że to nie jest taniej. Wtedy pada oferta:

Comfort+Extra+6C+HBO 3x0zł 12x89,90zł. Średnio 71,92zł.

 

...Mówię, że nawet licząc średnią to nadal nie jest taniej, a w ogóle to preferuję stały abonament. Wtedy konsul rzuca:

Comfort+Extra+3C+HBO 69,90zł. Umowa na 24 miesiące.

 

...A ja na to, że bez 6C+ to ja mam dużo taniej "fulla" w Polsacie. Więc rzuca mi kontrofertą:

Comfort+Extra+HBO+Cinemax+Filmbox 59zł. Nie pamiętam długości umowy.

 

...Więc ja na to, że w CP też mają sport, wiec trudno porównać "fulla" z CP z tą ofertą bez 6C+. Wtedy pada :

Comfort+Extra+6C+HBO+Filmbox(7m-cy) 74,90zł. Umowa na 15 miesięcy.

 

Reasumując, nie dociera do nich, że nie chcę poszerzenia oferty tylko obniżenie abonamentu przy zachowaniu tego co mam. Uczepił się tego HBO i na chama wciskał dodatki, a cena w górę.

 

...

 

Nie zdążyłem jeszcze napisać tego posta, a tu kolejny telefon. Tym razem następujące oferty:

 

Comfort+Extra+6C+HBO(15m-cy) 6x10zł 18x89,90zł. Średnio 69,92zł.

lub

Comfort+Extra+6C+HBO 3x10zł 12x89,90zł. Średnio 73,92zł.

 

Tańszych ofert dla mnie BRAK. Nawet bez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś do mnie pierwszy raz po wypowiedzeniu, oferta średnia, tzn. beż żadnych wodtrysków, a nie powiem bo zależy dodatkowo na pakiecie sport, bądź na samym c+sport.

 

Obecnie: Universe+ - 49zł - Wypowiedzenie złożone, umowa do końca kwietnia

Proponują: to samo, czyli Comfort+, Extra+, HBO pół roku gratis, umowa na 15msc, cena: 2x22zł+13x44zł,

 

zamiast tego HBO wolałbym c+sport, ale konsultant powiedział, że tak się nie da :( Także podziękowałem i poprosiłem o ponowny telefon pod koniec kwietnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przedłużyłem ofertę (poprzednio płaciłem 49 PLN za Universe+ bez C+ i ze zwykłym BOX-em) - po złożeniu wypowiedzenia na początku marca.

Po dosyć rzeczowej przepychance na argumenty i chwyty marketingowe:) z konsultantem z DUK uzyskałem nienajgorsze warunki:

 

- Comfort+

- Extra+

- 6C+

- 3HBO

- Mediabox

 

Umowa na 15 miesięcy - średnio 58,60

Mnie to w miarę (tak na 80%) satysfakcjonuje.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji:

Dzisiaj przedłużona umowa (praktycznie przy pierwszej rozmowie tylko przełaczanej do innego działu) po wysłanym wypowiedzeniu. Dotąd niekorzystna (zawarta przez ojca) wszystkie standardowe pakiety (czyli jak Comfort+ Extra) +dekoder Mediabox ok64zł.

Przedstawione oferty obie na 15 mies:

1. kanały i dekoder bez zmian 49zł - czyli taniej (wiem przepłacał dotąd ;-) ale fakt nijższej ceny sie liczy.

2. - Comfort+ Extra+ 6C+ 3HBO na 4 miesiące oraz Mediabox za średnio 63,60zł (4 mies za 0zł + 11 następnych z wyższą ceną)

 

Czyli to mozna dziś dostać bez przepychanki marketingowej jak napisał kolega powyżej (gratulacje dla Niego).

Dla mnie jest to niżej niż rok temu.

 

Chwała temu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rozmowa i propozycja:

Comfort+,Extra+,Multi+, 6C+, 3HBO wszystko na 15msc (do tej pory placilem za to 69zl)

Platne 4msc po 10zl poznej 11msc po 84,90 oczywiscie nie zgodzilem sie.

Sam zadzwonilem wieczorem tego samego dnia i podalem swoje warunki:

Wszystko to co wyzej tylko platne 5 msc 0zl i 10msc 79,90zl i dodatkowo wzialem multiroom 6msc 0zl pozniej 9msc po 10zl i aktywacja 49zl. Takze jestem zadowolony i do nastepnego roku, srednia wyszla ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...