Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam Pakiet CANAL+ Platinum 119zł. ; History HD 1,99zł. ; Multiroom S. 10zł. ; opłata za najem 10zł. ; razem płacę 140,99zł.

Wypowiedzenie wysłane przez Cetrum nc+ , umowa do 10-06-2014r. Umowa była na 12 mies-nowy klient ( bez migracji )

 

Jaką minimalną cenę za ten pakiet można wynegocjować?

 

Dziękuję za porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj: SILVER, 6xC+, multiroom (2xCameleon), PVR PACE 500GB, HBO (6m-cy za 0zł) - stała cena 64 zł.

Aktualna (po zarejestrowany wypowiedzeniu): Comfort, Extra+, 6xC+, mulitroom (2xCameleon), PVR PACE 500GB, HBO, C+VOD - 5m-cy 0zł, 10 m-cy 79,90zł - średnio ok. 54zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam Pakiet CANAL+ Platinum 119zł. ; History HD 1,99zł. ; Multiroom S. 10zł. ; opłata za najem 10zł. ; razem płacę 140,99zł.

Wypowiedzenie wysłane przez Cetrum nc+ , umowa do 10-06-2014r. Umowa była na 12 mies-nowy klient ( bez migracji )

 

Jaką minimalną cenę za ten pakiet można wynegocjować?

 

Dziękuję za porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari- miałem jeden tel. jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia, rozmowa bardzo trudna zero negocjacji, najpierw że stały klient , że wypracowałem sobie zniżki itp. a cena taka sama 140,99 zł. Tłumaczyła że nowe pakiety , dodane nowe kanały itp., znowu nie rozumiem ich oferty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dasm jeszcze przed zmianami marcowymi spokojnie można było wypowiedzieć umowę w każdym punkcie serwisowym a teraz podobno tylko w Centrach NC+.

 

@Robert69 pamiętaj, że jako nowy klient cały ten komplet łącznie z aktywacjami, dekoderami i MR dostaniesz za 102zł/m-c, toteż próba wciśnięcia tego ponownie za 140zł jest niczym innym jak naciąganiem i szukaniem jelenia.

 

Cierpliwości, pod koniec umowy trąbka im zmięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja. Abonent od 8 lat. Obecnie Superpremium z Hbo, (multiroom i dekoder gratis), oplata 99,90/mies, umowa do maja. 1 oferta: Comfort+ Extra+6xC+ HBO: 109,9/mies (Multiroom/dekoder gratis). Odmowa- zbyt drogo. Dziś druga oferta 5 mies 99,90+ 18mies za 124,90 :-)))). Czy ktoś może wie dlaczego w nc+ pracują idioci? Pytam poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na żadną ofertę ''średnia ala CP'' sie nie zgodzę albo stała 59zł albo ''tam są drzwi'' ;-)

Nawet jak Ci zaproponują średnią np 53 ? To nie lepiej zrezygnować potem ? Trochę brak tu logiki.

 

Sam wiesz dlaczego jest ta ''średnia'' ;-) Aby była jak największa przyznana ''ulga/kara'' a nie dla aboneta/klienta dobrze tylko dla operatora :mrgreen: Niestety życie nauczyło mnie aby takie rzeczy :read: aby nie było pózniej wrazie niewypłacalnoci mojej problemów finansowych bo dzis pieniadze masz juro możesz nie mieć nic :lol2:

 

Trudno tam gdzie mnie nie chcą pchac sie nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było: nBox HDTV Recorder 250 GB i gołe Universe+ za 49 pln na miesiąc umowa do końca kwietnia 2014, wypowiedzenie złożone 27 marca; drugi telefon z DUk i zgodziłem się na warunki:

Comfort+

Extra+

Multi +

6 x C+ na całą umowę 0 pln

HBO na całą umowę 0 pln

+ zwiększenie dysku do 500 GB

Umowa na 15 misięcy - 5 x 0 pln; 10 x 79,90 pln średnia 53,27 pln. Oczywiście mogę płacić średnią co miesiąc. Oferta wysłana na maila.

Gdyby nie ta średnia byłoby 100% sukcesu - no ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...