Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

O czym Wy piszecie ? Jaka gwarancja ? :shock: Przecież te dekodery są wynajmowane, nie ma na nie żadnej gwarancji, wynajmowany sprzęt po prostu wymieniasz na drugi egzemplarz jak się popsuje :?

 

Czy wymieniając dekoder w Punkcie NC+ jest niebezpieczeństwo otrzymania używanego Mediaboxa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy piszecie ? Jaka gwarancja ? :shock: Przecież te dekodery są wynajmowane, nie ma na nie żadnej gwarancji, wynajmowany sprzęt po prostu wymieniasz na drugi egzemplarz jak się popsuje :?

 

Czy wymieniając dekoder w Punkcie NC+ jest niebezpieczeństwo otrzymania używanego Mediaboxa?

 

Jest taka możliwość że dostaniesz mediaboxa używanego przez kogoś wcześniej. Oczywiście w przypadku awarii wymienią ci od ręki na nowy.

 

Ja dostałem nówkę Pace PVR HD 500 GB z dvb-t a kolega który wymieniał to dostał Pace PVR HD 500 GB już bez dvb-t. Ten kolegi dekoder miał ślady używania - rysy przy złączu HDMI i porcie ethernet - mimo że był zapakowany i zaklejony oryginalnymi taśmami. Obudowa była bez rys - dysk działał cicho. Kolega wymieniał dwa dni później w tym samym punkcie co ja. Jaki dostali taki dali.

 

Tak samo jest z mediaboxami - jakie dostaną z magazynu taki dadzą. Sprawne dzierżawione idą do odnowienia i z powrotem do punków APS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz jak przebiega proces przedłużania im bliżej końca umowy tym lepsze propozycje

 

W moim przypadku póki co jest zupełnie odwrotnie :D

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca kwietnia. Każdy następny który dzwoni to co gorsza oferta.

 

Tez jestem bylym nkowcem uwierz ze nawet w ostatnich dniach ( w moim przypadku 2 dni przed koncem umowy ) potrafia znalezc sie dobre oferty . Strasznie ci zalezy jakby to byla sprawa zycia i smierci koniecznie musisz miec NC+ ? Przed nka mialem C+ a od roku NC+ . Szczerze mowiac jakosc oferty programowej Canal+ spada na pysk z kazdym rokiem i jedyne co mnie trzymalo w N i trzyma przy NC+ to LM ale nie za cene wyzszych oplat . Jak juz pisalem we wczesniejszych postach jesli sie nie dogadam z nimi co do odpowiednich dla mnie warunkow to wypowiedzenie jest juz zarejestrowane . Czytajac wiekszosc postow w tym temacie odnosze wrazenie ze ich autorom posiadanie tej platformy jest niezbedne do zycia jak tlen i z roku na rok z pokornie wiecej placa i placza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.ja wczesniej chyba silver,wszystkie canale multiroom(2X cameleon) i pace pvr za 69,a do tego hbo wlaczone jako opcja za 25 zl przez cala umowe(jakos tak wyszlo, w kaxdym razie za to wszystko 94 zl za miesiac. umowa do konca kwietnia). kilka telefonow od nich,ale bez sensownych propozycji.za kazdym razem mowilem ,ze kiepska oferta.ogolnie,ze malo ogladam,i chcialbym obnizyc koszty.przy drugiej rozmowie konsultant powiedzial,ze przy mojej umowie obowiazuje 3 miesieczny okre wypowiedzenia!!! dlatego sie spresylem,i wyslalem od razu.2 rozmowy poniej okazalo sie,ze to nieprawda(normalnie 1 miesiac jak wczesniej).wiecie cos na ten temat,bo nie drazylem tematu? w kazdym razie,po zarejestrowaniu wypowiedzenia jeszcze jeden telefon(pani totalnie nie chcialo sie gadac,wiec krotka rozmowa:-).dzisiaj(ok. 2 tyg. po wypowiedzeniu) telefon i nowa ofereta.oczywiscie moje stanowisko zachowane.po chwili oferta na ktora sie zgodzilem: umowa 15 miesiecy- pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

HBO

EXTRA+ HB ITI

Multi+

Premium Sport &Film,

UltraBox+/PVR PA

2 X cameleon.

wszystko w stalej cenie 79,90 od maja.

ja jestem mega zadowolony.z czystej ciekawosci,myslicie,ze 10 zl mozna bylo urwac? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz jak przebiega proces przedłużania im bliżej końca umowy tym lepsze propozycje

 

W moim przypadku póki co jest zupełnie odwrotnie :D

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca kwietnia. Każdy następny który dzwoni to co gorsza oferta.

 

Tez jestem bylym nkowcem uwierz ze nawet w ostatnich dniach ( w moim przypadku 2 dni przed koncem umowy ) potrafia znalezc sie dobre oferty . Strasznie ci zalezy jakby to byla sprawa zycia i smierci koniecznie musisz miec NC+ ? Przed nka mialem C+ a od roku NC+ . Szczerze mowiac jakosc oferty programowej Canal+ spada na pysk z kazdym rokiem i jedyne co mnie trzymalo w N i trzyma przy NC+ to LM ale nie za cene wyzszych oplat . Jak juz pisalem we wczesniejszych postach jesli sie nie dogadam z nimi co do odpowiednich dla mnie warunkow to wypowiedzenie jest juz zarejestrowane . Czytajac wiekszosc postow w tym temacie odnosze wrazenie ze ich autorom posiadanie tej platformy jest niezbedne do zycia jak tlen i z roku na rok z pokornie wiecej placa i placza .

 

"Pozostanie wzbogacić paczę CP i podziękować nc+...

C+ nie są do niezastąpienia."

 

Czytaj dokładniej co napisałem kilka postów wyżej przed Twoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniol1979 masz 2xPVR? Tak czy inaczej to dobra oferta.

mam jednego pvra. w tamtym roku chcieli mi dac cos drugiego(nie pamietam czy paca czy sagema).mam swoja arive,wiec nie wzialem bo mi niepotrzebne.

a jeszcze pytanie z innej beczki-nie wiecie,czy w tym roku przy przedluzaniu umowy mozna dobrac 2 cameleona,jesli wczesniej sie nie mialo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w APS mozesz sobie taniej dobrac mediaboxa.

 

Jak to?

Jeżeli spojrzą w system to zażądają 49zł i nie inaczej. Nie mogą chyba targować się z ceną ustaloną przez system NC+?

 

Ps. A mówiłem o używanych bo na początku przygody dostałem białasa, który chodził w domu u jakiegoś palacza i capiło mi w domu fajami. A że nienawidzę smrodu z petów ( jak i żona) to stąd ta trauma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...