Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej ofercie: Comfort+ Extra+ Superpremium+ z HBO, Cinemax, Filmbox za 109,90zł i do tego mediabox+ za 5zł/msc. Umowa na 24 miesiące.

 

@grzechu1991 za 99zł tak.

 

A czy jest szansa żeby ten Filmbox zamienić na Multiroom Standard HD w tej cenie 99,90? No i oczywiście +5zł mediabox miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie jestem jednak wyklęty miałem dziś tele z nc+. propozycja cala paczka c+ za 69 mr 0zl na 6m i hbo 9 miesięcy gratis. konsul na początku zapytał wprost czego oczekuje wiec mu odpowiedziałem że za to co mam teraz chce płacić 59 zl umowa na 15m. pytam dla pewności czy jest w tym seriale + które obecnie posiadam okazuje się że nie ma, to pan proponuje na nowo z seriale + i zaczyna mi wyliczać ile nowy klient musiał by za to zapłacić i pada jego propozycja 79zl , moja odpowiedz brzmi że wezmę to od reki za 69. pan mówi że musi się skonsultować z przełożonym po powrocie zaproponował confort extra cala paczka c+ seriale + hbo 9m gratis mr 6 m gratis potem 10zl abonament 75,20 niby stała podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zaskoczenie(że tak szybko) i telefon od konsultantki z pozytywnie rozpatrzoną reklamacją (odsłuchanie rozmowy telefonicznej) :jupi: w ramach rekompensaty anulowanie oplaty za hbo mialo byc pierwszy miesiac 25pln. a reszte 14 miesiecy gratis a wiec:

 

Multiroom

Pace 500

Comfort

Extra

Multi

Premium Sport & Film

HBO

 

umowa na 15 miesiecy 7x54,90 i 8x69,90 :smile: srednia-62,90

 

Jestem bardzo zadowolony wczesniej za to samo ale bez HBO 79,90 teraz z rodzicami na pol wychodzi smieszna kwota. Powodzenia w negocjacjach ja mam spokoj do czerwca 2015 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta z której strony by nie spojrzeć jest bardzo dobra.

 

 

Dzieki, troche nerwow mnie to kosztowalo jak spojrzalem w ica i zobaczylem do zaplaty ok 121 pln :crazy: ale na szczescie okazalo sie ze Ci konsultanci z nc+ nie sa tacy bee :smile: , kiedys myslalem żeby skonczyc z nc+ i ogladac to co chce na pewnej telewizji przez internet za 20 pln. miesiecznie ale okazuje sie ze jak chce cos ogladac duzo osob czyli np. Champions League to juz nie jest tak kolorowo...i moze nc+ nie ma 100%-centowego obrazu HD ale ogladam co chce kiedy chce i nic mi sie wiesza i tym bardziej nie musze czekac az sie zbuforuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowę do końca czerwca universe+multi płacę 49,90 wypowiedzenie nie złożone i telefony propozycja:

1.to samo co mam teraz na 15 m-cy za 54,90

2.universe+ekstra+canal sportowy za 74,90

Oczywiście odrzuciłem bo to jakieś kpiny.

 

2 opcja ale powiedz ze chcesz Sport & Film za nizej niż 70 wtedy bedzie dobra oferta. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko za ile można wyrwać pakiet comfort+ ekstra + pakiet sport i film(bez składania wypowiedzenia a ile z wypowiedzeniem). Obecnie mam pakiet platynowy za 99 zł.Proszę o odpowiedź lub podpowiedź.
Bez papieru minimum jakid mozesz osiagnac to 90,a z papierem 59-69. Wiek nie ma znaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś na kolejne 15 m :

Comfort ,multi ( jakieś extra :) ) canal x 6, dwa pvr ,multiroom , hbo gratis na 15 m w cenie " uśrednionej " 69 zł miesięcznie.

Wcześnej też tyle płaciłem także mi ta oferta podpasowała ( wypowiedzenie wysłane - umowa do kwietnia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś na kolejne 15 m :

Comfort ,multi ( jakieś extra :) ) canal x 6, dwa pvr ,multiroom , hbo gratis na 15 m w cenie " uśrednionej " 69 zł miesięcznie.

Wcześnej też tyle płaciłem także mi ta oferta podpasowała ( wypowiedzenie wysłane - umowa do kwietnia )

 

Jak to Ci się przedstawia w miesiącach? Co miałeś wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...