Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Umowa do 30 kwietnia, wypowiedzenie wysłane 21 marca, a dziś pani zadzwoniła w sprawie wypowiedzenia no i oczywiście z nową ofertą (przed wypowiedzeniem nawet nie chcieli gadać).

Bardzo miła Pani zaproponowała umowę na 15 mies (5mies za 0,00zł, 10mies za 79,90zł / średnia 53,27zł)a w tym Comfort+ Extra+ Sport&Film (6xCanal+ i Canal+VOD) na 15mies + HBO na 5 mies + Noc na 6mies. Poprosiłem o potwierdzenie na maila. Potwierdzenie dostałem po 15 minutach, chyba im zależy. Pani w mailu zapytała czy oferta jest satysfakcjonująca i prosiła o szybką odpowiedź ;-)

Co myślicie o tej ofercie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam do 30.06, dzisiaj dzwoniła konsultantka z ofertą. Powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, jednak ona mimo wszystko powiedziała, że przedstawi ofertę. Zaproponowała Comfort+, Extra+, 6x Canal+, HBO, Multiroom standard 79zł +10zł = 89zł na 15 miesięcy. powiedziałem, że nie jestem zainteresowany.

Wypowiedzenie już wysłałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem swoją dotychczasową umowę (zostało 9 z 12 miesięcy) na nową 15 miesięczną.

 

Miałem:

Obligatoryjnie:

Universe+

mediabox

Opcjonalnie:

nc+ go 3zł

Premium film (3x C+) - 3 miesiące gratis, potem 30zł

HBO - 3 miesiące gratis, potem 20zł

HBO GO - 5 miesięcy gratis, potem 5zł

netvod - 5 mies gratis, potem 1,99zł

 

Czyli 67zł a potem ~124zł, lub ~99zł z samym C+ Film.

 

Teraz mam:

Comfort+ z Extra+ (Extra można wyłączyć i "zaoszczędzić" 10zł)

Premium film & sport (6x C+)

netvod+ z C+ VOD Platinum

nc+ go

 

Dostałem za średnio 89,56zł

 

Oferta oczywiście słaba, ale wybrałem wydłużenie umowy o 6 miesięcy, z dopłatą 20zł i zyskiem kanałów sportowych (na których mi odrobinę zależało, bo chciałem raz na kiedyś pooglądać ekstraklapę), niż dopłatą 30zł bez sportu.

 

90 jestem w stanie przełknąć. HBO oglądałem najmniej. Mogłem dobrać HBO z Cinemaxem za +30zł ale nie chcę płacić po 120zł stałego zobowiązania za i tak niepełny pakiet. Poza tym nie cierpię Gry o Tron :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się dzisiaj przedłużyć umowę, która obowiązywała do końca marca, czyli jeszcze 4 dni (przetrzymałem ich).

Wcześniej pakiet Gold + HBO (6 m-cy gratis) za 79 zł.

Teraz mam:

- Comfort+

- Extra+

- Multi+

- 6xC+ (w tym c+ vod platinum)

- HBO na 12 miesięcy za 0 zł

 

Umowa na 15 miesięcy, 5 miesięcy za 0 zł, 10 miesięcy za 79,90 zł. Średnio w cenie 54 zł miesięcznie.

 

Długo ich męczyłem, aby w tej cenie było HBO na 15 miesięcy, ale takiej opcji nie dało się zrobić (rozmawiałem z bardzo konkretnym konsulem). Nic nie ściemniał, mówił co ma i co może zaoferować. Mógł mi zaproponować HBO na 15 miesięcy w powyższej opcji w cenie stałej miesięcznej 79,90 zł - 15 miesięcy. Jak wiadomo ta opcja jest dużo słabsza, nawet jakbym chciał dopłacić po 25 zł za HBO od 13 do 15 miesiąca. Konsul wspomniał, ze spokojnie można przedłużyć abo na 3 miesiące przed z wysłanym wypowiedzeniem i otrzymać super ofertę, nie koniecznie trzeba czekać do końca, a tym samym może uda mi się zgarnąć HBO po raz kolejny w promocji.

 

Życzę szczęścia w negocjacjach.

 

Jak myślicie dobra oferta?

 

Kanały były aktywne po rozmowie telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę swoje wczorajsze perypetie z konsultantem (ku przestrodze innych negocjujących)

Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane, dotychczasowa oferta:

Universe+

6xC+

MULTIROOM - 2 karty za 0 zł

Najem BOX+ za 0 zł

Płacę 59 zł

 

Telefon około 14, propozycja:

Umowa na 24 m-ce

Comfort+ Extra+

Sport&Film+

HBO za 0zł na 9 m-cy

Filmbox za 0zł na 9 m-cy

History HD za 0 zł na 24 m-ce

Cena:

49,90 zł przez pierwsze 12 m-cy

79,90 zł przez kolejne 12 m-cy

Średnio: 64,90 zł

W sumie propozycja była godna rozważenia, poprosiłem o potwierdzenie te oferty na maila i telefon wieczorem.

 

Maila otrzymałem, ale propozycja była już inna :o

- pakiet Comfort w cenie 29,90 zł przez 24 pełne miesiące,

- opcja HBO za 0 zł przez 9 pełnych miesięcy,

- opcja Premium Sport i Film za 20 zł przez 12 pełnych miesięcy, a następnie za 40 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- 24 miesięczny okres oznaczony.

 

Ani słowa zatem o pakiecie Extra+, Filmboxie i History HD

Później był telefon, początkowo ustaliliśmy, że w mailu był błąd i Filmbox i History będą, jednak w drodze negocjacji

HBO na 9 m-cy i Filmbox na 9 m-cy zamieniłem na HBO na 15 m-cy, bo na Filmboxie mi nie zależy.

Przeszliśmy do odczytania oferty i się okazało, że wcześniejsza propozycja ze średnią 64,90 zł nie obejmuje jednak

pakietu Extra+, a jeśli chcę ten pakiet to oferta brzmi:

5 m-cy za 69,90 zł

19 m-cy za 79,90 zł

Średnia: 77,81

Ofertę po prostu wyśmiałem, dopłata za Extra+ w porównaniu z wcześniejszą ofertą 12,91 :shock: i powiedziałem,

żeby zadzwonił jak będzie miał lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

To nic nowego ,ze trzeba być ostrożnym przy "egzekwowaniu"przyznanej oferty. W ramach świadczonych usług NC+ 3 razy zdarzyło mi się zmieniać warunki umowy. Dwukrotnie było coś nie tak..Po przedłużeniu ostatniej umowy, postanowiłem skonsultować przyznaną ofertę z konsultantem. Wszystko było ok..poza tym ,że pan , z którym wcześniej rozmawiałem , zapomniał odznaczyć w systemie multiroom premium za free na 12 m-cy.Konsultantka przyznała ,że jak najbardziej taka promocja została mi przyznana.Dobrze,że to nie wyszło dopiero na fakturze. Pozostałe warunki były zaznaczone a mnie pozostało upomnieć się o odświeżenie uprawnień do HBO.

Na szczęście mam 2 lata spokoju, aż do następnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regedit największą krechę masz za Grę o tron :mrgreen: Z tego co miałeś i w tym czasie chyba na nic lepszego, poza ofertą dla nowego, nie mogłeś liczyć. Będzie już tylko lepiej :smile:

 

@brunek to bardzo dobra oferta :brawo:

 

@gizior to teraz pomyśl jak są robieni w balona mniej zorientowani abonenci, szkoda słów i każdemu trzeba życzyć aby miał oczy wokół głowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lutego propozycja: 15 miesięcy (6 po 49zł i 9 po 79zł) za to co obecnie mam. Szybko dziękowałem i miałem już wcisnąć przycisk, ale jeszcze usłyszałem oburzoną konsultantkę: "Przecież to jest bardzo dobra oferta". Zapamiętam sobie tę postawę i przypomnę przy kolejnym telefonie :]

 

Wypowiedzenie wysłałem 4 marca, doszło 7. Po mejlu pytającym powiadomili mnie, że zarejestrowali.

I nie chcą ze mną gadać :D

Poczekam na telefon od tego "skruszonego separanta" :P

 

Umowa do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wyslalem na poczatku marca. Zwrotka przyszła. Od momentu zarejestrowania wypowiedzenia nie dostałem ani jednego telefonu. Umowa do końca 04.2014. Zaznaczam, ze przed wypowiedzeniem proponowano mi oferty , co wyklucza brak zgody na kontakt telefoniczny. Jest to bardzo dziwne, zwłaszcza czytając posty osób, którym konsule "nie dają spokoju" codziennie...

I dodatkowo takie info na TV (liczę że poprawnie się załączy obraz...)

raga3egy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikrus99 spokojnie jak będzie im zależało to zdzwonią a jak nie to jeszcze lepiej same plusy, będziesz miał więcej czasu i pieniędzy :D ja też złożyłem wymówienie na początku lutego i zaraz potem do mnie dzwonili lecz oferta słaba, odrzucona i od tego czasu cisza chyba się na mnie obrazili :] umowa do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem mail do NC+ z zapytaniem, o potwierdzenie otrzymania wypowiedzenia, dacie rozwiązania umowy itp. Otrzymałem stosowna odpowiedź, a na końcu maila info:

"Jednocześnie informuję, że niebawem skontaktuje się z Panem Konsultant, aby zaproponować atrakcyjną ofertę."

Dlatego niebawem przekaże Wam, forumowicze, pełne wyjaśnienie słowa atrakcyjny, w mniemaniu NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...