Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich i mam pytanko...

aktualnie mam pakiet: Universe plus 6 C+ plus 3 HBO plus History ---- wszystko za 70,99. Jutro wysyłam wypowiedzenie ( umowa do 31.05.) i jakiej mogę się spodziewać lub inaczej.....jaką mogę "wytargować"?

z góry dziękuję za info

 

Ja też będę miał podobną sytuację tyle że pazdzierniku.

 

Jest do wyciągnięcia za tą samą kwotę lub odrobinę taniej .

 

Comfort +

Extra +

Sport&Film +

Hbo

History HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo no Hikariczy czyli źle zrobiłem że przedłuzyłem umowę na takich warunkach ?

 

Jak bym ich przycisnął to pewnie by dali jeszcze złotówkę taniej :P

 

Policz sobie ile dostałem w gratisie a później dyskutuj.

Jak ci kiedyś powiedzą że z cameleonem to tylko umowy za 99zl. to polecisz z podwinietym ogonem byle tylko karty zachować.

Co do nowych kanałów i pakietów to pożyjemy - zobaczymy kto miał rację hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plockier według mnie bardzo dobra oferta. Sam bym chętnie taką p[beep]rnął, nawet bez MR. Średnia ~53 zł to i tak 10 zł taniej niż płacę obecnie za Silver+ 6C+.

Ktoś zastanawiał się dlaczego nikt nie bierze ofert na 24m!? Z tego co czytam to na chwilę obecną lepiej zabrać na 15 m. niż 24. W umowach na 15 m. jest 5 miesięcy gratis, w 24 bodajże 6, więc średnia cenowo jest niższa w umowach na 15 m. Żeby wyjść na to samo przy umowie 24 m. musieliby dawać 8 miesięcy gratis (albo zjechać z ceną o ok 10 zł), a takiej oferty jeszcze nikt nie przedstawił (cały czas rozważam pakiet Comfort+ Multi+ Extra+ SportiFilm z gratisami typu HBO na jakiś okres przy założeniu ze cena za pakiet wynosi 79,90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam platinum z hbo za 99,- złotych miesięcznie. Wypowiedzenie wysłane. W piątek otrzymałem (z numeru 22 334 61 80) następującą ofertę (na wstępie zaznaczyłem, że interesuje mnie to samo co mam, za nie większą kwotę niż płacę, mile widziana byłaby jakaś obniżka abonamentu, MR ani żadne inne wodotryski typu ncGo mnie nie interesują): comfort + extra + 6 x canal + 3 x hbo na cały okres umowy - 24 miesiące, rachunki: 6x10 złotych potem 18x109 złotych, średnio wychodzi 84 złote. Powiedziałem, że się zastanowię. Co o tej ofercie myślicie ? Jestem skłonny przystać na takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą do mnie dzwonili

Obecnie mam Universe +multiroom +sagemcom na wynajem za 0zl za 49zl/mies

Zaproponowali co dziwne też Universe + multiroom na 24mies, za 5x34,90 + 19x54,90 to jest jeszcze do przyjęcia ale chcą 15zl/mies za wynajem sagemcoma :)

także już się pisze wypowiedzenie- umowa do końca maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam platinum z hbo za 99,- złotych miesięcznie. Wypowiedzenie wysłane. W piątek otrzymałem (z numeru 22 334 61 80) następującą ofertę (na wstępie zaznaczyłem, że interesuje mnie to samo co mam, za nie większą kwotę niż płacę, mile widziana byłaby jakaś obniżka abonamentu, MR ani żadne inne wodotryski typu ncGo mnie nie interesują): comfort + extra + 6 x canal + 3 x hbo na cały okres umowy - 24 miesiące, rachunki: 6x10 złotych potem 18x109 złotych, średnio wychodzi 84 złote. Powiedziałem, że się zastanowię. Co o tej ofercie myślicie ? Jestem skłonny przystać na takie warunki.

To jest umowa na 2 lata. Zrób średnią 79. Wtedy będzię b.dobra oferta. A teraz,........ powiedzmy,że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsule mają ponoć masakryczną średnią w tym miesiącu związaną z tymi nowymi ofertami, więc na jakieś mega obniżki nie ma co czekać, a sami są mocno wkurzeni więc albo położą lachonka i dadzą jak chcecie i leci albo bedą podnosić abonament bo nad głowami mają kierowników równie wkurzonych. Ogólnie teraz jak się dostanie 6c+ z hbo za 79zł to jest bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo no Hikari wypowiedzenie wyslac poleconym tak? A moze byc rowniez za potwierdzeniem odbioru?

 

I przy okazji za ile mozna wyrwac maedia boxa + 1 dekoder w pakiecie extra+ multi+ 6xCanal+ multiroom i nc+ GO zalezy mi na nc+ Go ,oglada ktos na tablecie ? Jak chodzą kanały płynnie? I przy okazji jak spisuje sie Media Box? Jest lepszy od Pace 500gb? Dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu konczy mi sie umowa, wypowiedzenie wyslalem kilka dni temu. za ile mozna wyciagnac teraz taki pakiecik (da sie zejsc ponizej 50 zl ?) :

comfort+ (wraz z opcją multi)

extra+

6 C+

mediabox

 

od czterech lat korzystam z dekoderu pace (z cyfry jeszcze), czy jest juz on moja wlasnoscia po takim czasie i czy oplaca mi sie brac nowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan79 masz dwie opcje do wyboru...osobiście z dokumentem tożsamości w punktach oznaczonych Centrum NC+ http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic albo listem poleconym, może być za potwierdzeniem odbioru. Jeżeli znasz ułomności MR wg.ADB, to w mojej ocenie taka zamiana ma sens kiedy oferta aneksu nie będzie droższa niż to co płacisz aktualnie.

 

@barkley4 co i za ile aktualnie abonujesz? Otrzymanie tego zestawu poniżej 50zł graniczy z cudem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo no Hikari wypowiedzenie wyslac poleconym tak? A moze byc rowniez za potwierdzeniem odbioru?

 

I przy okazji za ile mozna wyrwac maedia boxa + 1 dekoder w pakiecie extra+ multi+ 6xCanal+ multiroom i nc+ GO zalezy mi na nc+ Go ,oglada ktos na tablecie ? Jak chodzą kanały płynnie? I przy okazji jak spisuje sie Media Box? Jest lepszy od Pace 500gb? Dzieki za odp.

 

Media Boxa wyrwiesz za 5 zł miesięcznie ( mnie co prawda proponowali za 0 zł ale nie pasowała mi pozostała oferta więc nie wziąłem)

miałem wcześniej Pace wymieniłem na MB i jestem bardzo zadowolony, chodzi szybciej, ciszej, jest gabarytowo mniejszy, czytelniejszy wyświetlacz , mam od roku i ani jednej zwiechy - naprawdę polecam. ( przy MR musisz połączyć oba deki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed chwilą tel z nc+ propozycja jak jaka już tu padała univers+,6xC+ na5 mies gratis później 10 miesięcy 79,9zł średnia53,26zł +hbo5gratis 10mies za 25zl. Czy dostał ktoś HBO na cały okres za free??wtedy brałbym taką oferte. ps.chyba czytają forum bo pan sam zaoferował płatnośc co mies po53,26zł hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dugi.tela Forum na pewno jest przeglądane, a może i ktoś z NC na nim jest zarejestrowany....

 

ja natomiast mam inną zagwozdkę.... czy w aktualnej sytuacji tj. z dużą ilością kończących się w maju i kwietniu b.r. umów migracyjnych z byłej N i Cyfry, oraz w perspektywie nadchodzących Świąt Wielkanocnych nie lepiej jest po prostu czekać do świąt....... może lepszą ofertę się wyrwie...jak uważacie???

 

Przeczytałem temat od połowy lutego i widzę, że sporo osób decyduje się na propozycje ze strony operatora pomimo, że umowa kończy się dużo później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luuukasz zakładając, że się podpisze wcześniej :mrgreen: równie dobrze można liczyć na to, że jakiś gwarantowany kanał wyleci albo nastąpi zmiana regulaminu która otworzy co bardziej obrotnym nowe możliwości :lol2:

 

@jorgo cierpliwość popłaca, ale jak dają dobrą ofertę to się bierze. Osobiście unikam terminów gdzie jednocześnie masa innych osób przedłuża.

 

@dugi.tela a ile chcesz dać za ofertę z HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdegustowany piątkową rozmową z konsultantką. Wciskała mi kit, że informację o zakończeniu korzystania z oferty NC+ powinienem wysłać 3 miesiące przed zakończeniem umowy, oraz straszyła wyższymi opłatami ( bez bonifikat) za okres po umowie. Czy to głupota i brak szkolenia, czy celowa taktyka negocjacyjna ? Rozdział IX pkt 18.1 regulaminu wyraźnie to opisuje. Minimum 30 dni przed końcem umowy. Jeżeli wprowadzanie w błąd to celowe dzialanie , to dla mnie jest to już dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...